Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...
 Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...
 Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie
 

Operatie nereusita

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Ana-Maria17

Ana-Maria17

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.01.2011
Buna ! Acum un an am facut o operatie de corectare a nasului.aveam o mica cocoasa dar am vrut s scap de ea. de scapat am scapat dar m-am ales cu el putin intr-o parte nu foarte vizibil si foarte mari dificultati la respirat. Daca cunoasteti vre-un medic ORL bun v-as ruga sa mi-l recomandati . Poate de data asta voi avea noroc

#2
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
Asta tine de maxolo-faciala mai mult. Eu recomand Maxilo faciala din Timisoara, locatia Bastion- Puncte Cardinale, pe acolo. Problema tine si de tine daca ai miscat chestia aia de sta pe nas sau cum ti-au fost bagate pansamentele pe nari. In fine, este o operatiune grea ptr ca tu vrei sa iasa perfect nasul. In Bucuresti nu recomand nimic ca si spital de stat. Numai sa incerci la Privat. Clinica buna mai este in Cluj iarasi.

#3
crst_g

crst_g

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,167
  • Înscris: 27.06.2006

View PostAna-Maria17, on 10th January 2011, 13:03, said:

Buna ! Acum un an am facut o operatie de corectare a nasului.aveam o mica cocoasa dar am vrut s scap de ea. de scapat am scapat dar m-am ales cu el putin intr-o parte nu foarte vizibil si foarte mari dificultati la respirat. Daca cunoasteti vre-un medic ORL bun v-as ruga sa mi-l recomandati . Poate de data asta voi avea noroc
Lascar te-a operat? Am auzit de-o cantatoare de la noi care a avut aceeasi problema la el.

Edited by crst_g, 10 January 2011 - 13:31.


#4
Ana-Maria17

Ana-Maria17

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.01.2011
Nu am miscat chestia aia de pe nas nu m-am lovit la el...ar fi fost mult mai bine daca alegeam ceva privat decat de stat

Nu Lascar ma operat...La spitalul panduri m-am operat

#5
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
Daca alegi privat, intereseaza-te de costuri...sunt f mari. Sa nu ai surprize.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate