Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...
 Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...
 Situatie mostenire

Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare
 Sfat reparatii Golf 5

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...
 

COSMOTE aduce HTC Desire HD inainte de Craciun

- - - - -
  • Please log in to reply
108 replies to this topic

#37
kienny2003

kienny2003

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 03.04.2007
Am primit 500 minute cosmote gratuit

#38
obuzul

obuzul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 10.06.2009
cum asa?

#39
kienny2003

kienny2003

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 03.04.2007

View Postobuzul, on 1st December 2010, 17:34, said:

cum asa?
http://www.cosmotopu...cosmotopup/home

#40
pizaru1000

pizaru1000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 245
  • Înscris: 20.07.2010

View Postsugarcos, on 1st December 2010, 11:59, said:

sa inteleg ca tu esti unul dintre cunoscatori nu? si vad ca iti permiti sa te tragi cu mine de sireturi de parca ne-am cunoaste de o viata.
Referitor la afirmatia: "Cand piata o va cere cosmote va introduce pachete de date comune cu pachete de voce" , pot sa te intreb pe ce lume traiesti??
da, sunt unul dintre cunoscatori...
peste 80 la suta din utilizatorii de cosmote au prepay si peste 90 la suta din acestia folosesc servicii exclusiv de voce
voi aveti impresia ca ote nu face studii de piata....
voi aveti impresia ca aceste produse pot fi lansate peste noapte doar pentru ca 4-5 frustrati doresc asta si nu pot sa traiasca fara internet pe mobil?
repet: CAND PIATA O VA CERE CU ADEVARAT ATUNCI VOR LANSA SI PRODUSE MIXTE (DATE+VOCE)
pana atunci...
piata nu inseamna 2 sau 3 % (nu uitati ca au venit/ o sa vina nemtii sau o sa vina in curand si astia vor profit)
au dat/ o sa dea o gramada de bani pe reteaua asta si vor sa isi scoata ''parleala''
apropo: tu pe ce lume traiesti? cosmote are internet pe mobil ... aaaa am uitat: e (prea) scump pentru tine??... du-te la reteaua ta low cost (probabil digi) si scuteste-ne de niste raspunsuri pe forum

Edited by pizaru1000, 01 December 2010 - 17:54.


#41
obuzul

obuzul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 10.06.2009
m-am inregistrat si eu si am primit acelasi bonus, valabil 30 de zile.

ma intreb totusi daca nu e site-ul lor. nu am mai auzit la nici un alt site de reincarcare care sa ofere astfel de bonusuri. in plus de asta, site-ul este bine facut si nu ofera decat reincarcari cosmote.

Edited by obuzul, 01 December 2010 - 18:06.


#42
kienny2003

kienny2003

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 03.04.2007

View Postobuzul, on 1st December 2010, 18:05, said:

m-am inregistrat si eu si am primit acelasi bonus, valabil 30 de zile.

ma intreb totusi daca nu e site-ul lor. nu am mai auzit la nici un alt site de reincarcare care sa ofere astfel de bonusuri. in plus de asta, site-ul este bine facut si nu ofera decat reincarcari cosmote.
Au cota de piata in scadere si de asta dau astfel de  bonusuri

#43
catalinuptm

catalinuptm

    Senior CG Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,308
  • Înscris: 11.03.2008
Imi e greu sa cred ca 2%-3% din toti care au cosmote au smartphone-uri, sa fim seriosi daca era asa de ce ar mai fi lansat totusi WNW? Si sincer sa fiu nu trece zi sa merg pe strada si sa vad un pustan de 12-13 ani cu mare n97...deci in ziua de azi smartphone-urile au ajuns atata de accesbile si de ieftine ca pret incat chiar nu pot sa cred ca doar 2%-3% au asa ceva.

#44
AcidMan

AcidMan

    Acid Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,650
  • Înscris: 08.09.2003

View Postpizaru1000, on 1st December 2010, 17:48, said:

da, sunt unul dintre cunoscatori...
peste 80 la suta din utilizatorii de cosmote au prepay si peste 90 la suta din acestia folosesc servicii exclusiv de voce
voi aveti impresia ca ote nu face studii de piata....
voi aveti impresia ca aceste produse pot fi lansate peste noapte doar pentru ca 4-5 frustrati doresc asta si nu pot sa traiasca fara internet pe mobil?
repet: CAND PIATA O VA CERE CU ADEVARAT ATUNCI VOR LANSA SI PRODUSE MIXTE (DATE+VOCE)
pana atunci...
piata nu inseamna 2 sau 3 % (nu uitati ca au venit/ o sa vina nemtii sau o sa vina in curand si astia vor profit)
au dat/ o sa dea o gramada de bani pe reteaua asta si vor sa isi scoata ''parleala''
apropo: tu pe ce lume traiesti? cosmote are internet pe mobil ... aaaa am uitat: e (prea) scump pentru tine??... du-te la reteaua ta low cost (probabil digi) si scuteste-ne de niste raspunsuri pe forum
cu adevarat retea pt shawormari, daca mai tineti minte reclama.


de aia ceilalti 3 vand net mobil; intr-o veselie, pt ca nu vor clientii...

e, lasa, ca la 20 de lei si ceva am tarife mai bune ca la cosmote si net nelimitat.

asa galaxy ul meu s sta mai bine acolo unde ii e locul, pe net.

Si ce kkt sa faci cu htc desire cand nici saracia de web and holt nu mere pe el? sa te uri la widgetul de vreme neactualizat????

#45
mxmx

mxmx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 821
  • Înscris: 15.01.2010

View Postpizaru1000, on 1st December 2010, 09:57, said:

Ce sa iti spun domne, pleca 3 ametiti care pana mai ieri dadeau bipuri si vorbeau la 3 secunde (cunoscatorii stiu) si acum s-au trezit ca nu au pachete de date
Fratilor, daca nu venea cosmote cu ofertele alea ametitoare acum aveam 30 de minute incluse la abonament (de fidelitate), si minute dupa ora 10 seara
Pai in cazul prezentat de tine, pretul pe minut e irelevant din moment ce utilizatorii la care te referi dau doar bipuri. Sau ai o pasiune de a te contrazice pe tine insuti in doar doua fraze?

Quote

Ati uitat ce s-a intamplat la revolutia 2000?
Eu tin minte foarte bine acel fiasco total: Cosmorom, o retea cu tarife mari, dar cu o calitate exceptionala a convorbirilor, a devenit "o petarda". Abia in ultimul an de-au mai reparat imaginea.

View Postpizaru1000, on 1st December 2010, 17:48, said:

peste 80 la suta din utilizatorii de cosmote au prepay si peste 90 la suta din acestia folosesc servicii exclusiv de voce
Asta-i din categoria sondajelor de Radio Erevan: "Statisticile arata ca 99.5% din romani mananca doar salam cu soia. Concluzia: trebuie continuata oferta de salam cu soia"  :thumbup:

#46
catalinuptm

catalinuptm

    Senior CG Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,308
  • Înscris: 11.03.2008
Macar ar putea sa lanseze un "demo" :)) cu porturile deblocate si sa vada cum sta treaba sunt sigur ca vor gasi si tarife pe msaura asa cum au la pachetul de voce.

#47
SebyD

SebyD

    Radio de la A la... Play!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,437
  • Înscris: 20.11.2010

View Postmxmx, on 1st December 2010, 23:19, said:

Pai in cazul prezentat de tine, pretul pe minut e irelevant din moment ce utilizatorii la care te referi dau doar bipuri. Sau ai o pasiune de a te contrazice pe tine insuti in doar doua fraze?


Eu tin minte foarte bine acel fiasco total: Cosmorom, o retea cu tarife mari, dar cu o calitate exceptionala a convorbirilor, a devenit "o petarda". Abia in ultimul an de-au mai reparat imaginea.


Asta-i din categoria sondajelor de Radio Erevan: "Statisticile arata ca 99.5% din romani mananca doar salam cu soia. Concluzia: trebuie continuata oferta de salam cu soia"  :thumbup:
Superb  :thumbup:
Si daca tot zicea prietenul nostru pizaru sa raman in reteaua Digi Mobil care cica e low cost, o sa-l informez ca renunt si la Digi pentru ca le pica celulele prin oras si mobilul devine brusc o caramida. Si pentru ca Cosmote inca nu ofera internet accesibil, am comandat azi o cartela de la Orange. Poate se mai relaxeaza si ne mai lasa cu arogantele lui. Nu de alta, dar cei care posteaza aici... sau cel putin o parte din ei, nu o fac pentru a sustine o retea, ci pentru a-si expune o parere.
Seara buna dragii mei.

#48
pizaru1000

pizaru1000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 245
  • Înscris: 20.07.2010

View PostSebyD, on 1st December 2010, 23:55, said:

Superb  :thumbup:
Si daca tot zicea prietenul nostru pizaru sa raman in reteaua Digi Mobil care cica e low cost, o sa-l informez ca renunt si la Digi pentru ca le pica celulele prin oras si mobilul devine brusc o caramida. Si pentru ca Cosmote inca nu ofera internet accesibil, am comandat azi o cartela de la Orange. Poate se mai relaxeaza si ne mai lasa cu arogantele lui. Nu de alta, dar cei care posteaza aici... sau cel putin o parte din ei, nu o fac pentru a sustine o retea, ci pentru a-si expune o parere.
Seara buna dragii mei.
da...alta retea minunata (orange) vezi sa nu dai din lac in put....
care arogante? mai cauta in dex, mai intereseaza-te si apoi mai vorbim...

View Postmxmx, on 1st December 2010, 23:19, said:

Pai in cazul prezentat de tine, pretul pe minut e irelevant din moment ce utilizatorii la care te referi dau doar bipuri. Sau ai o pasiune de a te contrazice pe tine insuti in doar doua fraze?

''ieri'' era un termen pe care sigur nu l-ai inteles; era vorba de acele vremuri cand primele 3 secunde erau netaxabile (connex); deci pana mai ieri (acum cativa ani) erau utilizatori care dadeau beep sau vorbeau la 3 secunde... sper ca acum s-a inteles...

Eu tin minte foarte bine acel fiasco total: Cosmorom, o retea cu tarife mari, dar cu o calitate exceptionala a convorbirilor, a devenit "o petarda". Abia in ultimul an de-au mai reparat imaginea.

pai tocmai de aia vrei sa ''se sufoce'' celulele din nou?

Asta-i din categoria sondajelor de Radio Erevan: "Statisticile arata ca 99.5% din romani mananca doar salam cu soia. Concluzia: trebuie continuata oferta de salam cu soia"  :thumbup:

nu e din nici o categorie, nu mi place sa fac bancuri, e pura realitate

Edited by pizaru1000, 02 December 2010 - 02:29.


#49
horia.popescu

horia.popescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 21.06.2005

View Postpizaru1000, on 1st December 2010, 17:48, said:

peste 80 la suta din utilizatorii de cosmote au prepay si peste 90 la suta din acestia folosesc servicii exclusiv de voce
voi aveti impresia ca ote nu face studii de piata....
voi aveti impresia ca aceste produse pot fi lansate peste noapte doar pentru ca 4-5 frustrati doresc asta si nu pot sa traiasca fara internet pe mobil?
repet: CAND PIATA O VA CERE CU ADEVARAT ATUNCI VOR LANSA SI PRODUSE MIXTE (DATE+VOCE)
pana atunci...
piata nu inseamna 2 sau 3 % (nu uitati ca au venit/ o sa vina nemtii sau o sa vina in curand si astia vor profit)

Tu spui in general lucruri pertinente, dar asta e din putul gandirii. Sa-ti zic si de ce:
1. Normal ca 80% din utilizatorii Cosmote au prepay, din moment ce Cosmote scoate super-oferte la prepay si la abonament mai slabut, asa... Si apropo.. am intrebat ieri la dealer-ul Beeep din AFI Palace Cotroceni: nu incheie abonamente decat pe 2 ani, chiar daca nu vreau telefon subventionat. Deci eu, daca nu vreau sa ma leg la cap pentru 2 ani, ma pot duce linistit la Orange sau Vodafone sa-mi iau abonament pt 1 an.
2. 90% din utilizatorii Cosmote folosesc exclusiv servicii de voce. Logic. Ce ai vrea sa foloseasca, web'n'walk, care merge numai pe anumite telefoane, numai pe anumite site-uri si numai la anumite ore (seara mai greu, asa)? Si ti-a mai zis si altcineva, daca tu le oferi clientilor un singur produs, si ala de calitate indoielnica, ai doua variante: unii se vor chinui cu el asa cum e, altii (cei mai multi) nu il vor folosi. Asta NU inseamna ca nu le trebuie...
3. Sa presupunem ca teoria ta conform careia piata nu cere deocamdata cu adevarat net pe mobil. Dar tu, ca manager, trebuie sa gandesti mereu cu un pas INAINTEA omului de rand... Cand omul de rand isi da seama ca are nevoie sau ar vrea sa incerce un internet pe mobil, tu trebuie sa-l ai DEJA in oferta, MAI ALES ca cei TREI concurenti ai tai il au deja. Pana te scobesti tu in nas sa lansezi ceva, ti-a zburat clientul la concurenta.

Si eu am telefonul principal pe Cosmote (apropo, e un iPhone, as vrea si eu un net pe mobil ca lumea), si eu sunt dispus sa le acord niste incredere (mai ales pentru ca s-au implicat nemtii), dar hai sa ramanem cu picioarele pe pamant...

#50
pizaru1000

pizaru1000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 245
  • Înscris: 20.07.2010

View Posthoria.popescu, on 2nd December 2010, 10:55, said:

Tu spui in general lucruri pertinente, dar asta e din putul gandirii. Sa-ti zic si de ce:
1. Normal ca 80% din utilizatorii Cosmote au prepay, din moment ce Cosmote scoate super-oferte la prepay si la abonament mai slabut, asa... Si apropo.. am intrebat ieri la dealer-ul Beeep din AFI Palace Cotroceni: nu incheie abonamente decat pe 2 ani, chiar daca nu vreau telefon subventionat. Deci eu, daca nu vreau sa ma leg la cap pentru 2 ani, ma pot duce linistit la Orange sau Vodafone sa-mi iau abonament pt 1 an.
2. 90% din utilizatorii Cosmote folosesc exclusiv servicii de voce. Logic. Ce ai vrea sa foloseasca, web'n'walk, care merge numai pe anumite telefoane, numai pe anumite site-uri si numai la anumite ore (seara mai greu, asa)? Si ti-a mai zis si altcineva, daca tu le oferi clientilor un singur produs, si ala de calitate indoielnica, ai doua variante: unii se vor chinui cu el asa cum e, altii (cei mai multi) nu il vor folosi. Asta NU inseamna ca nu le trebuie...
3. Sa presupunem ca teoria ta conform careia piata nu cere deocamdata cu adevarat net pe mobil. Dar tu, ca manager, trebuie sa gandesti mereu cu un pas INAINTEA omului de rand... Cand omul de rand isi da seama ca are nevoie sau ar vrea sa incerce un internet pe mobil, tu trebuie sa-l ai DEJA in oferta, MAI ALES ca cei TREI concurenti ai tai il au deja. Pana te scobesti tu in nas sa lansezi ceva, ti-a zburat clientul la concurenta.

Si eu am telefonul principal pe Cosmote (apropo, e un iPhone, as vrea si eu un net pe mobil ca lumea), si eu sunt dispus sa le acord niste incredere (mai ales pentru ca s-au implicat nemtii), dar hai sa ramanem cu picioarele pe pamant...
ce vorbesti...daca nu mi spuneai tu ca sunt din putul gandirii...
1. Toti operatorii in afara de digi si poate zapp (dar cel din urma nici numai conteaza in ecuatie) au oferte mai bune la prepay decat la abonament
nu ne intereseaza la ce dealer ai fost si pe cati ani vrei sa iti inchei abonament, stiu sigur ca se pot incheia abonamente si pe un an;la unul din dealerii Beep, tocmai am facut un abonament; dealerului care sustinea acelasi lucru, i-am dat la telefon pe unul din consultantii relatiilor cu clienti si brusc s-a putut; evident ca nu am luat telefon, nu aveam nevoie... deci versiunea ta cade, nu ai stiut sa pui problema, case closed
2. Asa cum am explicat si mai sus exista internet mobil (si nu neeaparat web and walk) si la cosmote. Aaaa, ca e scump asta e altceva. Dar exista...Cui ii trebuie il foloseste pe ala
3. Managerii dela Cosmote sunt intotdeauna cu un pas in fata celorlalti. altfel cum crezi ca au resusit sa stranga atatia clienti in asa de scurt tip; oferte agresive, telefoane pe masura, etc. Cand piata va fi pregatita cu adevarat, cosmote va lansa niste oferte la fel de agresive si pe date.
am mai explicat (piata nu inseamna 3-5-10 clienti). inseamna mult mai mult. sunt investitii care se fac, proiecte, etc. se vede ca nu ai nici un pic de spirit practic. cum sa lansezi un produs/ serviciu pentru 0.003% din clienti..nu se justifica.. lasa-i sa plece la concurenta ca oricum nu pierzi nimic...
Oare esti multumit de raspunsurile mele sau trebuie sa si desenez?

Edited by pizaru1000, 02 December 2010 - 11:16.


#51
Just_Cavalli

Just_Cavalli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,540
  • Înscris: 17.11.2009
pizaru1000 du-te si canta la alta masa.

Inainte aveam tot respectul pentru Cosmote(oferta de voce) dar acum nu mai sunt asa de incantat pentru ca au acelasi site mediocru si internet mobil din parti.

Cand o sa arate site-ul Cosmote cum este cel de la Orange ? Peste 10 ani poate. :deadtongue:



PS.Am abonament Cosmote de aproape 3 ani.

Edited by Just_Cavalli, 02 December 2010 - 11:34.


#52
horia.popescu

horia.popescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 21.06.2005
@pizaru1000: Nu, nu e nevoie nici sa desenezi, nici sa faci pe desteptul, dar:

1. Cosmote a dat tonul la astfel de oferte. Si nu generaliza, daca PE TINE nu te intereseaza pe cati ani vreau eu sa-mi fac abonament, poate pe altii ii intereseaza. Deci vorbeste in numele tau. Si imi pare rau, n-am stiut ca abonamentele pe un an se incheie cu forta. Trebuie sa fac scandal, sa sun la relatii cu clientii, eventual si la OPC, sa-l CONSTRANG pe dealer sa-mi faca abonament pe un an, ceea ce la altii se poate fara nicio problema? Adica trebuie sa ma rog de unii sa le bag bani in buzunar? Daca tie iti place asa, e optiunea ta si o respect. Mie nu imi place, mai ales ca am de unde alege.
2. Cui ii trebuie foloseste si Thuraya, insa mie imi place ca, atunci cand ma decid sa dau banii pe un produs sau serviciu, sa aleg un bun raport pret / calitate. De exemplu: la Vodafone as da 4.16 euro pe 250 MB de net, la Cosmote as da 15.50 euro pe 140 MB sau 26.04 euro pe 400 MB. Am mai spus si cu alta ocazie: nu caut ieftineli si mokangeli. Dar nici chiar asa!
3. Oricine poate gresi la un moment dat. Si Orange si Vodafone au bubele lor si au facut la vremea lor greseli monumentale. Aici discutam despre Cosmote, iar MIE mi se pare ca gresesc daca considera de pe acum ca pot pierde clienti linistiti.

#53
pizaru1000

pizaru1000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 245
  • Înscris: 20.07.2010

View PostJust_Cavalli, on 2nd December 2010, 11:26, said:

pizaru1000 du-te si canta la alta masa.
Inainte aveam tot respectul pentru Cosmote(oferta de voce) dar acum nu mai sunt asa de incantat pentru ca au acelasi site mediocru si internet mobil din parti.
Cand o sa arate site-ul Cosmote cum este cel de la Orange ? Peste 10 ani poate. :deadtongue:
PS.Am abonament Cosmote de aproape 3 ani.
Du-te si canta tu la alta masa (atentie nu ne tragem de sireturi, mai subtire cu jignirile)
puisor ca esti pe un forum public, ok?
Pai normal ca aveai respect pentru cosmote (repet, poate intelegi si tu si restul: daca nu venea cosmote cu ofertele revolutionare aveai la orange-ul  ala (si asa vad ca ii slavesti site-ul) 100 de minute dupa ora 22 vorbite cu niste prieteni din aceeasi retea
asa ca mai subtire cu cantatu la alta masa, cu site-ul cosmote si cu orange-ul care are o acoperire de cacao
ps: numai manelistii se exprima asa...


View Posthoria.popescu, on 2nd December 2010, 12:20, said:

@pizaru1000: Nu, nu e nevoie nici sa desenezi, nici sa faci pe desteptul, dar:
1. Cosmote a dat tonul la astfel de oferte. Si nu generaliza, daca PE TINE nu te intereseaza pe cati ani vreau eu sa-mi fac abonament, poate pe altii ii intereseaza. Deci vorbeste in numele tau. Si imi pare rau, n-am stiut ca abonamentele pe un an se incheie cu forta. Trebuie sa fac scandal, sa sun la relatii cu clientii, eventual si la OPC, sa-l CONSTRANG pe dealer sa-mi faca abonament pe un an, ceea ce la altii se poate fara nicio problema? Adica trebuie sa ma rog de unii sa le bag bani in buzunar? Daca tie iti place asa, e optiunea ta si o respect. Mie nu imi place, mai ales ca am de unde alege.
2. Cui ii trebuie foloseste si Thuraya, insa mie imi place ca, atunci cand ma decid sa dau banii pe un produs sau serviciu, sa aleg un bun raport pret / calitate. De exemplu: la Vodafone as da 4.16 euro pe 250 MB de net, la Cosmote as da 15.50 euro pe 140 MB sau 26.04 euro pe 400 MB. Am mai spus si cu alta ocazie: nu caut ieftineli si mokangeli. Dar nici chiar asa!
3. Oricine poate gresi la un moment dat. Si Orange si Vodafone au bubele lor si au facut la vremea lor greseli monumentale. Aici discutam despre Cosmote, iar MIE mi se pare ca gresesc daca considera de pe acum ca pot pierde clienti linistiti.
1. normal ca a dat cosmote tonul la asa oferte; cine ai fi vrut sa il dea? orange sau vodafone care au facut niste profituri URIASE pe carca romanilor? care vindeau minutul in retea cu 25 de centi? si da, atunci cand trebuie sa iti aperi un drept mergi pana la capat si demonstrezi (in cazul de fata dealurului beep) ca habar nu are meserie si ca ai dreptate; evident ca exagerezi cand spui de ANPC sau OPC; un simplu telefon la relatii cu clientii e suficient (crede-ma ca apelul a durat sub un minut)
2. aici sunt de acord cu tine dar pana la a spune: Cosmote nu are internet (pe) mobil e cale lunga; nu trebuie sa mi dai exemple; cunosc tarifele cosmote
3. gresesc, nu gresesc e treaba lor; esti liber sa alegi calitate/ pret (iti recomand sa incerci digi); internetul pe mobil inseamna mobilitate (si aici digi, deocamdata nu are asa ceva) nu imi da exemple ridicole de genu : pe unde umblu eu am semnal digi 99 % din timp
cam atat...
ps: discutia a denaturat intr-un asemenea hal incat nici nu stiu de ce mai scriem pe aici
rog un moderator sa faca ''curatenie''
o zi buna

#54
horia.popescu

horia.popescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 21.06.2005
Cred ca ma confunzi, n-am nicio treaba cu Digi. Din pacate pentru Cosmote, se lupta cu doi operatori mari: Orange si Vodafone. Digi e basca. :)

Intr-adevar, suntem offtopic. Scuze moderatorilor.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate