Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Canon EOS R1

Declaratie venit si siguranta XTB

Comanda laptop Amazon UK

Sfat achizitionare laptop gaming
 Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Import china alibaba

Facultate
 Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta
 alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta

Zapp fix
 

sonyvx2100

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
goegoe112

goegoe112

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 16.01.2010
Buna tuturor ,am un vx2100 de ceva timp si cred ca are bateria interna consumata deoarece nu mai tine minte setarile facute anterior dupa o perioada de o zi .Imi poate spune cineva pe unde se afla aceasta baterie ca eu am analizat camera pe toate fetele dar nu imi pot da seama pe unde se afla,si inca ceva inainte  cand faceam transferul pe calculator materialul era fractionat in functie de cum sa filmat adica acolo unde era dat comanda stop si play in acel punt pe calculator imi aparea imaginea intrerupta insa de la o vreme materialul pe caseta este un tot de la un cap la celalalt ,sa fie oare freo setare care in urma descarcarii bateriei interne sa deselectat?

#2
sandybell

sandybell

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 08.11.2006
bateriile interne(ca sunt 2 ) sunt in manerul camerei (in prelungirea microfonului) iar treaba ca nu-ti mai face secvente tine de setarile programului cu care descarci in Pc .

#3
mister_rf

mister_rf

    freelancer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,889
  • Înscris: 22.10.2002
Te-ai gandit sa te uiti in manualul de service?
Modul  CK-093...

Attached File  sony_dcr_vx2000_e_sm.part1.rar   7.62MB   49 downloads
Attached File  sony_dcr_vx2000_e_sm.part2.rar   7.62MB   29 downloads
Attached File  sony_dcr_vx2000_e_sm.part3.rar   7.62MB   25 downloads
Attached File  sony_dcr_vx2000_e_sm.part4.rar   4.91MB   25 downloads

#4
goegoe112

goegoe112

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 16.01.2010
De unde se pot cumpara aceste baterii ,descarcate nu ar parea ,am filmat cu ea de revelion si dupa 12 ore si-a pierdut notiunea timpului adica sa resetat si ceas si tot ce am setat eu anterior,am masurat bateriile si avea fiecare 3,2v ,eu consider ca nu ar fi putin curent pentru a fi necesara resetarea setarilor.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate