Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

md 10000

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
felix_bz

felix_bz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 30.09.2010
am  un panasonic MD 10000 si la o filmare am sunetul slab fff slab cine poate sa ma ajute de la ce oare? Am filmat dupa iarasi si este ok sunet bun. :mellow:

#2
felix_bz

felix_bz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 30.09.2010
Tot eu am aflat. De la microfonul atasabil baterie descarcata ;)

#3
cocolino2005

cocolino2005

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 30.04.2007
Nu mai cumperi una?

#4
nea_gu

nea_gu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 04.04.2008
Buna ziua.
Ma poate ajuta cineva cu un sfat privitor la modul in care se demonteaza view finderul de la un MD 10000?
Nu intra bine in geanta, si m-am gandit ca se poate demonta si apoi monta la loc cand folosesti camera.
Multumesc.

#5
hy28

hy28

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 392
  • Înscris: 13.03.2011
sa fii atent cu bateriile alea ca poate patesti ca o cunostinta de-a mea ca a filmat tot botezul fara sunet si trebuia sa bag eu din calculator muzica peste tot,iar la biserica a fost sa mai filmeze urmatoarea saptamana la un alt botez cu acelasi preot sa avem cat de cat vocea originala :) mai pune castile din cand in cand si asculta daca-ti merge sunetul;stiu ca se aude misto cu acel microfon atasat si ar fi pacat sa nu-l folosesti.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate