Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Barbati nesimtiti

- - - - -
  • Please log in to reply
142 replies to this topic

#37
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

View PostDarmok, on 29th September 2010, 18:58, said:

Mai curand aia care filmeaza si fac poze sunt l@b*** ...oricum e mai nasol sa fii filmata sau pozata topless pe ascuns ca pozele sau filmarea raman si nu stii unde ajung...unii pot face si bani cu astea
Pai si cine te pune sa umbli fara haine pe o plaja publica ! ?
Sunt si femei care se freaca de tine si te ating ca din intamplare !

#38
blackkitten

blackkitten

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 03.04.2007
ai fost abuzat? :naughty:

#39
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

View Postblackkitten, on 29th September 2010, 21:19, said:

ai fost abuzat? :naughty:
Au si fugit niste femei dupa mine , crezand ca nu am inteles mesajul bine atunci cand s-au urcat pe mine .
E foarte neplacut sa se suie una pe tine ca in cires si tu sa nu fii pregatit sa te complici .
Nu stiu daca am mai scris , dar pe mine m-a violat o femeie cand eram mai tanar , si chiar daca m-am opus din rasputeri , si-a facut poftele cu mine . Am si tipat dar n-am scapat !

#40
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006

View Postbuteliearagaz, on 30th September 2010, 05:18, said:

Nu stiu daca am mai scris , dar pe mine m-a violat o femeie cand eram mai tanar , si chiar daca m-am opus din rasputeri , si-a facut poftele cu mine . Am si tipat dar n-am scapat !
Erai in autobuz?

Edited by SuperDuper, 30 September 2010 - 12:45.


#41
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

View PostSuperDuper, on 30th September 2010, 13:44, said:

Erai in autobuz?

La ea acasa !
Dracu m-a pus sa ma duc !
La inceput as fi fost si eu de acord , dar dupa aia m-am gandit ca mi-am dat intalnire cu prietena si nu o sa mai am cu ce , plus ca a vrut sa facem dragoste cam fara prezervativ !
M-am gandit ca poate vrea sa faca un copil cu un tinerel ( ea avand 36 de ani ) .
Arata foarte bine , avea niste sfarcuri ca niste capete de electrod si o putere in ea , de m-am si speriat cand a pus mana pe mine .

#42
cutremurul

cutremurul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 904
  • Înscris: 09.06.2007
pare mai "creepy" e adevarat dar daca stii cum sa vorbesti si sa te porti uneori obtii un numar (de telefon nu va ganditi ca...) si la modul serios vorbind eu cred ca sunt multi care nu au incercat ca sa nu primeasca (recunosc faptul ca uneori ori nu te alegi cu nimic ori te alegi cu un ID si iti da a 2-a zi numaru de telefon)

#43
dantella

dantella

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,920
  • Înscris: 09.07.2009

View Postcutremurul, on 30th September 2010, 18:03, said:

pare mai "creepy" e adevarat dar daca stii cum sa vorbesti si sa te porti uneori obtii un numar (de telefon nu va ganditi ca...) si la modul serios vorbind eu cred ca sunt multi care nu au incercat ca sa nu primeasca (recunosc faptul ca uneori ori nu te alegi cu nimic ori te alegi cu un ID si iti da a 2-a zi numaru de telefon)

nu-ti  " functioneaza " tasta cu virgula ? :notangel:

#44
blackkitten

blackkitten

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 03.04.2007

View Postbuteliearagaz, on 30th September 2010, 13:56, said:

La ea acasa !
Dracu m-a pus sa ma duc !
La inceput as fi fost si eu de acord , dar dupa aia m-am gandit ca mi-am dat intalnire cu prietena si nu o sa mai am cu ce , plus ca a vrut sa facem dragoste cam fara prezervativ !
M-am gandit ca poate vrea sa faca un copil cu un tinerel ( ea avand 36 de ani ) .
Arata foarte bine , avea niste sfarcuri ca niste capete de electrod si o putere in ea , de m-am si speriat cand a pus mana pe mine .
vai,săracul...  :console:
a rupt hainele de pe tine, te-a aruncat in pat , ți-a "ridicat-o" cu cricul,și și-a făcut mendrele cu tine...Bestia!

#45
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

View Postblackkitten, on 30th September 2010, 20:47, said:

vai,săracul...  :console:
a rupt hainele de pe tine, te-a aruncat in pat , ți-a "ridicat-o" cu cricul,și și-a făcut mendrele cu tine...Bestia!
E , nici chiar asa !
Pana la un punct am vrut si eu , dar dupa aia m-am razgandit pentru ca miu-am dat seama ca nu are rost sa ma incurc , dar ea vazand ca sunt gata sa renunt , a insistat pana cand a obtinut de la mine ce a vrut .
Eu am crezut chiar ca mi s-a rupt pentru ca nu mi-a placut !
A si fugit dupa mine , si am dat cateva ocoale pe langa masa din sufragerie .

Am negociat si predarea/primirea pantalonilor , ca nu puteam sa plec in curul gol de la ea .

#46
cutremurul

cutremurul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 904
  • Înscris: 09.06.2007
@dantella a sarit cand am dat cu pumnu in tastatura  :)  acum vreun an mai precis iar acum n-am bani de alta dar daca vrei sa faci tu o donatie de 100 lei sa iau o tastatura buna nu ma supar :P ... si acum la modul serios vorbind vezi ce am scris la semnatura ca s aintelegi cat ma intereseaza opinia expusa de tine

#47
floryyn

floryyn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,663
  • Înscris: 30.07.2005

View Postdantella, on 29th September 2010, 10:34, said:

exista si barbati nesimtiti , nu contest
insa exista si dudui care la pipaiala in public chicotesc si se simt "speciale" pt ca sunt bagate in ...seama :naughty:

Există tot felul de dudui...Uite asta de exemplu:


[ http://farm4.static.flickr.com/3158/2832113509_4ec705a507.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Poza nu e de prin Olanda sau de la Toronto unde cică e legal să umbli în fundu gol pe stradă, e dintr-un hipermarket românesc. Acum întrebare: cine e mai nesimțit, bărbatul că se uită și eventual atinge  :naughty: sau aia că se exhibă în public?

Cam misandric topicul ăsta...

#48
citronelle

citronelle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 10.10.2009

View Postfloryyn, on 3rd October 2010, 02:13, said:

Există tot felul de dudui...Uite asta de exemplu:

Poza nu e de prin Olanda sau de la Toronto unde cică e legal să umbli în fundu gol pe stradă, e dintr-un hipermarket românesc. Acum întrebare: cine e mai nesimțit, bărbatul că se uită și eventual atinge  :naughty: sau aia că se exhibă în public?

Cam misandric topicul ăsta...


Eu cred ca ea se refera la duduile alea care se plimba special cu transportul in comun la ore de varf ca sa fie si ele pipaite ca altfel nici macar muncitorii nu le fluiera pe strada.

#49
kymberly

kymberly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 312
  • Înscris: 10.10.2009

View PostDarmok, on 28th September 2010, 16:17, said:

Ce parere aveti despre barbatii nesimtiti care pun mana pe fundul sau pe sanii fetelor sau care se freaca de ele in autobuze, metrou etc.?
Daca vi s-a intamplat vreodata cum reactionati in astfel de situatii?

mi s-a intamplat. ce sa cred? ca sunt niste retardati care nu pot atinge o femeie decat cu forta. bleah  :deadtongue:
incerc sa nu reactionez, ca apoi pot sa declansez god knows what! adica fie sa mi-o iau si mai rau fie sa il trantesc pe ala cu capu de cine stie ce. ma bine imi vad de treaba

Edited by kymberly, 03 October 2010 - 11:42.


#50
dantella

dantella

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,920
  • Înscris: 09.07.2009

View Postcutremurul, on 1st October 2010, 07:50, said:

@dantella a sarit cand am dat cu pumnu in tastatura  :)  acum vreun an mai precis iar acum n-am bani de alta dar daca vrei sa faci tu o donatie de 100 lei sa iau o tastatura buna nu ma supar :P ... si acum la modul serios vorbind vezi ce am scris la semnatura ca s aintelegi cat ma intereseaza opinia expusa de tine


imi pare rau de ceea ce  i s-a intamplat tastaturii tale
nu mi-am exprimat nicio opinie in leg cu postul tau , am formulat doar o intrebare pt ca , incercand sa citesc ce ai scris , nu am reusit sa inteleg mare lucru

nu ma intereseaza semnatura ta si nici ceea ce  insinuezi
nu vreau sa inteleg semnaturile nimanui , ci doar ceea ce posteaza
cer mult , nu ?

#51
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,193
  • Înscris: 27.06.2007

View PostDarmok, on 28th September 2010, 16:17, said:

Ce parere aveti despre barbatii nesimtiti care pun mana pe fundul sau pe sanii fetelor sau care se freaca de ele in autobuze, metrou etc.?
Daca vi s-a intamplat vreodata cum reactionati in astfel de situatii?
Monica Tatoiu (o mare Doamna ) are o vorba ... Vine o vreme cand nici vantu nu i-ti mai ridica fusta  :D .Adevarul este ca nesimtiti de barbati "pipaie si se freaca" numai de-astea "bune si tinerele" - nesimtiti ;porci si misogini  etc.  :D nu se mai uita - pipaie- fluiera - exclama - la cele trecute de o anumita varsta.
Fetelor daca santeti fluierate admirate etc nu puneti totu la suflet ca de la o anumita varsta nesimtiti nici capu nu o sa mai intoarca dupa voi pe strada...  :D

#52
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,339
  • Înscris: 14.06.2006

View PostDarmok, on 28th September 2010, 17:38, said:

si acum e ingrozita ca poate sa o vada cineva din cunoscuti...si chiar daca nu o vede vreun cunoscut tot e aiurea sa se masturbeze altii dupa ea...ce parere aveti?
Astept cu nerabdare sa apara filmul.

P.S. daca-l gasiti inaintea mea dati-mi un mesaj va rog!

#53
Ben_Gal_1

Ben_Gal_1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,356
  • Înscris: 30.04.2010

View PostDarmok, on 28th September 2010, 15:17, said:

Ce parere aveti despre barbatii nesimtiti care pun mana pe fundul sau pe sanii fetelor sau care se freaca de ele in autobuze, metrou etc.?
Daca vi s-a intamplat vreodata cum reactionati in astfel de situatii?
Il frec inapoi ca sa se invete minte.

View PostSTARTREK1, on 3rd October 2010, 12:24, said:

Monica Tatoiu (o mare Doamna ) are o vorba ... Vine o vreme cand nici vantu nu i-ti mai ridica fusta  :D .Adevarul este ca nesimtiti de barbati "pipaie si se freaca" numai de-astea "bune si tinerele" - nesimtiti ;porci si misogini  etc.  :D nu se mai uita - pipaie- fluiera - exclama - la cele trecute de o anumita varsta.
Fetelor daca santeti fluierate admirate etc nu puneti totu la suflet ca de la o anumita varsta nesimtiti nici capu nu o sa mai intoarca dupa voi pe strada...  :D
Femeia sub o anumita virsta este privita de barbati ca o statie de tren. Unii coboara, altii urce.
Dupa o anumita virsta tot este privita de barbati ca o statie de tren, insa linia e moarta caci trenul nu mai trece pe acolo.

#54
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

View PostDecember, on 3rd October 2010, 13:30, said:

Astept cu nerabdare sa apara filmul.

P.S. daca-l gasiti inaintea mea dati-mi un mesaj va rog!
Eu tot am asteptat sa apara filmul , dar pana acuma ...... nimic !

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate