Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV
 La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...
 Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 

Echipa nationala

- - - - -
  • Please log in to reply
331 replies to this topic

#55
boxXxing_star

boxXxing_star

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,068
  • Înscris: 06.01.2008
Herea e foarte bun, trebuie chemat in continuare la nationala.Problema e ca jucatorii nostri nu au incredere sa incerce un dribling macar.Asta probabil Lucescu le-a inoculat in sedintele de pregatire.Jucatorii sunt descurajati sa ia actiuni pe cont propriu, dau pasa si cand nu asta e cel mai bun lucru de facut, ca sa nu cumva sa-i acuze Razvanel ca au pierdut mingea.

Daca Lucescu senior a ajuns "il muce" atunci de metrosexualul analfabet cu aere de artist, renumitul si "fortuitul" "decat Ilie Dumitrescu" ce sa mai zicem?Poate doar "hai cu emergency ball pe Kapetanos". :lol:

#56
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Lucescu senior e de mult timp il muce, nu a ajuns acum... Cat despre comparatie, daca tii mortis, se poate face cand o avea si Ilie anii de antrenorat ai lui Il Muce...

#57
boxXxing_star

boxXxing_star

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,068
  • Înscris: 06.01.2008
Daca pana la varsta asta Ilie Dumitrescu nu stie vorbi corect limba romana atunci mi-e greu sa cred ca se va putea compara vreodata cu Lucescu atat din punct de vedere al realizarilor in fotbal cat si in materie de cunostinte culturale sau ce mai vrei tu.

Daca pentru tine e de mult timp "il muce" un roman care a castigat Cupa UEFA, care a facut lucruri bune la toate echipele pe unde a fost si a contribuit la buna reputatie a romanilor atat in Ucraina, Turcia si Italia la momentul respectiv atunci nu stiu care este cu adevarat "muce".

#58
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Pentru multa lume acest caracter zero este il muce... E acelasi care plange pe unde apuca, ca el a fost nedreptatit si furat (acelasi text se regaseste si la il muce jr). E un frustrat, vai mama lui... 0 caracter.

#59
Louie-Anderson

Louie-Anderson

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,472
  • Înscris: 08.04.2010
Eu sunt de acord cu boxXxing_starr .
Lucescu Senior a făcut treabă peste tot pe unde a fost .
Nu are rost să faceți comparație între Lucescu și Dumitrescu .

@ Goofy : pe cine vrei să pună antenor la națională ? Pe Dumitrescu ?! Sau pe cine ?
               De ce nu ai făcut tu școala de antrenori ?

#60
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
Probabil pe nea Imi... stiti voi, mosuletul acela care a antrenat o echipa in '86...
Si de ce va luati de Dumitrescu... lui ii place arta, pictura... :)

De acord ca Razvanel a facut si va face multe erori pentru ca nu are fler de selectioner, dar sa te iei de tat'su ca ii un frustrat si caracter zero si ca n-a facut nimic in viata asta poate iesi doar din gura unui stelist...  :peacefingers:

Edited by Uweman, 05 September 2010 - 19:53.


#61
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View PostLouie-Anderson, on 5th September 2010, 16:04, said:

@ Goofy : pe cine vrei să pună antenor la națională ? Pe Dumitrescu ?! Sau pe cine ?
               De ce nu ai făcut tu școala de antrenori ?
As vrea sa puna la nationala pe unul care sa faca ceva. Nu ma intereseaza cum il cheama. Te poate pune si pe tine din punctul meu de vedere, daca faci treaba. Razvan a avut toata simpatia din partea mea si chiar am crezut ca va face treaba avand in vedere ce facuse pe la Rapid si Brasov. M-am inselat.

Uwe, pune mana, daca ai rabdare, si citeste declaratiile seniorului si vei vedea acolo frustrare. Nu mai vorbesc de faptul ca el nu e de vina niciodata. Tot timpul sunt altii de vina la infrangeri...

#62
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008

View PostUweman, on 5th September 2010, 19:52, said:

dar sa te iei de tat'su ca ii un frustrat si caracter zero si ca n-a facut nimic in viata asta poate iesi doar din gura unui stelist...  :peacefingers:
E un foarte bun antrenor frustrat.Sau un un frustrat foarte bun antrenor.Si toate frustrarile lui sunt legate de Steaua.Chiar cand a pierdut titlul in Ucraina,tot Steaua a fost de vina,cum a fost de vina pentru toate celelalte esecuri ale sale! :lol:

View PostUweman, on 5th September 2010, 19:52, said:

Probabil pe nea Imi... stiti voi, mosuletul acela care a antrenat o echipa in '86...
"Mosuletul" ala a fost antrenorul celei mai bune echipe de club din istoria Romaniei.Si a avut si la echipa nationala rezultate care in ziua de azi par de domeniul fantasticului.E drept,cu alt material uman...

#63
X5

X5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 20.02.2004
Eu zic ca meciul cu Belarus il va pierde romania sau in cel mai bun caz va fi egal.
Romania deocamdata nu prea are jucatori...in afara de Mutu si Chivu nu prea avem cu ce.
Sper sa nu-l puna pe Hagi selectionar ca ala e mai varza ca Razvan Lucescu....cel putin Hagi a mai fost si nu a facut nimic, Hagi a fost jucator bun dar ca antrenor(daca nu ai nimic in cap si e vid acolo degeaba) nu face nici pe sfertul lui Dan Petrescu.

#64
tablagiu_xxx

tablagiu_xxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,346
  • Înscris: 15.06.2009
ma tot uit si ma minunez ... vorbiti de parca am avea numai messi si ronaldo la nationala ...
fratilor, poate sa vina si mourinho si capello, ca tot varza suntem ... ce vreti cu asemenea "fotbalisti" ?!

avem o echipa de o valoare care ne permite doar sa speram ca ne calificam la un turneu final; nu mai avem jucatorii care defilau in campanii ...
fiti lucizi si recunoasteti asta, nu mai tot ganditi ca si cum am fi mari favoriti si fiecare meci necastigat e o mare dama.

eu oricum sper sa ne calificam, pt ca avem o grupa foarte usoara ... depinde numai de noi sa luptam si sa avem noroc;
sincer, la meciul cu albania mi se pare ca am luptat (cu forta pe care o avem la ora actuala), dar n-am avut noroc ...

HAI ROMANIA !!!!!

#65
dmx85

dmx85

    antrenor dă jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,265
  • Înscris: 06.01.2009
daca vrei sa te faci de ras neaparat, o conditie esentiala e sa ii chemi pe cocish si florescu la nationala si mai mult de atat, sa-i bagi si in teren titulari. Insuccesu' e garantat 100%. Probabil il muce jr e masochist.

#66
tablagiu_xxx

tablagiu_xxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,346
  • Înscris: 15.06.2009

View Postdmx85, on 6th September 2010, 14:31, said:

daca vrei sa te faci de ras neaparat, o conditie esentiala e sa ii chemi pe cocish si florescu la nationala si mai mult de atat, sa-i bagi si in teren titulari. Insuccesu' e garantat 100%. Probabil il muce jr e masochist.

de acord cu tine ... cocis si, mai ales, florescu sunt muci ...
pe cine vezi mijlocas ofensiv la nationala - unu care sa dribleze si sa dea si o pasa decisiva din cand in cand ?

#67
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005
eu cred ca o sa batem in belarus...
iar daca nu pierdem in franta....si francezii nu castiga in bosnia....ne calificam dupa locul 1.

#68
boxXxing_star

boxXxing_star

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,068
  • Înscris: 06.01.2008

View Posttablagiu_xxx, on 6th September 2010, 14:34, said:

de acord cu tine ... cocis si, mai ales, florescu sunt muci ...
pe cine vezi mijlocas ofensiv la nationala - unu care sa dribleze si sa dea si o pasa decisiva din cand in cand ?

Adrian Cristea.

#69
tablagiu_xxx

tablagiu_xxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,346
  • Înscris: 15.06.2009

View PostboxXxing_star, on 6th September 2010, 14:46, said:

Adrian Cristea.


o fi mai bun decat cei doi, dar pana acu' putin timp ... era un mutu 2 ... numai la muieri si bautura il gaseai si il injura toata groapa ...
sa fim seriosi ... . daca joaca bine in continuare si e serios, cred ca il baga ...

in alta ordine de idei, hai sa comparam pe hagi cu adrian cristea ... ca sa vedem diferenta intre ce aveam odata (si multi consideram ca trebuie sa avem si acum si sa defilam cu albania) si ce avem intr-adevar acum ... .

#70
dmx85

dmx85

    antrenor dă jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,265
  • Înscris: 06.01.2009

View Posttablagiu_xxx, on 6th September 2010, 14:34, said:

de acord cu tine ... cocis si, mai ales, florescu sunt muci ...
pe cine vezi mijlocas ofensiv la nationala - unu care sa dribleze si sa dea si o pasa decisiva din cand in cand ?

Pai in primu' rand ar fi trebuit sa joace cu un mijlocas defensiv. Cand a intrat Muresan, s-au vazut imediat recuperarile importante si un pic de claritate la mijloc. Bezmeticii aia 2 nu sunt buni nici la constructie, nici la recuperare. Ei doar alearga mult si prost. Nu degeaba joaca la Alania Vladikavkaz respectiv Al-Nasr.

La mijlocasu' de constructie, exista probleme in alegerea lui, insa oricare ar fi mai bun ca retardatii aia 2. Chiar si Herea care desi a intrat foarte prost in meci cred ca ar fi fost mai bun daca juca de la inceput. E in forma si joaca constant bine de cateva sezoane. Muce jr a gresit ca l-a bagat pe el pe final in loc sa bage pe altu' experimentat. Asta tanaru' cum a intrat a incercat sa rupa norii in alea cateva minute, insa nu a facut decat niste faulturi absolut inutile. Nici pe Cristea nu il vad o solutie pt postu' ala.

#71
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View Posttablagiu_xxx, on 6th September 2010, 13:34, said:

de acord cu tine ... cocis si, mai ales, florescu sunt muci ...
pe cine vezi mijlocas ofensiv la nationala - unu care sa dribleze si sa dea si o pasa decisiva din cand in cand ?
Radut... cu Radoi la recuperare langa el...
Chivu si Goian pe spate. O alta varianta e Sanmartean de la Vaslui, care e la orice ora peste cocis si florescu. Pe stanga, fundas sa il bage pe ala de la Poli, Szepsi sau Latovlevici, care a facut niste meciuri foarte bune la inceputul sezonului.
In atac sa il lase pe  B Stancu si sa ii incerce si pe unul din fratii Costea.
Si nu in ultimul rand sa il scoata pe ala din poarta ca e terminat ca forma momentan.
Sa recunoasca frate cand greseste, nu sa persiste in greseala.
Cel mai mare merit al lui Lucescu, lucru pentru care merita apreciat este ca l-a expulzat pe smecherasul de Mutu si se tine tare pe pozitii in priviinta asta. Jos palaria aici, ca mare vedeta se credea si drogatul ala.
Apropo, Danane de la Craiova ce post joaca, nu cumva fundas dreapta? Merge si Maftei incercat acolo, dar sa lase tracul la vestiare.

#72
Louie-Anderson

Louie-Anderson

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,472
  • Înscris: 08.04.2010

View PostGoofy, on 6th September 2010, 19:01, said:

Radut... cu Radoi la recuperare langa el...
Chivu si Goian pe spate. O alta varianta e Sanmartean de la Vaslui, care e la orice ora peste cocis si florescu. Pe stanga, fundas sa il bage pe ala de la Poli, Szepsi sau Latovlevici, care a facut niste meciuri foarte bune la inceputul sezonului.
In atac sa il lase pe  B Stancu si sa ii incerce si pe unul din fratii Costea.
Si nu in ultimul rand sa il scoata pe ala din poarta ca e terminat ca forma momentan.
Sa recunoasca frate cand greseste, nu sa persiste in greseala.
Cel mai mare merit al lui Lucescu, lucru pentru care merita apreciat este ca l-a expulzat pe smecherasul de Mutu si se tine tare pe pozitii in priviinta asta. Jos palaria aici, ca mare vedeta se credea si drogatul ala.
Apropo, Danane de la Craiova ce post joaca, nu cumva fundas dreapta? Merge si Maftei incercat acolo, dar sa lase tracul la vestiare.

Sunt de acord !

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate