Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
CANNES 2024

Scaun auto

La mulți ani @ranit6996!

La mulți ani @Ciubex!
 Reparat difuzor membrana hartie, ...

Restaurantele cu stele Michelin

Best cooler

Program vizibilitate intre puncte
 Sfat achizitie casti gaming 300-3...

Dimensiune optima teava scurgere ...

Sfat achizitie telefon cu camera/...

Nu se poate completa declaratia 2...
 Caut firma pentru lucrare bucatar...

Dimensionare țevi incalzire

Cum va merge sistemul dupa upgrad...

Cuvantul "ciunet"
 

Camera Web (webcam) USB Wireless

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
Dragon Warrior

Dragon Warrior

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.636
  • Înscris: 23.09.2006
Ma intereseaza sa cumpar o camera web, pe USB, Wireless. Deci nu IP camera, ci un rahatel de webcam USB fara fir.

Am cautat si in Romania nu am gasit. Se gaseste doar pe amazon iar eu nu am timp sa o comand, caci imi trebuie sambata sau nu-mi mai trebuie deloc.

La o nunta DJ-ul nu are loc sa isi puna echipamentul unde se danseaza sa vada publicul, trebuie sa isi aseze sculele la parter si un webcam la etaj sa vada reactia publicului la melodii. Sunt doar vreo 10 metri intre computer si webcam, nu as vrea sa intind fire.

Stie cineva unde se gaseste asa ceva?

Ca ultima solutie o sa iau un webcam ieftin si doua cabluri usb de 5 metri.

#2
tatarduka

tatarduka

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.042
  • Înscris: 30.10.2006
La solutia cu fir e posibil sa mai ai nevoie si de ceva HUB-uri USB. Nu cred ca tine semnalul ala 10 m prin cablu (evident depinde si de calitatea cablului).

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate