Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

Unde va antrenati? Pareri despre sala voastra

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
318 replies to this topic

#73
catharsis3k

catharsis3k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 23.11.2005
Pentru cei care cauta in zona Obor ceva mai rasarit ar fi Larkoti ( www.larkoti.ro )

Tocmai m-am abonat acolo si pare bine. Din august o sa aiba si bazin de 25 de metri la parter pentru membri. Au foarte multe activitati de fitness/aerobica dar singurul lucru care imi place este ca au si un perete de 8m pentru escalada.

Ca suprafata este mult mai mare decat la Wellness Club si par a fi si mai bine dotati.

Pentru 6 luni ( + 2 luni gratis ) cu acces doar dimineata intre 9-17 am dat 510 euro.

#74
robert thereau

robert thereau

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 15.04.2007
se ofera cineva partener de antrenament pentru zona dristor-titan si chiar mai incolo?

#75
BogdanU

BogdanU

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 13.05.2005

View Postcatharsis3k, on Jul 7 2008, 23:35, said:

Pentru cei care cauta in zona Obor ceva mai rasarit ar fi Larkoti ( www.larkoti.ro )

Tocmai m-am abonat acolo si pare bine. Din august o sa aiba si bazin de 25 de metri la parter pentru membri. Au foarte multe activitati de fitness/aerobica dar singurul lucru care imi place este ca au si un perete de 8m pentru escalada.

Ca suprafata este mult mai mare decat la Wellness Club si par a fi si mai bine dotati.

Pentru 6 luni ( + 2 luni gratis ) cu acces doar dimineata intre 9-17 am dat 510 euro.

am gasit un site cu mai multe sali fitness, un fel de index bucurestean pe zone si servicii. (ghidulfitness.ro)

#76
robert thereau

robert thereau

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 15.04.2007
e foarte bun. ms

#77
jig_saw

jig_saw

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 29.07.2008
Eu umblu la sala Johann din satu mare , si e super , aglomerat nu este cand merg eu , sunt aparate multe ,  loc mare  , sauna etc. Abonamentul ii de 50 lei pt minori , am 16 ani iar pt adulti nu stiu ...

Edited by jig_saw, 01 August 2008 - 18:19.


#78
andy92

andy92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 10.04.2007
In Iasi la Club CFR - 55 lei/luna (numar nelimitat de sedinte) - dusuri, vestiare, aparate foarte bune si suficient de multe incat sa nu fii nevoit sa astepti. Pana acum sunt FOARTE multumit :coolspeak:
Cel care detine sala este Petru Ciorba :worthy:

#79
vadergrd

vadergrd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 21.08.2006

View Postandy92, on Aug 5 2008, 01:57, said:

In Iasi la Club CFR - 55 lei/luna (numar nelimitat de sedinte) - dusuri, vestiare, aparate foarte bune si suficient de multe incat sa nu fii nevoit sa astepti. Pana acum sunt FOARTE multumit :coolspeak:
Cel care detine sala este Petru Ciorba :worthy:
imi inchipui cum poate arata o sala gandita de un om care pricepe atat de bine fenomenu! prin berceni ce sali mai stiti? jolly fun aia cum mai arata? am auzit ca e una la meridian da nu stiu exact unde e si cum e de dotata! mai e si indra de care nu vreau sa mai vorbesc...ma duceam la nordic gym- inainte ii zicea infinity da am vazut ca s-a inchis!

#80
marele

marele

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,881
  • Înscris: 22.01.2007
O sala calumea prin zona rahova-13 septembrie stiti?

#81
Moaca

Moaca

    Mâță leșinată

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 31.07.2007

View Postmarele, on Sep 15 2008, 22:17, said:

O sala calumea prin zona rahova-13 septembrie stiti?
Genesse Izvor - cum cobori de la Mariott spre Izvor (cauta pe google pentru adresa si harta)

#82
marele

marele

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,881
  • Înscris: 22.01.2007

View PostMoaca, on Oct 2 2008, 13:49, said:

Genesse Izvor - cum cobori de la Mariott spre Izvor (cauta pe google pentru adresa si harta)
Ok...Mersi! :) Cred ca stiu pe unde e.... :)

Edited by marele, 02 October 2008 - 15:10.


#83
Idol

Idol

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 31.03.2007
Va rog mult, caut o sala in Tineretului sau in Timpuri Noi (sau la o distanta de o statie de metrou), cu preturi ca pt studenti si fara ifosati cu lanturi la gat. Multumesc!

#84
mihura

mihura

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 07.10.2006

View Postvadergrd, on Sep 6 2008, 09:33, said:

imi inchipui cum poate arata o sala gandita de un om care pricepe atat de bine fenomenu! prin berceni ce sali mai stiti? jolly fun aia cum mai arata? am auzit ca e una la meridian da nu stiu exact unde e si cum e de dotata! mai e si indra de care nu vreau sa mai vorbesc...ma duceam la nordic gym- inainte ii zicea infinity da am vazut ca s-a inchis!


mai e una in berceni

indragym
e pe la emil racovita

eu as vrea sa stiu daca a mers cineva la fitness acolo:D
sunt curioasa daca vin si fete sau e numai cu baieti?:D

#85
getfit_miki

getfit_miki

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 36
  • Înscris: 19.11.2008

View PostValy1, on Nov 6 2007, 15:17, said:

Eu frecventez club atlas (undeva pe 1 mai) , dar sunt cam nemultumit de aparate si in curand voi schimba..

Voi ?
sala de la unirii shopping center. e tare si sala, si instructorii.acolo au si fitness, aerobic, taebo, sauna, solar.:)


View Postkiphtea69, on Jun 18 2008, 10:29, said:

Imi poate recomanda si mie cineva o sala si/sau un bazin in zona Tineretului - Timpuri Noi (stau aproape de facultati) ? Multumesc anticipat.
sala daimon. au piscina vara doar,sala   e ok,oameni ok.au  terenuri de tenis, fotbal, etc. sauna. e langa polivalenta.

#86
getfit_miki

getfit_miki

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 36
  • Înscris: 19.11.2008

View PostRaZ_C, on Nov 6 2007, 23:42, said:

SanGym la dristor :) e frumos, spatios aparate noi....totul ok :D
nu e chiar asa ok(depinde ce cauti) sala de jos e foarte mica, nu ai loc sa te misti. si sus (cica e pt fete) cateva benzi  si spatiu.-.aa, si 2 aparate de fasieri. pt fete e nasol acolo.

View Postgabitas, on Jun 30 2008, 21:29, said:

parca nu a raspuns nimeni daca stie vreo sala de fitness ok in zona unirii....
infinity gym nu mai e la tineretului, s-au mutat undeva la mall vitan, si se numeste exclusive fitness,costa cam 50 euro abonamentul.iar la unirii sus (eu merg acolo de 2 ani) e foarte tare sala,instructorii,dar dupa ora 8 nu e asa liber. costa 160 ron abonamentul (include acces la sauna, fitness,aerobic).

View Postmihura, on Nov 3 2008, 15:59, said:

mai e una in berceni

indragym
e pe la emil racovita

eu as vrea sa stiu daca a mers cineva la fitness acolo:D
sunt curioasa daca vin si fete sau e numai cu baieti?:D
am fost eu acolo, e ok..desi e de cartier..adica destui baieti glumeti:) sutn si fete..dar mai putin.

#87
kiphtea69

kiphtea69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 609
  • Înscris: 03.08.2006

View Postgetfit_miki, on Nov 21 2008, 08:47, said:

infinity gym nu mai e la tineretului, s-au mutat undeva la mall vitan, si se numeste exclusive fitness,costa cam 50 euro abonamentul.iar la unirii sus (eu merg acolo de 2 ani) e foarte tare sala,instructorii,dar dupa ora 8 nu e asa liber. costa 160 ron abonamentul (include acces la sauna, fitness,aerobic).
Ba mai e la Tineretului. E langa Sincai.

#88
Dark_Myhay

Dark_Myhay

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 25.04.2006

View Postkiphtea69, on Nov 21 2008, 09:40, said:

Ba mai e la Tineretului. E langa Sincai.

Da,Infinity a revenit langa Gossip.
Edit : E sala si la care fac.

Edited by Dark_Myhay, 21 November 2008 - 10:02.


#89
deus_073

deus_073

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 22.08.2005
la infinity gym e vreo reducere pentru studenti? asa am vazut ca e 100ron.

#90
kiphtea69

kiphtea69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 609
  • Înscris: 03.08.2006
Si eu sunt tot de prin zona Tineretului. A facut cineva la Daimon ? Eu as fi cautat momentan lume sa ne strangem grup de 10 pentru card la IDM. Mai sunt dornici ? Daca nu, raman la Daimon. Aici e cineva dornic sa mearga dupa 5 ? Nu de alta, dar de unu singur nu am nici o tragere.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate