Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Unde va antrenati? Pareri despre sala voastra

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
318 replies to this topic

#37
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007

View Postflorinhim, on Feb 18 2008, 14:02, said:

salut,

stiti vreo sala mai ok prin militari sau dr. taberei. (in afara de plaza care e nesimtit de scumpa)?
mersi
Sala din complexul SIR.

#38
r2d2

r2d2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 04.01.2007

View Postnomadcry, on Jan 21 2008, 17:49, said:

Ma intereseaza si pe mine sala de la intersectia lu 1 mai cu grivita (cea de la subsol).. merge cineva acolo??ce tarife au??daca e cineva care vrea sa mearga si cauta partener de antrenament ma ofer :D ....
Si eu vreau sa reincep antrenamentele si caut o sala in zona 1 mai. Daca mai vrei un partener de antrenament da un semn.

#39
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
Imi pare rau ca iti stric cheful dar sala intra in curand in faliment (daca nu a intrat deja) + ca patronu nu prea are bani de intretinere acum si aparatele au ajuns vai de ele...

#40
Lalee

Lalee

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 11.03.2008
si  eu as vrea sa ma apuc de fitness si optez pt matrixgym..as vrea in jurul pranzului,ca seara e infernal de aglomerat..o frecventeaza cineva?:> nu imi vine sa ma duc singura :-< ..

#41
ghebos

ghebos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 14.10.2007
dar vad ca nu prea se inghesuie lumea sa spuna unde se antreneaza si cum sint salile lor, probabil se tem de navalitori :D :D

#42
Lalee

Lalee

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 11.03.2008
face cineva aerobic la matrixgym????vreau si eu cateva detalii,va rog.

#43
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
Ce detalii ati dori domnisoara ?

#44
Lalee

Lalee

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 11.03.2008
in general..antrenor/antrenoare ..persoane care se antreneaza..atmosfera...

#45
robert thereau

robert thereau

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 15.04.2007
sali prin dristor stiti?

#46
@lyg@t0r

@lyg@t0r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 23.08.2007
Cam cat costa pe acolo prin Bucuresti abonamentul la o sala cu totul :huh: ? La mine in oras mai ales in zona in care locuiesc sunt niste tarife mari dupa parerea mea :mellow: ...Astept raspuns

#47
DanyG

DanyG

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 03.10.2006

View Post@lyg@t0r, on May 2 2008, 22:18, said:

Cam cat costa pe acolo prin Bucuresti abonamentul la o sala cu totul :huh: ? La mine in oras mai ales in zona in care locuiesc sunt niste tarife mari dupa parerea mea :mellow: ...Astept raspuns


Preturile sunt mari in Buc si in provincie pt ca sunt patronate de niste oameni care nu au nici o legatura nici macar cu sportul in general daramite cu "fiarele" si sunt interesati sa faca bani repede pe spatele oamenilor care vor sa faca sport si nu au unde in alta parte. Banii sunt scopul lor principal si ai doare in *** de sportivi.
Am vizitat de curind o sala despre care auzisem ca e "tare" . Baiatul care se ocupa de sala aproape ca s-a rusinat cind mi-a spus ca abonamentul lunar este de 170 roni si a incercat sa o dreaga cu faptul ca este o sala mixta in care vin si fete.
Nu stiu care ar fi media tarifelor din Buc. dar sunt si sali mai ieftine si chiar si mai scumpe de atit.
Eu merg la o sala la care abonamentul / luna este de 35 ron si dupa cum am auzit cred ca e cea mai ieftina din Buc.

Edited by ciutacu, 04 May 2008 - 17:34.


#48
ghebos

ghebos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 14.10.2007
Este intr-adevar cea mai ieftina cea de care spui, la fel si la spiru haret, si totusi astea sint salile unde mai faci treaba si din pacate sint din ce in ce mai putine

#49
andreea_ro

andreea_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 26.07.2007
Va rog frumos sa imi spuneti si mie o sala de fotness in zona Sala Palatului,romana??nu este decat la Hilton sau hotel Bucuresti dar mi se pare f scumpa

#50
shteck2k6

shteck2k6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,566
  • Înscris: 19.10.2006

View Postandreea_ro, on May 11 2008, 22:14, said:

Va rog frumos sa imi spuneti si mie o sala de fotness in zona Sala Palatului,romana??nu este decat la Hilton sau hotel Bucuresti dar mi se pare f scumpa
Buna intrebare. Cred ca sunt mai multi care ar vrea sa stie vreo sala in zona Salii Palatului...

#51
kalutzu2006

kalutzu2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 08.10.2006
o sala prin zona Iancului, Obor?? stie cineva ?

#52
walking^human

walking^human

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,081
  • Înscris: 02.05.2007

View Postkalutzu2006, on May 18 2008, 14:52, said:

o sala prin zona Iancului, Obor?? stie cineva ?

Relativ aproape e sala de la dinamo

#53
BNG

BNG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 07.03.2005
Din cate stiu eu in zona Iancului ar fii:
X-Sport Land - Str. Magura Vulturului, de la Sos. Iancului spre Str. Vatra Luminoasa cam 200m;
Palestra - Sos. Mihai Bravu, intre Dimitrov si Piata Iancului deasupra unei spalatorii auto;
Essenza (pentru fete) - Sos. Mihai Bravu, dupa iesirea din pasajul Muncii spre Piata Iancului, pe dreapta langa un Volksbank;

In zona Obor:
Pro Extensiv - dupa iesirea din pasajul Obor spre Lizeanu pe prima straduta pe stanga cam 200m (nu sunt foarte sigur daca e acolo, dar sigur e prin zona :) );
Larkoti Wellness - in zona fostei piete Obor, pe str. I.H. Radulescu;

In zona Dristor:
San Gym - la intersectia Str. Dristor cu Camil Ressu;
Elite Sport - pe Camil Ressu, la intersesctia cu Fizicienilor in complexul comercial de acolo.

#54
Barabula_mexicana

Barabula_mexicana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.03.2008
Sala de la Tineretului, ( jos banca Transilvania parca , sus sala fitness ) [ http://img406.imageshack.us/img406/4169/90180242rl6.th.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Deapta :Unirii
Jos :Timpuri Noi
Sus: Cutitu de argint
Stanga : Vacaresti
... Cum se numeste sala ?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate