Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Unde va antrenati? Pareri despre sala voastra

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
318 replies to this topic

#1
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
Eu frecventez club atlas (undeva pe 1 mai) , dar sunt cam nemultumit de aparate si in curand voi schimba..

Voi ?

#2
allah2

allah2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 835
  • Înscris: 06.12.2006
Valy, sala la care te referi tu e pe Ion Mihalache? Daca da, cam unde mai exact? Ca acolo stau eu si cam vreau sa ma interesez si eu de o sala din apropiere de mine...

#3
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
1Mai intersectie cu Calea Grivitei . La subsolul unui bloc de langa parcul Xerox.
Ca spatiu imi place mult mai mult decat alte sali , arata asa cum ar trebui sa arate o sala , rece , nu prea primitoare si cu multe zorzoane pe pereti de te face sa te simti ca acasa...
Patronu e in faliment saracu  :naughty:  si cere 100 ron celor care vin , dar daca vrei te recomand si iei la 70 lei.

#4
allah2

allah2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 835
  • Înscris: 06.12.2006
E cam in capatul opus al bd Ion Mihalache fata de unde stau eu, dar oricum nu cred ca pot gasi o sala foarte aproape de mine.

Mai ma gandesc oricum, mersi :D

#5
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
eu vreau sa o schimb acum , si oricum caut partener de antrenament..de matrixgym ce zici(pod grant) ? sau alta daca stii..

#6
allah2

allah2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 835
  • Înscris: 06.12.2006
Da, de matrix am auzit si eu si stiu ca e destul de ieftina dar si acceptabila la calitate.
Eu as veni dar problema la mine e insa ca am de dat bacul anul acesta si pana nu termin cu el nu cred ca am sa vin la vreo sala :( Poate am sa-mi fac timp totusi, daca reusesc sa ma organizez mai bine, daca nu raman la antrenamentul de acasa pana in vara... cand sigur am sa ma duc la o sala :rolleyes:

#7
RaZ_C

RaZ_C

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 11.02.2007
SanGym la dristor :) e frumos, spatios aparate noi....totul ok :D

#8
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
Cam putine raspunsuri.. va e frica ca vin forumistii dupa voi la sala ?  :lol:

#9
ionut_xx

ionut_xx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 03.10.2006
Hmm, si eu stau pe 1 mai si stiu unde e sala Atlas, de fapt n-am intrat niciodata in ea, fiind intr-un subsol de bloc mi s-a parut cam dubioasa.

Eu ma duc la MatrixGym, dar ce-a fost in seara asta, te luai cu mainile de cap, n-avei loc s-arunci un ac. Plus ca mai vezi 2-3 tute care ocupa banca de la haltere in mod inutil cate 20min.

#10
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
matrixgym e muuult prea aglomerata pt gustul meu.
Mie imi place ca e in subsol , racoare vara , destul de cald iarna +sala e tot timpul libera nu stai sa astepti 20min pt un aparat.

#11
AndreiOM

AndreiOM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 317
  • Înscris: 23.09.2007
Știu și eu sala aceea de la 1 Mai. Am făcut liceul acolo, prin apropiere și aveam 2 prieteni care se duceau la sala aia. Acum cred că și-au schimbat-o.

Și mie îmi plac sălile astea mai retrase. Acum fac la Dinamo, însă nu mă încântă deoarece au numai o bancă dreaptă și una declinată pentru piept și aștept destul de mult când am în program piept :(. Am făcut acum un an la Armata Poporului, e o sală la metrou a lui Florin Uceanu, era destul de convenabil: 2 lei ziua de antrenament, acum e 3 lei dar este cam departe. Dacă era ceva mai aproape tot acolo alegeam să mă duc, condițiile nu sunt ca la Dinamo, în sensul că fetele nu au ce lucra acolo, nu există multe aparate pe pârghii, aproape toate aparatele au sistemul de bază bazat numai pe bare. În rest era bine, iarna cald, vara răcoare spațiu de 2 ori mai mult ca la Dinamo.

Știți vreo sală aproape de Obor cu aparate bune și cu prețuri acceptabile?

Edited by AndreiOM, 28 November 2007 - 12:38.


#12
iverson85

iverson85

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 12.11.2007
Ieri am fost sa fac un antrenament la Fistiq in Cluj. Ma gandeam ca o sa fie ok, mai ales ca e foarte aproape de locuinta...iar pe frigul asta chiar conteaza...

Deci fratilor aceasta sala este sub orice critica...plin cu impresionisti, aparate de 2 lei...deci sincer este o sala pt. fufe...dar nici macar pentru ele.
Cine vrea sa faca antrenament normal mai bine sa mearga la o alta sala, mai ales ca si costa antrenamentul 12 RON... :angry2:

#13
vivapcr

vivapcr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 16.01.2007
eu merg aici dupa ce s-a inkis sala power house de la sala palatului...www.dangersteam.ro

#14
ionut_xx

ionut_xx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 03.10.2006
Mai e o sala pe 1 Mai, cel putin era acum un an cand am trecut eu p-acolo, este la subsolul cladirii de langa piata 1Mai.
Dar cum am intrat asa am si iesit, imi aduc aminte ca cel mai ieftin abonament era pe la 1,5mil.

#15
Rayden3000

Rayden3000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 291
  • Înscris: 06.09.2006

View Postionut_xx, on Nov 29 2007, 15:08, said:

Mai e o sala pe 1 Mai, cel putin era acum un an cand am trecut eu p-acolo, este la subsolul cladirii de langa piata 1Mai.
Dar cum am intrat asa am si iesit, imi aduc aminte ca cel mai ieftin abonament era pe la 1,5mil.

Ma uimesti.. asa de mult platiti voi la sala? eu dau 35 Ron abonament pe o luna , merg cand vreau stau cat vreau, si sunt si multe aparate.

#16
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
abonamentele sunt in medie intre 60-90 ron/luna in bucuresti , dar gasesti sali foarte bine dotate si cu multe facilitati la preturi de pana in 200 ron.

#17
shteck2k6

shteck2k6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,566
  • Înscris: 19.10.2006
Am o problema... s-a inchis (cred) sala pe care o frecventam, adica Powerhouse Gym de langa Sala Palatului.
Intrebarea este: stie cineva (sau frecventeaza cineva o alta sala in apropierea Salii Palatului)?

#18
Rayden3000

Rayden3000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 291
  • Înscris: 06.09.2006

View PostValy1, on Nov 29 2007, 15:57, said:

abonamentele sunt in medie intre 60-90 ron/luna in bucuresti , dar gasesti sali foarte bine dotate si cu multe facilitati la preturi de pana in 200 ron.

Vai vai..scumpa viata la voi :) la mine in oras cea mai scumpa e 55 Ron , cu aer conditionat si aparate noi, cea la care merg eu nu are aer conditionat.. (dar cred ca-i pune la vara) si aparate cu droaia :) si e 35 Ron ...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate