Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Unde va antrenati? Pareri despre sala voastra

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
318 replies to this topic

#307
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Am semnat petitia electronica World Class pentru redeschiderea salilor. Daca nu pot iesi in strada ca sunt departe, macar atat.

#308
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,854
  • Înscris: 06.10.2008

 overseas, on 25 martie 2021 - 20:37, said:

Mallurile sunt detinute de mahari grei.



Si Kauflandu si Carfuru cred ca la fel.

#309
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Ia uite baietii cum se descurca

https://mobile.reute...er-idUSRTXBGEVM

#310
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Am inteles ca la Arad au obtinut in instanta anularea restrictiilor pentru sali?

#311
the_lion

the_lion

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,489
  • Înscris: 04.05.2007
A scazut incidenta sub 3.5, se vor redeschide si salile. Posted Image Posted Image Posted Image
Sper sa nu fie doar pentru cateva saptamani iar dupa Paste si re-inceperea scolilor sa se inchida iar...


Quote

Rata de infectare în București a scăzut sub 3,5 și a ajuns luni la 3,46 la mia de locuitori, conform datelor anunțate de către Direcția de Sănătate Publică. Prefectura Capitalei va convoca o ședință a Comitetului pentru Situații de Urgență și vor fi ridicate restricțiile de la finalul săptămânii, când circulația este restricționată de la ora 20.00, iar magazinele se închid la ora 18.00, potrivit prefectului Alin Stoica.
Conform DSP, luni, la ora 10.00, în Capitală rata de incidență cumulată calculată la 14 zile era 3,46 la mia de locuitori.

Prefectul Capitalei, Alin Stoica, a anunțat că va convoca Comitetul pentru Situații de Urgență București, pentru a fi decisă ridicarea restricțiilor.
Astfel, vor fi ridicate restricțiile care se aplică, din 28 martie, în zilele de vineri, sâmbătă și duminică - circulație restricționată de la ora 20.00 și magazine închise de la ora 18.00. Carantina de noapte se va aplica de la ora 22.00, iar magazinele se vor închide la ora 21.00.
De asemenea, ar urma să fie deschise și sălile de sport. Cinematografele, sălile de spectacole și restaurantele nu își schimbă încă programul, deoarece este nevoie ca rata de infectare să coboare sub 3 la mie, a precizat Alin Stoica.
Reamintim că în localitățile în care rata de infectare trece de 4 în zilele de vineri, sâmbătă și duminică, circulația este restricționată de la ora 20.00, iar magazinele se închid la ora 18.00. Aceste măsuri se aplică pe toată durata săptămânii în localitățile în care rata de infectare trece de 7,5.


Edited by the_lion, 26 April 2021 - 11:03.


#312
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Sălile de fitness din Capitală vor fi redeschise începând de marți, după ce rata de infectare a coborât sub 3,5 la mia de locuitori, a anunțat prefectul Alin Stoica. Restaurantele, sălile de spectacole și cinematografele, rămân închise.

E bine de stiut

https://alephnews.ro...omandarile-oms/

#313
the_lion

the_lion

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,489
  • Înscris: 04.05.2007
Cu avantul pe care l-a luat iar pandemia, chiar si vaccinat fiind, cred ca o sa renunt sa mai merg o perioada la sala. Fiind inca acceptabila temperatura exterioara, o sa ma bazez din nou pe fiarele pe care le am in curte.
Ce credeti...la o incidenta de peste 6 vor inchide din nou salile sau vor lasa in continuare doar vaccinatii sa intre?

#314
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,663
  • Înscris: 24.10.2015
In Franta de mult e doar pentru vaccinati. Cred ca asta e trendul. Probabil asa va fi si in Ro.

#315
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,854
  • Înscris: 06.10.2008
Macar in sala in Franta e mai lejer? sau e la fel de eglomerat?

#316
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,663
  • Înscris: 24.10.2015
Acum iar a devenit aglomerat ca in anii cei buni. S-au vaccinat toti practicantii.

#317
Talibane

Talibane

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 12.05.2019
(4. Discutiile despre salile unde ne antrenam, le vom purta aici;) Nu functioneaza !

Nu am gasit o sectiune speciala asa ca am sa intreb aici: Stie cineva o sala buna cu instructor/antrenor din Iasi Pacurari? Ma bate gandu sa incerc si eu "sala" si am zis sa caut ceva mai pe aproape.
Ma cam indoiesc ca am sa nimeresc pe cineva pe aici  dar am zis sa incerc.

#318
Xulito

Xulito

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 13.03.2021

View PostTalibane, on 17 septembrie 2022 - 11:14, said:

(4. Discutiile despre salile unde ne antrenam, le vom purta aici;) Nu functioneaza !

Nu am gasit o sectiune speciala asa ca am sa intreb aici: Stie cineva o sala buna cu instructor/antrenor din Iasi Pacurari? Ma bate gandu sa incerc si eu "sala" si am zis sa caut ceva mai pe aproape.
Ma cam indoiesc ca am sa nimeresc pe cineva pe aici  dar am zis sa incerc.

In Pacurari e EnerGym din cate tin eu minte. Acolo antrena uneori si Toma Stoleru. Recomand.



#319
habanero

habanero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 11.07.2023
Nu stiu unde sa postez oferta de Black Friday de la ESX. Sper ca se potriveste in acest topic.

Attached Files



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate