Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Locuri bantuite in Bucuresti !

- - - - -
  • Please log in to reply
308 replies to this topic

#307
rola_ocb

rola_ocb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,216
  • Înscris: 17.10.2012

View Postdark, on 15 ianuarie 2016 - 18:44, said:

Sunt firicele de praf, mai...

stiu, am trollat o gramada de amici cu poze d-astea Posted Image


View PostNeshama, on 16 ianuarie 2016 - 02:11, said:

Uite aici poza facuta de cine a reusit sa iasa noaptea cu luna plina de acolo, uite ce monstru, asta e moartea in persoana [ http://i68.tinypic.com/skxgk0.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] ii mai lipseste decat coasa.

Defapt ii lipseste un aparat cu blitz ca se vada ca-i ciot de copacPosted Image noaptea in padure intunericul se joaca cu mintea umana, si trunchiurile de copaci, boschetii sau cioturile par forme de oameni/animale.  Am avut ocazia sa merg singur noaptea prin padure fara lumina, si fara un ciomag in mana nu mergeam, e foarte creepy, dar nimic paranormal.

Edited by rola_ocb, 16 January 2016 - 11:28.


#308
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,726
  • Înscris: 16.03.2004

View Postrola_ocb, on 16 ianuarie 2016 - 11:27, said:

si fara un ciomag in mana nu mergeam, e foarte creepy, dar nimic paranormal.

De parca te poti apara de fantome cu ciomagul...:lol:

#309
rola_ocb

rola_ocb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,216
  • Înscris: 17.10.2012
Eram oleaca paranoic in situatia aia, ma gandeam la chestii mai "lumesti", vulpi turbate, mistreti si alte oratanii Posted ImagePosted Image Posted Image

PS: mi-am adus aminte de alta data, mergeam noaptea prin boscheti si deodata decoleaza un fazan speriat fix dintre picioarele mele, mi-a stat inima in loc o secunda Posted Image  eu cred ca majoritatea fenomenelor paranormale au explicatii naturale sau artificiale care pot fi explicate relativ usor, sau daca exista ceva cu adevarat inexplicabil, se va descoperi in timp pe masura ce evolueaza stiinta

Edited by rola_ocb, 16 January 2016 - 14:35.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate