Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

jurnal adoptie

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
sabigeo

sabigeo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 01.01.2008

 ulisica, on 18th May 2010, 15:13, said:

ACtele necesare dosarului ce au trebuit incluse in dosar au fost, adeverinte de venit, fise medicale,caziere,caracterizari colegi,dovada proprietate sau contract de inchiriere, si o cerere de la directie
Astazi am fost sunati ca in aceasta saptamna v-or veni pt. ancheta sociala.Sa vedem ce o sa iasa.
Cred ca m-a mancat  pe undeva sa ma apuc sa scriu dar daca timpul mi-a permis si in prostia mea am crezut ca fac bine..da se pare ca nu..

Buna, stiu ca nu s-a mai comentat de mult pe acest subiect, dar am citit acest topic si chiar mi-a trezit interesul, deoarece si noi suntem o familie care am infiat o fetita.
Stiu ca este greu sa te confrunti cu birocratia, dar trebuie sa o faci un pic pe nesimtitul si sa ai ceva tupeu. La noi sotul a fost cel care efectiv a stat pe capul lor si le-a sunat aproape saptamana de saptamana pentru a vedea in ce stadiu se afla dosarul nostru. Noi am terminat procesul(in trbunal) pe data de 11.02.2009, iar actele fetei am reusit sa le facem cu multe interventii abia in mai, deoarece plecam in concediu si fata nu avea acte.

"ulisica" chiar as fi vrut sa stiu ce ati mai facut cu ancheta sociala.

Apropo de faza cu genele copiilor sa stiti ca am vazut o gramada de cazuri copii erau naturali si tot le ziceau parintilor ca abia asteapta sa creasca mare si sa le arate ei.
Asa ca cine poate sa-i dea omului un sfat sau ajutor, sa o faca, cine nu mai bine sa taca. Omul vroia sa discute cu cineva, nu sa invete gramatica limbii romane. Nu cred ca asta era foarte important. Cine a avut de inteles, a inteles.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate