Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic
 Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri
 nume strazi

Fundație casa

Cadastru pentru vanzare apartament

Cantarete care v-au placut si ca ...
 

sistem supraveghere online

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Disconnect

Disconnect

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 02.03.2009
Salut,in primul rand imi cer scuze daca poztez unde nu trebuie dar nu am stiut unde sa deschid un subiect nou.As vrea sa plec in italia si as dori sa imi cumpar un sistem de supraveghere pentru la casa astfel incat sa pot supraveghea casa din italia online,prin intermediul internetului.As dori daca imi puteti spune si mie ce fel de camera sau sistem de supraveghere sa cumpar ca sa pot realiza acest lucru.

P.S. Am citit pe internet ca sunt niste camere video ip care le conectezi la interneti si poti supraveghea online.

#2
FolderBulk

FolderBulk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 765
  • Înscris: 19.08.2007
Ar merge o camera IP . Dar ai nevoie de o conexiune permanenta la internet ! Si s-ar putea sa fie nevoie si de IP static .

#3
crissdemon

crissdemon

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 07.02.2008
Sa zicem:

1. Internetul de la oricare provider trece, de obicei, printr-un router. Daca acesta dispune de Dynamic DNS, problema cu IP-ul static nu mai reprezinta o problema.
2. Port Forwarding pe router.
3. Orice DVR (mai de doamne ajuta) cu 4 canale cu port Ethernet este suficient.
4. De la 1 la 4 camere video
5. etc.

#4
FolderBulk

FolderBulk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 765
  • Înscris: 19.08.2007
Afacerea asta este un pic costisitoare !

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate