Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...
 Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 

Cu ce pot ajunge mai usor in Silistra?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ofeelia

ofeelia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.02.2010

View Postgiovaninnaa, on 12th July 2006, 15:56, said:

intrebare: credeti ca e SAFE pt 2 fete sa plece singure cu masina pe litoralul bulgaresc? vrem sa ne cazam in balcic si de acolo sa ne plimbam. ce parere aveti? multumesc!
:confuzzled: am si eu o intrebare ..ma poate ajuta si pe mine cineva cu un raspuns urgent??vreau sa stiu si eu cu ce pot  ajunge mai usor in silistra?calarasi este mai aproape de silistra din cite am vazut pe harta.de acolo cu ce pot ajunge?e vreo masina sau cu vapor ceva??si c-am cit m-ar costa si in cit timp  pot ajunge din calarasi?astept raspuns urgent...m
  • intrebari
ultumesc mult de pe acum...

#2
riddick89

riddick89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 14.08.2009

View Postofeelia, on 1st February 2010, 07:09, said:

:confuzzled: am si eu o intrebare ..ma poate ajuta si pe mine cineva cu un raspuns urgent??vreau sa stiu si eu cu ce pot  ajunge mai usor in silistra?calarasi este mai aproape de silistra din cite am vazut pe harta.de acolo cu ce pot ajunge?e vreo masina sau cu vapor ceva??si c-am cit m-ar costa si in cit timp  pot ajunge din calarasi?astept raspuns urgent...m
  • intrebari
ultumesc mult de pe acum...
3 posturi.La ce te referi cand spui SAFE?Daca te referi la siguranta voastra,va spun ca nu sunt probleme,cel putin pentru mine nu au fost in bulgaria..Legat de trasee,eu am iesit pe la giurgiu->sofia-> i de acolo la nisipuri si in alte zone.

#3
virgil67

virgil67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 28.01.2006
calarasi-silistra se face fara probleme cu bacul. Exista un Bac direct, dar si varianta, zic eu mai simpla a trecerii calarasi-ostrov, iar in ostrov exista frontiera terestra cu bulgaria, practica blocurile de la marginea Silistrei se vad "peste gard" de pe tarmul romanesc.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate