Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme
 Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...
 Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire

Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn
 Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 

Declaratia schimbata dupa 1 Decembrie

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
MihaelaRosca

MihaelaRosca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.10.2009
Am dosar pentru Prima Casa la BCR care a fost trimis din sediu de la BCR Brasov in data de 30 Noiembrie si inregistrat la fond pe data de 7 Decembrie (nu stiu de ce a durat asa mult).Problema este ca ieri 15Decembrie am primit instiintare de la banca ca trebuie sa refac declaratia ca nu detin nici o proprietate si nu am cumparat nici o locuinta dupa data de 4.06.2009 pentru ca s-a schimbat tiparul.

Vreau sa intreb a mai patit cineva asa ceva si daca acum la fond va sta iar 5 zile lucratoare?
Si daca odata ce am ajuns pana aici am sansa de reusita, adica dosarele vin intotdeauna cu raspunsul "Da" de la fond?

Multumesc.

#2
roxana_nt

roxana_nt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 04.06.2006
Si noi am schimbat declaratiile dar de vreo 10 zile. Ma mir ca te-au anuntat asa tarziu. Asa au o greata in ei astia de la banca de imi vine sa-i strang pe toti de gat. Ne trateaza ca pe ultimii prosti. Abia astept sa scap o data de ei.

#3
zyplex

zyplex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 15.12.2009
am o intrebare: cati dintre voi a trebuit sa faceti 2 declaratii - sot si sotie - chiar daca titularul creditului este doar unul din voi ?? e posibil sa-mi ceara si o a doua declaratie??

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate