Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...
 Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...
 Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme
 Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...
 

R.C.S.-R.D.S. a introdus Boomerang în grila Digi.cablu DIGITAL.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
45 replies to this topic

#37
Lopatar

Lopatar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,387
  • Înscris: 21.11.2008
Si, pana Ieri, erau 67 de Frecvente -incarcate, la ORADEA, ..de Azi sunt 73 (74), una fiind Ecran Negru 'cazut' -deocamdata...

Edited by Lopatar, 21 July 2010 - 20:40.


#38
xALicEx

xALicEx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.07.2010

 D0z3R, on 18th December 2009, 19:07, said:

Ar fi nemaipomenit sa apara si la analogic, si sa il lase in ENGLEZA. Majoritatea desenelor de acolo le stiu din copilarie, de unde am si invatat engleza, nu vad de ce copii din ziua de azi nu ar avea ocazia.


Exact in ENGLEZA!!! e cel mai bine!! oricum copii din zua de azi nu prea vor fi interesat de el pt ca nu le plac genul asta de desene. ei stiu doar ben 10 hannah montana  demi lovato si alte prostii; iar daca e in engleza ii mai ajuta putin in invatarea limbii. pt ca aud engleza vorbita de nativi ei neuitandu-se la filme. Stiu ca la mine a functionat. Si sunt sigura ca cei ce au crescut cu ele in engleza asa ca mine vor fi mult mai fericiti sa il intalneasca in ENGLEZA... azi s-a bagat si la mine si aparent unele sunt in engleza iar altele in maghiara. :((( le vreau in ENGLEZA. Nici macar nu stiu maghiara. Faceti precum faceati cu minimax: bagati-ne un canal in ENGLEZA!! si unul in maghiara sua romana sau ce vreti voi. :((( orice dar vreau Boomerang in ENGLEZAAA!!!! :(((

 Lopatar, on 21st July 2010, 20:11, said:

T.V.R. CULTURAL era si pana Azi, in EXTRA, pe 49 U.H.F., -peste R.T.L. KLUB HU. Terestru.

T.V.R. CLUJ este de vreo 2 Luni -deja.

Iar BOOMERANG EUROPE este versiunea, deocamdata, cu Sincronul in Maghiara (Teste, la unele Desene), ..cel putin -pana Dup-Amiaza am prins Destule in Maghiara, cand am Verificat.


S-a schimbat Statia Centrala de Receptie si Retransmitere pe CABLU -a Filialei Noastre, afectand Emisia pt. toate Localitatile din Judet care primeau Feed-uri de la ORADEA...


vai dar sper ca se schimba si ca va fi totul in engleza :((( nici in romana nu-l vreau... in engleza!! :((

#39
Lopatar

Lopatar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,387
  • Înscris: 21.11.2008
Da, is de Acord.

Mie imi Place inclusiv Seria DUCK DODGERS...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ZpsxfEU-4Is?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]  :naughty:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mQSVYoNVPRw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


[ http://hurtom.com.nyud.net/torrents/forum/photos/09121215035637667_f0_0.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#40
amic

amic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 358
  • Înscris: 30.10.2002
Pai de ce sa nu ramana in maghiara? Ar invata copiii o limba straina in plus.

#41
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,544
  • Înscris: 16.12.2006
pai sa invete engleza, ca e de circulatie mondiala, nu maghiara !

#42
tesia

tesia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 22.03.2010
pe cand si in romana?

#43
george05

george05

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 358
  • Înscris: 20.06.2007
Invatati engleza.

#44
Shieu

Shieu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 24.06.2009

 george05, on 26th July 2010, 16:22, said:

Invatati engleza.



Hai ca de vorbit aiurea va pricepeti.

#45
stefan_ilioaica

stefan_ilioaica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 27.07.2010
doritorii de boomerang in limba romana sa semneze aceasta petitie
http://www.petitieon...-p06766056.html

#46
Lopatar

Lopatar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,387
  • Înscris: 21.11.2008

 amic, on 22nd July 2010, 15:37, said:

Pai, de ce sa nu ramana in maghiara? Ar invata copiii o limba straina in plus.

Mda, ca oricum.. Stiu si Copiii Maghiari o Romana, de numai...

BOOMERANG.. Nu este Canal Maghiar, si Nu traim in UNGARIA.
Implementeze facilitatea 'Dual Sound' (or mai folosit-o candva, pe unele, si pe ANALOGIC -in ORADEA..), daca vor sa dea in Ambele Limbi, ..ca doar noua Statie.. este una "Moderna".

Asa, sa se bage si CARTOON NETWORK cu Sincron in ROMANA -la BEKESCSABA, ..pe ANALOGIC, pt. toti -..sa vedem, iese sau Nu.. Scandal...  :huh:

Edited by Lopatar, 28 July 2010 - 04:33.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate