Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Probleme ardaf

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
the_duude16

the_duude16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 05.08.2009
Toata povestea a inceput acum 5 luni cand un arab mi-a intors in fata si mam ciocnit cu el din pacate nu apucasem sa ii fac casco "... Am dus masina la un serivice unde am avut niste relatii am asteptat vro 1 luna acceptu ca ma pot apuca de masina inca vro 1 luna pana au venit piesele pe original toate bune si frumoase masina sa reparat intr-un final ....mai departe cei de la ardaf mi-au promis ca in decursul a 15 zile vor vira bani in contul serviceului  precizez ca suma este de 525 mil vechi au trecut ,15 zile nimic .... i-am mai lasat 5 zile sa nu fiu nesimtit iar nimic ma duc frumos peste ei domne bani mei ? inspectorul care mi-a facut poze la masina imi zice ca el nu poate decat sa vada ca dosarul ci doar ca este finalizat si ca nu stie cand imi vor da bani pt ca trb sa se uite un director peste el...
Intrebarea mea este urmatorea: Ce fac eu acum? am zis sa apelez la CSA da nush care este procedura... este o idee buna  a apela la CSA? sau orice altceva pt a-mi lua bani de la ARDAF

Attached Files



#2
M22

M22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 21.07.2009
Asa se intampla cand un nene isi face RCA la un asigurator care plateste destul de prost. ca sa nu zic prost. O varianta e sa-l dai in judecata cel care te-a lovit si sa-ti recuperezi banii de la el. Iar el sa-si rezolve problema cu asiguratorul.  Destul de mult ca si bani. Ce anume ti-a distrus.? aripa,capota,far .. si  mai ce?

Edited by M22, 15 December 2009 - 19:13.


#3
the_duude16

the_duude16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 05.08.2009

View PostM22, on 15th December 2009, 19:08, said:

Asa se intampla cand un nene isi face RCA la un asigurator care plateste destul de prost. ca sa nu zic prost. O varianta e sa-l dai in judecata cel care te-a lovit si sa-ti recuperezi banii de la el. Iar el sa-si rezolve problema cu asiguratorul.  Destul de mult ca si bani. Ce anume ti-a distrus.? aripa,capota,far .. si  mai ce?
pai baie ulei ,airbag-uri passager si conducator multa plasticaraie iti dai seama ,radiatore si multe kkturi pe acolo lovitura a fost destul de mare chiar daca pare minora in poza

Edited by the_duude16, 15 December 2009 - 19:48.


#4
costi845

costi845

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 18.10.2008
Tu esti cel cu prelata pe masina parcata pe polizu? Buna ideea.  Sa vada toti si sa ia aminte

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate