Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema soft samsung galaxy watc...

Recomandare tastatura compatibila...

Festivalul de Film Cannes 2024

Scaun auto
 La mulți ani @ranit6996!

La mulți ani @Ciubex!

Reparat difuzor membrana hartie, ...

Restaurantele cu stele Michelin
 Best cooler

Program vizibilitate intre puncte

Sfat achizitie casti gaming 300-3...

Dimensiune optima teava scurgere ...
 Sfat achizitie telefon cu camera/...

Nu se poate completa declaratia 2...

Caut firma pentru lucrare bucatar...

Dimensionare țevi incalzire
 

Teatru

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
ZnSstr

ZnSstr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 108
  • Înscris: 01.12.2009
Buna ziua,
Sincer imi pare rau daca postez cumva gresit dar nu gasesc un loc clar sa incadrez intrebarea mea...
Nu stiti cumva piese de teatru filmate ?Sau filme in genul Dogville...
Multumesc mult
Si-mi pare rau daca am gresit locul unde am postat...Sper sa nu fie cu suparare

#2
KoShiMin

KoShiMin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.813
  • Înscris: 06.09.2006
O solutie - pentru dramaturgia romaneasca si nu numai - ar fi: http://www.tvrmedia.ro/categorie/teatru_l.html. Ai varianta sa le cumperi online.
In afara pieselor de acolo, tin minte ca am mai vazut prin magazinele de profil - dar nu foarte recent - si "Scapino" (cu Horatiu Malaele facand un rol antologic), clasicul "Badaranii"  (a lui Goldoni), turnat de Sica Alexandrescu in anii '60, precum si "Mincinoasa" (de Jean Jacques Bricaire, aceasta din urma in interpretarea unei trupe frantuzesti).

Topicul il voi muta pe aria Recomandari/Cereri diverse, mi se pare mai potrivit acolo.

Editat de KoShiMin, 12 decembrie 2009 - 18:16.


#3
ZnSstr

ZnSstr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 108
  • Înscris: 01.12.2009

View PostKoShiMin, on 12th December 2009, 18:14, said:

O solutie - pentru dramaturgia romaneasca si nu numai - ar fi: http://www.tvrmedia.ro/categorie/teatru_l.html. Ai varianta sa le cumperi online.
In afara pieselor de acolo, tin minte ca am mai vazut prin magazinele de profil - dar nu foarte recent - si "Scapino" (cu Horatiu Malaele facand un rol antologic), clasicul "Badaranii"  (a lui Goldoni), turnat de Sica Alexandrescu in anii '60, precum si "Mincinoasa" (de Jean Jacques Bricaire, aceasta din urma in interpretarea unei trupe frantuzesti).

Topicul il voi muta pe aria Recomandari/Cereri diverse, mi se pare mai potrivit acolo.


Iti multumesc de site.
Si multumesc ca mi-ai mutat topicul unde trebuie,sincer am cautat 10 minute,si n-am gasit...
Sper sa nu fi fost cu suparare ca am postat ca un prost aiurea..

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate