Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @ranit6996!

La mulți ani @Ciubex!

Reparat difuzor membrana hartie, ...

Restaurantele cu stele Michelin
 Best cooler

Program vizibilitate intre puncte

Sfat achizitie casti gaming 300-3...

Dimensiune optima teava scurgere ...
 Sfat achizitie telefon cu camera/...

Nu se poate completa declaratia 2...

Caut firma pentru lucrare bucatar...

Dimensionare țevi incalzire
 Cum va merge sistemul dupa upgrad...

Cuvantul "ciunet"

Alternativa la Oppo Find X5 in ac...

Perioada de proba fara contract
 

Masina accidentata in parcare

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
20 răspunsuri în acest subiect

#19
akeem

akeem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.996
  • Înscris: 17.10.2003
Mda... problema e ca n-am asigurator, ca e masina de serviciu :)
Dar au dat astia o procedura cum ca eu ma ocup sa anunt Politia, bla-bla... in rest s-or ocupa ei de reparatii. Chestia e ca n-am chef sa pierd timpul pe acolo pentru o zgarietura, o sa trag de ea pana la revizie si o sa zic ca n-am observat-o decat cu o seara inainte (sau deloc, daca o fi ploaie in perioada respectiva). Dar imi zisese un coleg ca pentru atata lucru aia nici nu ma baga in seama si ma gandeam ca scap de tot, fara nici un fel de formalitate.

#20
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.151
  • Înscris: 05.12.2002
Bara zgariata? pai unii ar trebui sa se duca saptamanal, la cati idioti care nu stiu sa parcheze sunt pe strazi.

Stai calm, nici macar la ITP nu o sa-ti zica nimic; la revizie - cu atat mai putin.

#21
jas1

jas1

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 522
  • Înscris: 31.05.2006

Vizualizare mesajfictiv2004, pe 3rd January 2010, 18:53, a scris:

Revenind la problema initiala, politistul NU are dreptate; iar experienta ta= 0 in acest caz; Concret, eu mi-am reparat masina  pe RCA-ul unui sofer betiv - La OTP a fost asigurarea, cand am intrebat despre aspectul betiv , mi-au raspuns ca ei sunt firma serioasa si ei despagubesc si asta; ce nu prea mi-a placut e ca mi-au cam impus atelierul ptr. reparatii cu decontare directa; concluziile le trage fiecare...

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Atentie la sensul cuvintelor...

Daca este betiv in general nu inseamna neaparat ca era sub influenta bauturilor alcoolice in momentul ala.
Marea majoritate a asiguratorilor NU despagubesc atunci cand este vb. de condus sub influenta bauturilor alcoolice.

Am tras concluzia...

Editat de jas1, 23 ianuarie 2010 - 07:24.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate