Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

ramane fastfood ? sau il transform in piese auto ?!

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
jokkergsm

jokkergsm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 17.05.2005
sal tuturor

in primul rand mi cer scuze daca am nimerit unde nu trebuia ...daca s-a intamplat asta ...va rog mutati thread`ul unde trebuie...np:)


am un fastfood  si in urma cu vo 2 sapt au venit de la insepctia sanitara in control...bineninteles ca au gasit nereguli...dar am reusit sa obtin o amanare ...ca sa rezolv cateva dintre ele...lucru care mi-a si reusit intre timp....insa problema mea este alta...


locatia este undeva la vo 60-70m de scoala...iar inspectoarea a zis ca nu as avea voie sa vand asemenea produse langa scoala ((pizza si sandwich-uri)...la shaworma am renuntat intre timp, ca nu prea mergea)


chiar este o asemenea prevedere ?? daca da care este distanta exacta ... tin sa spun ca nu ma aflu in curtea scolii, ci in afara ei



un link cu prevederile respective ar fi nemaipomenit ..ca nu am stiut unde sa caut


mersi anticipat

#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,508
  • Înscris: 19.04.2009
ciudat, la noi in interiorul liceului se afla un fast-food, cu shaorma, pizza, sandwich-uri, etc...

#3
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
parca urma sa se introduca o lege de genul ..probabil s-a introdus intre timp ..

#4
jokkergsm

jokkergsm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 17.05.2005
s-a introdus intradevar...insa vreau sa stiu SIGUR daca se refera la cazul meu, sau doar la cele care se afla in interiorul scolilor

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate