Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
CANNES 2024

Scaun auto

La mulți ani @ranit6996!

La mulți ani @Ciubex!
 Reparat difuzor membrana hartie, ...

Restaurantele cu stele Michelin

Best cooler

Program vizibilitate intre puncte
 Sfat achizitie casti gaming 300-3...

Dimensiune optima teava scurgere ...

Sfat achizitie telefon cu camera/...

Nu se poate completa declaratia 2...
 Caut firma pentru lucrare bucatar...

Dimensionare țevi incalzire

Cum va merge sistemul dupa upgrad...

Cuvantul "ciunet"
 

problemuta cu mp3 player

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
1 răspuns la acest subiect

#1
bibiculescu

bibiculescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 01.11.2009
Salut. Am un mp3 player Well 5-in1 de 2 Gb, care functioneaza bine, problema ar fi ca nu il detecteaza calculatorul ca drive, si ca urmare nu pot sa transfer nimic pe el de pe calculatorul meu. In schimb pe alt calculator e totul in regula, fara nicio problema. Care ar fi cauza, daca poate sa ma lumineze cineva?

#2
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 21.527
  • Înscris: 08.12.2006
Problemuta nu știu care e, probabil/posibil portul usb. Problema însă e că există ditamai topicul WELL și nu e ascuns, ca să trebuiască să dai cu search, e chiar pe prima pagină...
http://forum.softped...howtopic=248942

Editat de antinari, 01 noiembrie 2009 - 20:47.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate