Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...
 Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?
 Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale
 

Semn ciudat

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#19
terratec

terratec

    Troll hunter

  • Grup: Moderators
  • Posts: 12,056
  • Înscris: 02.03.2003

View PostOwidiu, on 14th November 2009, 13:06, said:

Pai despre america e vorba in acel film, sau dolarul e pentru ruski.
Toate acele semne se regasesc in natura. Fiecare civilizatie le venera sau le ura. Un semn din crestinism il gasesti si in alte religii, dar cu semnificatie diferita.
Toata treaba cu 2012, masonii, societati secrete este un OTV mondial



Cu 2012 sunt de acord, totusi cu societatile nu iti dau dreptate.
Daca este un vid de putere nu ar fi rau ca noi romanii sa ne facem o fratie si sa devenim cei mai puternici oameni din lume.
Faptul ca nu ai/avem acces direct la oamenii puternici nu inseamna ca ei nu exista.

#20
Owidiu

Owidiu

    ***

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 11.08.2008

View Postterratec, on 14th November 2009, 15:22, said:

Cu 2012 sunt de acord, totusi cu societatile nu iti dau dreptate.
Daca este un vid de putere nu ar fi rau ca noi romanii sa ne facem o fratie si sa devenim cei mai puternici oameni din lume.
Faptul ca nu ai/avem acces direct la oamenii puternici nu inseamna ca ei nu exista.
lasa bre ca una e un om puternic, adica multi miliardar si alta e prostia cu satanistii si masonii. Sunt constient ca multimiliardarii se afla in spate, ca doar e logic 1% detin 99% din suprafata lumii sau ceva de genul. Dar aia sunt pur si simpllu obsedati de putere si atat. Nu folosesc ei nu stiu ce semne ascunse si draci d'ai chiori.

#21
AlexBarbantan

AlexBarbantan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 23.12.2009
Ai primit raspuns la intrebarea pusa?

#22
teo15

teo15

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 875
  • Înscris: 10.09.2009

View PostAlexBarbantan, on 30th December 2009, 23:58, said:

Ai primit raspuns la intrebarea pusa?
Cica e runa mortii.

#23
AdelinPuya

AdelinPuya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 04.08.2008
satana,belzebuth, lucifer, scaraotchi

#24
reloaded600

reloaded600

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 05.11.2009

View Postteo15, on 31st December 2009, 07:21, said:

Cica e runa mortii.
;)  stai calm,ai gasit doar "pandantivul" ce era agatat de lantul unui roker. acest semn se confunda cu formatia metallica in anii '90.si de fapt si in prezent.in al 2 lea rand daca ar fi fost vreun obiect de cult ar fi fost confectionat dintr-un material pretios sau rar. intr-adevar reprezinta "runa" dar a fost facut,comercializat si purtat in contextul muzicii rock.  "...and nothing else matters..." :death:  apropos,e intors invers

Edited by reloaded600, 17 May 2010 - 15:11.


#25
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008
Poate fi un semn satanist...este o cruce intoarsa,simbolizand rastignirea cu capul in jos...umbla vorba ca satanistii l-au implementat...poate fi un logo flower-power sau al pacii....acum difera ce vrei sa insemne,de exemplu vreau sa insemne pentru mine:un cerc cu o chestie in el...

#26
rudy2007

rudy2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 27.10.2007

View Postx24, on 31st October 2009, 21:42, said:

Satanism...hai lasa-ma ! ai bagat frica in mine, cred ca il arunc !
FAO REPEDE CA EU ASTA CRED!

View Postx24, on 31st October 2009, 21:42, said:

Satanism...hai lasa-ma ! ai bagat frica in mine, cred ca il arunc !
DA ASAI!SERIOS!

#27
fiber-net

fiber-net

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 911
  • Înscris: 29.03.2009
este un semn satanist si reprezinta o cruce intoarsa invers! cred ca refera la rastignirea sfantului Petru.Pentru satanisti are o anumita semnificatie ...  crucea intoarsa este folosita de satanisti cu rolul de a batjocori crucea crestina,  l-am vazut  la foarte multi roakeri  :vampire:
.......... nu as tine asa ceva in casa  :peacefingers:

Edited by fiber-net, 16 June 2010 - 06:08.


#28
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008

View Postfiber-net, on 16th June 2010, 07:00, said:

...  crucea intoarsa este folosita de satanisti cu rolul de a batjocori crucea crestina,  l-am vazut  la foarte multi roakeri
.......... nu as tine asa ceva in casa  :peacefingers:
Stai un pic....cum adica este folosita de satanisti si ai vazut-o la rockeri???....ce treaba are satanismul cu rockul....

Sa nu spui ca orice rocker este satanist sau viceversa....eu de exemplu ascult rock satanist/black/death si nu sunt satanist...nu inteleg ce treaba are muzica cu satanismul???

#29
gabigowriel

gabigowriel

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,254
  • Înscris: 07.12.2009

View PostSecuristu, on 17th June 2010, 09:07, said:

Stai un pic....cum adica este folosita de satanisti si ai vazut-o la rockeri???....ce treaba are satanismul cu rockul....

Sa nu spui ca orice rocker este satanist sau viceversa....eu de exemplu ascult rock satanist/black/death si nu sunt satanist...nu inteleg ce treaba are muzica cu satanismul???

Si inca nu te-ai  "ofilit"? Iti bati joc de creierul tau cu muzica aia...


http://musicouch.com...c-and-the-mind/


"  Studies show that music can also influence plant growth. “Research done by Dorthy Retallack on plants involved exposing plants to various genres of music over a long period of time” (Coply). The genres included classical, jazz, pop, rock, and acid rock. She used the same types of plants under the same conditions. When the experiment was complete, the plants exposed to classical, jazz, and Ravi Shanker turned out very healthy and flourished in their environment. Even more interesting, the plants leaned toward the source of the sound and some even wrapped themselves around the radio. In contrast, the plants tested with rock and acid rock withered and died. Another plant experiment done by Dr. T.C. Singh showed that constant exposure to classical music affected plants by causing them to grow at twice their usual speed. Violin music was found to be one of the most life-enhancing instruments of all. “Yet perhaps the most interesting and significant of all Dr. Singh’s findings was that later generations of the seeds from musically stimulated plants carried on the improved traits of greater size, more leaves, and other characteristics” (Why). Classical music had actually changed the plants’ chromosomes! These experiments show what sort of drastic effects music can have on the brain.

Read more: http://musicouch.com.../#ixzz0r5qAvWj8
  "

P.S. : e cam ciudat semnul , ce-i drept  :naughty:

#30
mmariuseftimie

mmariuseftimie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.06.2010
poate cineva sa imi spun si mie ce inseamna daca pe perete apare o pata in forma unei fete.
asta m-i sa intamplat mie. :peacefingers:

#31
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,853
  • Înscris: 01.11.2005
e o iluzie optica...nimic mai mult :D

#32
caroline_hi

caroline_hi

    One moon shows in every pool, in every pool the one moon.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,813
  • Înscris: 04.12.2007

View Postmmariuseftimie, on 18th June 2010, 22:57, said:

poate cineva sa imi spun si mie ce inseamna daca pe perete apare o pata in forma unei fete.
asta m-i sa intamplat mie. :peacefingers:
Inseamna ca nu esti o planta, ca ai un creier care cauta pattern-uri in ceea ce vede.

#33
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008
Inseamna ca trebuie sa-ti cauti o fata ....reala.  :console:

#34
AMETHIST

AMETHIST

    Hardware Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,518
  • Înscris: 11.11.2007
omg, e unul dintre cele mai cunoscute semne :|
http://www.google.ro...e...280&bih=856

#35
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,476
  • Înscris: 10.08.2005
Am facut prostia si am vizionat filmuletul in intregime.

Nu-mi vine sa cred cat de maleabili pot fi unii si accepte interpretarile altora. - A se analiza avatarul meu.

Chiar nu inteleg de ce cautati semnificatii oculte unor simboluri?

Daca ai avut noroc dupa ce ai gasit respectivul obiect, il poti considera talisman ... indiferent ce semnificatie spune lumea ca ar avea.

Edited by MarianG, 10 August 2010 - 22:03.


#36
BlackGuy

BlackGuy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 28.08.2010
E semnul Pacii.
N-ai vazut si tu in filme, pe tricouri, in videoclipuri?
Cred ca si Michael Jackson a avut un tricou d-ala intr-un videoclip.
Peace. :ermm:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate