Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...
 Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 

sunete ciudate

- - - - -
  • Please log in to reply
292 replies to this topic

#19
skygate

skygate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 28.06.2008

View PostLOLZ, on 15th October 2009, 20:26, said:

sigur nu aveai prieteni beti prin spate?????  :lol: nu era vreo petrecere de tzigani pe acolo??
nu man, chiar daca eram beti de la coca cola si fanta tot nu aveau cum sa ajunga acolo sunetele acelea

unul dintre noi este sofer si bea doar daca-l bati, celalalt la fel iar eu .......... mai obisnuiesc cateodata sa mai beau 1-2 beri dar in seara aceea nu am baut decat coca cola. chiar daca ar fi vrut careva sa faca o farsa nu vad cum ar fi putut sa o faca.  mai mult decat atat dupa ce au auzit porcaria, toti erau galbeni ca ceara de frica. inclusiv eu :D

va asigur inca o data ca nu este o farsa!!!! unde as putea da filmul asta pentru a fi analizat? poate reuseste careva sa inteleaga ceva din toate gafaielile alea. este posibil ca filmul sa contina un mesaj ceva, nu stiu. cred ca trebuie decodat cumva ca sa se poate intelege ceva

L.E mi-e frica sa-l mai ascult ca incep toate sa-mi pocneasca  prin casa

Edited by skygate, 15 October 2009 - 19:45.


#20
djbiti1

djbiti1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 873
  • Înscris: 27.06.2009
bai frate aleas voci nicio muzica dar daca aveti ceva mai bun ca windows media player 11 de slow motion si ascultati intelegeti ce zice dar io nu mai pot de frica. crek in seara asta nu mai dorm.

#21
LOLZ

LOLZ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 08.10.2009
am rezistat pana la si 40 acuma..cand au inceput vrajitoarele alea am aruncat castile :sss
wtf..how is that possible??
tu nu ai auzit nimic?? intimpul inregistrarilor?

Edited by LOLZ, 15 October 2009 - 19:45.


#22
djbiti1

djbiti1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 873
  • Înscris: 27.06.2009
nu mai am curaj sa mai ascult  :ermm:


View PostLOLZ, on 15th October 2009, 20:44, said:

am rezistat pana la si 40 acuma..cand au inceput vrajitoarele alea am aruncat castile :sss
wtf..how is that possible??
tu nu ai auzit nimic?? intimpul inregistrarilor?


am auzit niste voci dar nu  intelegeam ce zic pt ca erau prea rapide cu toate ca dadusem -0.5 viteza

#23
skygate

skygate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 28.06.2008
stie careva vreun program care sa redea invers sunetul. poate asa se va intelege ceva

Edited by skygate, 15 October 2009 - 19:49.


#24
LOLZ

LOLZ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 08.10.2009

View Postskygate, on 15th October 2009, 20:49, said:

stie careva vreun program care sa redea invers sunetul. poate asa se va intelege ceva
editezi in sony vegas..usor :)

#25
skygate

skygate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 28.06.2008

View PostLOLZ, on 15th October 2009, 20:44, said:

tu nu ai auzit nimic?? intimpul inregistrarilor?
culmea ca nu se auzea absolut nimic sau poate ca nu am sesizat noi ca eram prea bine dispusi. radeam, glumeam si nu ne-am asteptat sa avem parte de asa ceva. pur si simplu am convertit si vizionat cateva filme (asta a fost ultimul) si am avut neplacuta surpriza care sincer ne-a stricat toata seara.

am dormit cu lumina aprinsa si pregatiti sa iesim cred ca si pe geam in caz ca auzeam ceva ciudat.

L.E  :fear:  ........... iarasi imi pocneste prin casa ........... gata nu mai zic nimic despre asta .......... cred ca o sa dorm si-n seara asta cu lumina aprinsa :(

Edited by skygate, 15 October 2009 - 20:00.


#26
LOLZ

LOLZ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 08.10.2009
problema a aparut dupa ce ati pus filmul pe dvd?? sau dupa ce ati pus filmul din camera in pc?? cand ati sesizat asta?

#27
skygate

skygate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 28.06.2008

View PostLOLZ, on 15th October 2009, 20:59, said:

problema a aparut dupa ce ati pus filmul pe dvd?? sau dupa ce ati pus filmul din camera in pc?? cand ati sesizat asta?
pe filmul de pe pc nu apare absolut nimic!!! in schimb a aparut pe cel inscriptionat ........ probabil in timp ce-l inscriptionam. inca o data repet! nu am absolut nici o idee cum ar fi putut sa ajunga acolo sunetele acelea! am inscriptionat destule dvd-uri de cand mi-am luat acest laptop dar in viata mea nu am avut de-a face cu asa ceva sau ceva asemanator!
este prima oara si sper si ultima!

in mod normal daca sunetul ar fi fost din film atunci cand se modifica turatia cu una mai mica trebuia sa se auda normal!!! sigur este ceva demonic in toata treaba asta si sincer nu as fi vrut sa am parte de asa ceva. nici macar in fantome nu credeam dar de cand cu asta ............. nu mai stiu ce sa cred :(

Edited by skygate, 15 October 2009 - 20:08.


#28
LOLZ

LOLZ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 08.10.2009

View Postskygate, on 15th October 2009, 21:03, said:

pe filmul de pe pc nu apare absolut nimic!!! in schimb a aparut pe cel inscriptionat ........ probabil in timp ce-l inscriptionam.
atunci cred ca e problema de la dvd...ia verifica bitrate la video de pe pc,si cel de pe dvd...

#29
djbiti1

djbiti1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 873
  • Înscris: 27.06.2009
E dvd-u zgariat?? Ai virusi in laptop???

Edited by djbiti1, 15 October 2009 - 20:09.


#30
skygate

skygate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 28.06.2008
dvd-ul este nou, totul este ok! nu gasesc nici o explicatie :(

#31
LOLZ

LOLZ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 08.10.2009
tu ai prelucrat video-ul??? ce programe ai folosit la editare?

#32
skygate

skygate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 28.06.2008

View PostLOLZ, on 15th October 2009, 21:13, said:

tu ai prelucrat video-ul??? ce programe ai folosit la editare?
nu am editat nimic omule! pur si simplu am luat un film de pe laptop si l-am inscriptionat pe un dvd (blank, absolut nou, cumparat exact in seara aceea impreuna cu alte cateva de la un mic magazin din zona) dupa care l-am bagat intr-un dvd player. toate bune si frumoase pana in momentul in care se apropie sfarsitul filmului si incepe spectacolul, ne-am intrebat daca stie careva ceva despre asta, nimeni nu a stiut nimic, am verificat originalul de pe pc crezand ca este o farsa si surpriza! ........ originalul era ok. nu stiu nici in momentul de fata cum au aparut acele sunete si mai mult decat atat a inceput sa-mi frica sa le mai ascult!

nu este o farsa!!!!!! 100% real!!!! ........ auditie placuta  :coolspeak:

#33
LOLZ

LOLZ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 08.10.2009
ia incearca sa-l mai bagi pe un alt dvd..si daca nu mai apare pe acel dvd..ceva sa intamplat la copiere..

#34
djbiti1

djbiti1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 873
  • Înscris: 27.06.2009
se aud niste voci intre 10 si 20 de sec in rest sunt niste sunete nedefinite


PS: la sfarsit se aud un fel de tipete. lam ascultat tot si nu mai vreau sa o mai fac vreodata :w00t:

View PostLOLZ, on 15th October 2009, 21:32, said:

ia incearca sa-l mai bagi pe un alt dvd..si daca nu mai apare pe acel dvd..ceva sa intamplat la copiere..


poate au interferat extraterestii copierea .

#35
skygate

skygate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 28.06.2008

View PostLOLZ, on 15th October 2009, 21:32, said:

ia incearca sa-l mai bagi pe un alt dvd..si daca nu mai apare pe acel dvd..ceva sa intamplat la copiere..
am mai inscriptionat dupa aceea alte dvd-uri (cu acel film) sa vad daca se repeta fenomenul si nu s-a mai intamplat.

Edited by skygate, 15 October 2009 - 20:39.


#36
LOLZ

LOLZ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 08.10.2009
poate are fantome in casa..si nu in padure :naughty:  :ph34r:



deci inseamna ca e de la acel dvd....

Edited by LOLZ, 15 October 2009 - 20:39.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate