Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!
 Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 

cistita...motivul eliminarii unei substante maro?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ddea

ddea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.09.2009
buna...nu stiu exact cum se face pe aici,e prima oara cand imi fac cont pe un forum,asa ca o sa incep sa-mi spun problema si sper sa ajung si la o concluzie....

Cu aproximativ 2 ani in urma mi-am inceput viata sexuala,simplu normal fara dureri infernale,sau mai stiu eu ce...si cu protectie.... doar ca la un moment dat cand urinam simteam o usturime si o data chiar am urinat sange...m-am speriat,am fost la un ginecolog iar dupa consultatie mi-a spus ca e normal sa se intample lucrul asta la unele fete care abia si-au inceput viata sexuala... Dupa un an,am inceput sa simt din nou usturimea,de data asta mai intepatoare,m-am alarmat si am vrut sa consult si un alt ginecolog,pentru ca nu avusesem o pauza mai lunga sa zici ca mi-am reinceput viata sexuala si nici nu schimbasem partenerul...De data aceasta am fost diagnosticata cu cistita : "Cistita este o inflamatie a vezicii urinare, asociata sau nu cu inflamatia uretrei – canalul prin care se elimina urina din vezica urinara în timpul mictiunii. Atunci cand este cauzata de o infectie bacteriana, cistita face parte din grupul infectiilor tractului urinar (ITU). "          

acum am o alta problema...nu ma mai ustura,nu mai urinez cu sange,dar in loc de substanta alba pe care o elimina femeile in momentul in care au un orgasm,si nu numai...eu elimin o substanta maro....
se datoreaza oare cistitei?sa fie alta infectie urinara?
astept parerile voastre pana ajung la un ginecolog pentru ca nici nu mai stiu ce sa cred...si sunt destule de speriata.....

#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,674
  • Înscris: 26.11.2001
Mergi la ginecolog, fa cultura.
Nu suna bine.

#3
minnie2007

minnie2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 01.09.2008
Daca erai din Bucuresti iti recomandam un urolog bun care a operat-o pe fiica-mea si m-a tratat si pe mine de cistita, dar sigur exista si in Brasov vreunul bun.Succes!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate