Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Wwe Smackdown vs Raw 2009 PROBLEMA PC

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
Nyk3

Nyk3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 19.01.2009
Salut. Am Descarcat Wwe Smackdown vs Raw 2009 PS2 de pe internet. Pe el defapt scrie: WWE.SmackDown.vs.Raw.2009.PAL.PS2DVD-VATOS. Nu stiu daca are vreo importanta dar sa trecem la subiect.
Pe YouTube am vazut un clip in care zicea sa descarc jocul asta si un emulator pcsx2 0.9.6
cum am deschis emulatorul mi-a aparut o eroare:
The EE/IOP recompiler failed to initialize with the following error:

Processor doesn't support SSE2

The EE/IOP interpreter will be used instead (slow!)
.

Daca ii dau ok imi apare o alta fereastra unde eu ar trebui sa ii dau Fisier>Rulare CD/DVD. Ii dau si imi zice:

The specified bios file was not found. A bios is required for PCSX2 to run.

File not found
           Filename: bios
.

Imi cere sa ii dau ok si asta fac. Acum nu stiu daca asta e din cauza calculatorului meu(caruia oricum vreau sa ii cumpar un HDD si sa ii reinstalez windowsu.) sau de la setari sau joc. Va rog sa ma ajutati. Daca reusesc sa il fac sa mearga cu ajutorul unuia dintre voi, raman dator.

Edited by Nyk3, 29 September 2009 - 07:49.


#2
Nyk3

Nyk3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 19.01.2009
Nu poate nimeni sa imi raspunda?

#3
Nightm4re

Nightm4re

    Dealux

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 23.09.2009
Daca iti zic ca ii ilegal sa vorbesti depsre asa ceva ce zici? Plus ca ai descarcat jocul ceea ce intra in categoria 'warez'.
Mai mult decat te poate ajuta youtube nu cred ca putem noi. Intreaba pe un user de pe youtube caruia ii merge aplicatia, ce setari si fisiere iti trebuie sa mearga.
Si nu uita, ai nevoie de minim dual core ca sa poti juca la un FPS decent.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate