Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...
 Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 

PORTBAGAJE

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
virgil67

virgil67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 28.01.2006
Nu am gasit acest subiect nicaieri pe acest forum desi atat de multa lume le folsoeste
Pe scurt, m-ar interesa sa pun niste bare de portbagaj pe una din masini (Renault Symbol sau Matiz),pentru ca mi se pare total aiurea sa platesc transport pt 2 placi OSB latime 1.20, care nu intra nici sa le bati in masina

pe net momentan am gasit doar oferte disparate, de pe la particulari, dar m-ar interesa cineva care si-a pus recent respectivele bare, cu un sfat
multumesc

#2
dcr

dcr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,022
  • Înscris: 01.05.2004

 virgil67, on 3rd September 2009, 17:35, said:

pe net momentan am gasit doar oferte disparate, de pe la particulari, dar m-ar interesa cineva care si-a pus recent respectivele bare, cu un sfat
multumesc

Portbagaje

Iar in ceea ce priveste afirmatia de pe la particulari sa stii ca intreprinderile de stat - cele care au mai ramas - nu prea se mai ocupa cu comercializarea acestor bare.
Ca alternativa la cele de mai sus mai sunt si magazinele gen metro, selgros, carrefour si altele. Eu chiar de la unul din ele am luat pt. o masina.

Daca vrei sa le iei numai pentru transportul a 2 placi de osb mai bine platesti transportul separat!

#3
virgil67

virgil67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 28.01.2006
multumesc, caut..

am dat un exemplu cu placile de OSB, era vorba ca azi am nevoie pt placi, in alta zi pt cine stie ce altceva... Daca era doar pt o zi, evident nu ma agitam si plateam transportul

#4
negociator

negociator

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 646
  • Înscris: 05.05.2008

 virgil67, on 6th September 2009, 10:37, said:

multumesc, caut..

am dat un exemplu cu placile de OSB, era vorba ca azi am nevoie pt placi, in alta zi pt cine stie ce altceva... Daca era doar pt o zi, evident nu ma agitam si plateam transportul

Daca vrei sa transporti pana acasa niste materiale cumparate din magazin, vezi ca exista si magazine care iti ofera transport gratuit (inclus in pretul marfii), sau iti inchiriaza remorca pentru masina, sau iti ofera gratuit un portbagaj pentru masina, cu obligatia de a-l aduce tu inapoi in vreo doua zile. Ultima varianta am folosit-o si eu, cand am cumparat de la un magazin mare, specializat in mobila, de la Baneasa ;)

#5
virgil67

virgil67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 28.01.2006

 negociator, on 8th September 2009, 14:29, said:

Daca vrei sa transporti pana acasa niste materiale cumparate din magazin, vezi ca exista si magazine care iti ofera transport gratuit (inclus in pretul marfii), sau iti inchiriaza remorca pentru masina, sau iti ofera gratuit un portbagaj pentru masina, cu obligatia de a-l aduce tu inapoi in vreo doua zile. Ultima varianta am folosit-o si eu, cand am cumparat de la un magazin mare, specializat in mobila, de la Baneasa ;)


merci ma interesau cele de materiale de constructii, cred ca am asit o solutie provizorie, imi imprumuta un amic portbagajul cat am treaba cu el :D

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate