Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 

la plimbare

- - - - -
  • Please log in to reply
224 replies to this topic

#1
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
Cateva zile de Budapesta iti schimba un pic parererile despre vecinii nostri, despre kestii de genul "avem un/ o oras/ tzara cum procedam" si multe alte ganduri..sa zicem ca plimbarea mea a inceput in zona asta. Dragut, unde nu au cum pune un copac in pamant ei pun ciubere si tot au copacei pe strada...

Attached Files



#2
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
Relief urban...

Attached Files



#3
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
Intr-una din pietele centrale....

Attached Files



#4
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
Cumparaturile sant un sport extrem?  :D

Attached Files



#5
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
...scapi de cumparaturi si dai de....

Attached Files



#6
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
Un tip simpatic care vindea n-am inteles bine ce de papa...da buna papa..
Si au si ei matze....

Attached Files



#7
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
Au voie pe iarba si chiar folosesc aceasta "facilitate" chiar si in fata unei astfel de caladiri- cu shtaif, o sala de spectacole de pe la 1880-...

Attached Files



#8
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
M-am gandit o secunda dak e cazul sa-l supar pe nenea biciclistul- cred ca i-ar fi placut sa fie pe un Harley-..pe de alta parte semaforul pt biciclisti era muult prea tentant...

Attached Files



#9
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
Daca va va placea povestea continua maine....

#10
BLiTz_G

BLiTz_G

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 02.02.2005
Budapesta este un oras minunat cu multe secrete...si eu am avut o mini vacanta acolo, una din multele si am revenit acum cateva zile in tara cu o parere de rau. Cred ca puteai sa scoti mai mult de acolo...pozele de pe Vaci Utza , adik primele, daca nu ma insel, nu arata exact ce inseamna acea straduta pt localnici dar mai ales pentru turisti. Si-n mallul Westend puteai sa faci mai multe poze...desi un mall nu e atat de interesant. Pozele tale sunt poze de turist parca minunat de ce vede si dorind sa arate si celor de acasa, din pacate nu ai prins sentimentul si viata de acolo asa cum trebuie.

#11
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004

BLiTz_G, on May 9 2005, 16:14, said:

Budapesta este un oras minunat cu multe secrete...si eu am avut o mini vacanta acolo, una din multele si am revenit acum cateva zile in tara cu o parere de rau. Cred ca puteai sa scoti mai mult de acolo...pozele de pe Vaci Utza , adik primele, daca nu ma insel, nu arata exact ce inseamna acea straduta pt localnici dar mai ales pentru turisti. Si-n mallul Westend puteai sa faci mai multe poze...desi un mall nu e atat de interesant. Pozele tale sunt poze de turist parca minunat de ce vede si dorind sa arate si celor de acasa, din pacate nu ai prins sentimentul si viata de acolo asa cum trebuie.

<{POST_SNAPBACK}>


Pai cam asta eram, un turist minunat de ceea ce vede..poze sant muuult mai multe si vi le arat numai pt a impartasi cu voi bucuria acestei descoperiri- pretentii de mare fotograf aflat in explorare nu prea am avut timp sa am...

#12
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
Si e Vaci Utca  :)

#13
BLiTz_G

BLiTz_G

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 02.02.2005
Ok, scuze. Eu credeam ca este un forum foto...fotografii artistice and stuff...oi fii gresit adresa...
Da, e Vaci Utca :worthy:

#14
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
Forum foto...k de acord...fotografii artistice...hmmm....

#15
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
Eu speram ca e un loc unde impartasim....

#16
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
Detalii pitoresti printre care si un suuuuperb Wartburg coupe

Attached Files



#17
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
Mai fratilor, ce sariti asa la gatul omului. Imaginile sunt unule decente, mult mai bune decat vad eu prin revistele de turism. Omul a fotografiat ce a crezut el ca e mai interesant. Am vazut si eu budapesta cu ocazia pozelor astea.

Iar blitz, daca ar fi sa publicam toti numai fotografii artistice cred ca n-am mai avea ce pune pe aria asta. Nu suntem (inca) nici unu din noi artisit si cine pretinde ca tot ce a postat el pe aria asta e artistic inseamna ca nu stie ce vorbeste.


Imi place de blitz. Ea e un fel de budapestolog. Adica a fost acolo si se pricepe ;).

#18
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
Seara...de pe deal...

Attached Files



Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate