Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

problema sexuala !?!?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
pompieru91

pompieru91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.08.2009
SAL all, am 18 ani !!! Se intampla ca dupa fiecare partida ( numar ), dupa ce ejaculez imi vine sa fac pipi, o senzatie deaia nasoala rau de tot , dar daca ma duc la Wc ma screm si tot nu fac , deabia dupa vreo 15- 20 de minute ma duc sa fac si ma ustura si ma doare si ma arde :( dar dupa aceea este perfect, ma simt super OK !
Este normal asa ceva , i s-a mai intamplat caruiva ? Este normal ca atunci cand faci sex sa vb cu fata , stai asa ca ma duc sa ma pis  :( ?

#2
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,624
  • Înscris: 12.02.2008

View Postpompieru91, on 14th August 2009, 17:35, said:

SAL all, am 18 ani !!! Se intampla ca dupa fiecare partida ( numar ), dupa ce ejaculez imi vine sa fac pipi, o senzatie deaia nasoala rau de tot , dar daca ma duc la Wc ma screm si tot nu fac , deabia dupa vreo 15- 20 de minute ma duc sa fac si ma ustura si ma doare si ma arde :( dar dupa aceea este perfect, ma simt super OK !
Este normal asa ceva , i s-a mai intamplat caruiva ? Este normal ca atunci cand faci sex sa vb cu fata , stai asa ca ma duc sa ma pis  :( ?

vezi ca ai luat o venerica B)
viziteaza doctoru

#3
pompieru91

pompieru91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.08.2009

View Postnicu131, on 14th August 2009, 17:22, said:

vezi ca ai luat o venerica B)
viziteaza doctoru
sa fiu sincer nu la relatii sexuale ci la masturbare !!!!! Dupa fiecare masturbare imi fine sa ma pis :| SUNT VIRGIN :( spre rusinea mea

#4
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
rușine ar trebui să-ți fie că nu știi să scrii, nu că ești virgin. Ia vezi tu pe subaria de sexologie, andrologie etc, sau, mai sigur, du-te la medic.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate