Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

DigiSport si Gsp TV la Boom TV ?

- - - - -
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#1
n1cu_n1cu

n1cu_n1cu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.11.2008
In ce an va ajunge sa vedem si noi abonati BOOM TV Digisport si GSP TV pe BOOM TV?

#2
cipy1185

cipy1185

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 860
  • Înscris: 11.04.2007

 n1cu_n1cu, on 20th July 2009, 19:27, said:

In ce an va ajunge sa vedem si noi abonati BOOM TV Digisport si GSP TV pe BOOM TV?
niciodata. de ce nu te abonezi la digi daca vrei digisport si gsptv?

#3
n1cu_n1cu

n1cu_n1cu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.11.2008

 cipy1185, on 20th July 2009, 18:29, said:

niciodata. de ce nu te abonezi la digi daca vrei digisport si gsptv?

Am avut Digi si n`am fost multumit de EI...Am fost abonat 3 ani si 7-8 Luni

#4
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,294
  • Înscris: 12.08.2006
De ce ai fost nemultumit?Era echipamentul defect?Se vedea prost?Eu am vazut la altii si mi s-a parut ok.
  Eu n-am digitv dar sunt curios ce probleme are.

#5
n1cu_n1cu

n1cu_n1cu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.11.2008

 alexa32, on 20th July 2009, 20:17, said:

De ce ai fost nemultumit?Era echipamentul defect?Se vedea prost?Eu am vazut la altii si mi s-a parut ok.
  Eu n-am digitv dar sunt curios ce probleme are.

Cand ploua la revedere nu se mai vedea nici bine nu se inora afara ca`mi pica SEMNALUL la Boom nu este asa cand ploua torential se duce semnalul dar nu dureaza mult si revine in 3 Ani de zile mi`am mutat antena de 2-3 ori si tot degeaba Intelsat 10-02 am impresia ca este cel mai prost Satelit...Echipamentele sunt OK le`am cumparat imediat ce m`am abonat am fost printre primi abonati pe vremea acea imi aduc aminte ca ma costat vre`o 550 Ron cu tot cu instal si o luna platita in avans acum am vazut ca au mai scazut preturile...Ma rog nu trebe sa te iei dupa mine vrei digi iti iei nu vrei nu`ti iei n`am nimic cu ei dar aceasta este parerea mea ...

#6
DanyPMN

DanyPMN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 31.05.2008
Depinde si ce noroc ai.
Eu am foarte rar probleme cu semnalul, de vreo 2 ori daca mi s'a intamplat tot anul.
In ceea ce priveste GSP si DigiSport la Boom, nu as fi prea optimist...:P

#7
n1cu_n1cu

n1cu_n1cu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.11.2008

 DanyPMN, on 20th July 2009, 20:50, said:

Depinde si ce noroc ai.
Eu am foarte rar probleme cu semnalul, de vreo 2 ori daca mi s'a intamplat tot anul.
In ceea ce priveste GSP si DigiSport la Boom, nu as fi prea optimist...:P


Despre noroc(Posibil) Apropo astia de la Boom pe 18-august o sa emita 24/24 si Boom sport 2 si`am impresia ca`l vor baga in pachetul Sport sau vor face un alt pachet dupa cum scrie pe POST (Esti pregatit? din 18-august se da startul!Nu mai pe Boom sport 2 ai acces la toate partidele din UCL in plus te bucuri de si mai multe meciuri din seria A,nba si alte sporturi toate in packetul Total Champions pack) Ori va ramane cum a fost si pana acum..Dar daca incepe si aplica JAPCA sunt nevoit sa ma reabonez la Digi sau la alta firma ...

#8
safe123

safe123

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 07.12.2006
daca stai la bloc normal sa iti pice semnalul rpd  la cate antene sunt prin zona , iar eu am vazut la multa lume digi si nu i-am auzit sa le cada asa des

#9
andrei20009

andrei20009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 08.07.2009
Eu zic ca nu se va intampla Digi.Sport la Boom, deci ai doua optiuni clare: Abonament la DigiTV satelit, cablu digital Digi, sau cablu analogic. :)

#10
robi22

robi22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 398
  • Înscris: 16.04.2008
Eu nu am Digi, dar nu cred ca abonamentele noi sunt rezolvarea in condtiile in care nu transmit reclama.

Sper sa fie pt toata lumea in sistem Paytv si Dolce sa il introduca in grila.

#11
marius_tm

marius_tm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,204
  • Înscris: 12.06.2009

 safe123, on 24th July 2009, 23:15, said:

daca stai la bloc normal sa iti pice semnalul rpd  la cate antene sunt prin zona , iar eu am vazut la multa lume digi si nu i-am auzit sa le cada asa des

eu stau la bloc am DIGITV si am si cablu, eu sunt mai multumit de digitv decat de cablu, de ce, asa, sunt mai multe programe, prinzi 3 sateliti... pe INTELSAT1002 sunt programele transmise de digi(rds) pe THOR3 sunt cateva programe bune incepand cu Citytv de muzica din bulgaria, pana la Partytv de muzica din romania, etc. pe HOTBIRD sunt sute de programe incepand cu BBC Wold News, Italia1,canale5,retequattro, rai1,2,3,rai sport,rtl,dw,protv international, tv romania international, dubai sports,abu dhabi sport,the poker channel,bloomberg, france24,euronews,viva polska etc., pe langa cablu care-ti "da" numai 72 !

Edited by marius_tm, 25 July 2009 - 20:50.


#12
n1cu_n1cu

n1cu_n1cu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.11.2008

 safe123, on 24th July 2009, 23:15, said:

daca stai la bloc normal sa iti pice semnalul rpd  la cate antene sunt prin zona , iar eu am vazut la multa lume digi si nu i-am auzit sa le cada asa des

Nu stau la Bloc stau la Curte...

#13
marius_tm

marius_tm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,204
  • Înscris: 12.06.2009

 n1cu_n1cu, on 20th July 2009, 19:38, said:

Am avut Digi si n`am fost multumit de EI...Am fost abonat 3 ani si 7-8 Luni

din pacate :P daca vrei sa vezi DIGI SPORT, ar trebui sa te reabonezi la Digi !

#14
n1cu_n1cu

n1cu_n1cu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.11.2008

 marius_tm, on 26th July 2009, 23:04, said:

din pacate :P daca vrei sa vezi DIGI SPORT, ar trebui sa te reabonezi la Digi !

Sau...Din pacate pt Digi si Gsp exista NET atat timp cat exista NET exista si PIRATERIE :)) le vad pe NET sunt prea multumit de Boom incat sa RENUNT

#15
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
Pirateria e ILEGALA....dar ar trebui ca toti sa vada DS,nu numai abonatii Digi.

#16
salve

salve

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 597
  • Înscris: 17.06.2006

 n1cu_n1cu, on 27th July 2009, 19:18, said:

Sau...Din pacate pt Digi si Gsp exista NET atat timp cat exista NET exista si PIRATERIE :)) le vad pe NET sunt prea multumit de Boom incat sa RENUNT

Atunci ramai la Boom, dar nu mai spera la continutul sportiv al lui Digi, decat pe NET.

#17
n1cu_n1cu

n1cu_n1cu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.11.2008

 salve, on 27th July 2009, 19:36, said:

Atunci ramai la Boom, dar nu mai spera la continutul sportiv al lui Digi, decat pe NET.

Cum Boom au dat la Dolce sa vada Boom sport one asa ar putea sa ajunga si GspTV sau digisport la BOOM..Corect?a fost doar o intrebare..

#18
xelena

xelena

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 24.07.2009

 n1cu_n1cu, on 27th July 2009, 19:18, said:

sunt prea multumit de Boom incat sa RENUNT
esti multumit de preturile exorbitante care le practica? ce are in plus "bum" fata de digi in afara de compresia programelor mai mica?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate