Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta
 Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 

Another noob...sugestie de bike ?

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
DrCrowbar

DrCrowbar

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.07.2009
In primul rand hello softpedia =)

Vreau sa-mi cumpar un BMX si n-am nici cea mai mica idee de unde sa incep...am mai avut eu ceva tangente in trecut da prea putin sa am un start...

In primul si primul rand vreau sa fie ceva foarte rezistent...sa tina la street...sa tina BINE la street ca o sa trag de ea si o sa sufere; doi la mana - sa fie usoara

M-am uitat aproximativ la ceva modele da' singuru lucru care mi se pare ca difera e culoarea  ( nu chiar, da nici foarte departe )

Din cate am citit ar fi bine sa fie cadru Full CroMo si nu Hi-Ten...in primul rand ma uit la asta pentru ca o frana/janta/pedala etc nemultumitoare se poate schimba...

Terminand cu formalitatile mie mi-a atras atentia chestia urmatoare : http://www.marosbike..._2009-1205.html

Astept pareri, sugestii si MAI ALES contradictii(sau contraopinii, cum sa le zic =) )

Pret ce sa zic, cam ca si cea de sus ...la 1200 ron, undeva acolo ...

A, si daca se poate sa fie "CUMPARABILA" in romania...da' daca este ceva deosebit cu transport de dincolo e okay

ca sa nu mai postez o data , inca un model care mi-a atras atentia http://www.veloteca....;product_id=161

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate