Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

probleme

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
vali38

vali38

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,845
  • Înscris: 16.10.2005
salutare

imi cer scuze ca de fiecare data cand postez intr-o noua arie deoarece nu stiu sigur unde sa plasez subiectul. in cazul in care moderatorul doreste sa-l mute, il rog sa lase o urma

ceea ce voi spune in continuare pare o razbunare. pentru mine, razbunare 50%, lectie pentru persoana care va voi povesti 50%

prin toamna trecuta am fost lovit peste urechi cu palmele de un `prieten`. o parte am reusit sa o evit insa timpanul celeilalte urechi a fost perforat datorita loviturii. tocmai astazi am aflat ce se intampla in urechea mea si doresc ca aceasta persoana sa simta o greutate pe termen lung, la fel cum voi simti si eu toata viata. pe langa asta, vreau sa ii arat ce mare prostie a facut. chiar astazi am vorbit cu el si, ca un om idiot, o lua in gluma ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat sau ca si nu l-ar interesa

ca metoda mi-au trecut tot felul de lucruri prin cap si pana la urma am decis ca trebuie sa las justitia sa faca ceva. vreau sa aflu daca pot avea o actiune in fata instantei legata de acest subiect. in caz ca da, vreau sa ma documentez. trebuie sa precizez ca nu am nici o dovada materiala. tot ce am sunt niste martori care nu sunt sigur daca ma vor sustine

multumesc si rog moderatorii sa nu inchida sau sa stearga topicul pentru ca, pentru moment, este singura modalitate de informare pe care o am la dispozitie in acest caz

PS: daca nu se poate obtine ceva pe termen lung (ma refer la o suma de bani platita lunar sau orice altceva care sa ii aduca mereu aminte de ce a facut), macar taxele pentru spitalizare sa mi le achite (nu am nici o sursa de venit si nici o situatie financiara prea buna)

#2
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006
Te poți adresa cu o plângere penală pentru comiterea infracțiunii de vătămare corporală (chiar gravă, dacă rămâi surd) dar, în afară de martori, îți trebuie un certificat medico-legal din care să rezulte legătura de cauzalitate dintre loviturile de acum câteva luni și starea de fapt actuală...
În final, șanse mici pentru tine, spun eu! :confuzzled:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate