Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Wm 2002 - Poante Tari

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1
mmariusel

mmariusel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 26.11.2001
Este prima zii de shcoala shi profesoara icearca sai cunoasca pe copii shi le pune o intrebare la fiecare despre care le este numele shi meseria tatalui.

Prima intrebata este o fetitza care raspunde: "Numele meu e Maria shi tatal meu e poshtash."

Urmatorul baietzel spune: "Eu sunt Adrian shi tata e mecanic."

un alt baietzel spune: "Eu sunt Daniel shi tatal meu e dansator de striptease intr-un bar de gay."

Profesoara schimba rapid subiectul, dar mai tarziu in curtea shcolii se apropie de Daniel shil intreaba daca a fost adevarat ca tatal lui danseaza in barul acela. El rosheshte shi zice: "Imi pare rau dar tatal meu joaca fotbal pentru echipa Frantzei dar am fost prea rushinat sa zic asta".

:drac:  :drac:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate