Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Harti GPS

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
355 replies to this topic

#343
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,479
  • Înscris: 14.04.2002
Am un Mio si am luat si un Asus A636. Se pare ca receptorul GPS la Mio este inferior, puse in aceeasi locatie Asus capteaza mai bine semnalul. De asemenea Asus e mai tare ... daca opresti PDA-ul cand esti in iGO la revenire il ia de unde a ramas, la Mio iese din aplicatie.
In alta ordine de idei, felicitari celor ce s-au milostit acu de Craciun si au uploadat harti. Dar pt TomTom aplicatia.. Se pote?
Multumesc

#344
foxbat

foxbat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,901
  • Înscris: 22.12.2005

View Postmorogan, on Dec 24 2005, 08:03, said:

Am un Mio si am luat si un Asus A636. Se pare ca receptorul GPS la Mio este inferior, puse in aceeasi locatie Asus capteaza mai bine semnalul. De asemenea Asus e mai tare ... daca opresti PDA-ul cand esti in iGO la revenire il ia de unde a ramas, la Mio iese din aplicatie.
In alta ordine de idei, felicitari celor ce s-au milostit acu de Craciun si au uploadat harti. Dar pt TomTom aplicatia.. Se pote?
Multumesc
pai....daca o vrei..ti o dau pe YM

PM me

#345
cdan

cdan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 17.11.2003
Craciun fericit si multumim de aplicatii.
Acum descarc si eu ee.zip.
Este tot?
Mai am nevoie de ceva?

#346
Pastrama

Pastrama

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 24.11.2005

View Postmorogan, on Dec 24 2005, 08:03, said:

Am un Mio si am luat si un Asus A636. Se pare ca receptorul GPS la Mio este inferior, puse in aceeasi locatie Asus capteaza mai bine semnalul.

Asus ruleaza Windows Mobile 5, nu? Merge iGo pe el in varianta initiala, sau i-ai facut update-ul de pe www.gpsmore.ro?

#347
rvacaru

rvacaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 09.08.2004
Nimeni nimic despre "Failed to identify SD Card" ?

:(

Cardul SD trebuie sa fie formatat FAT32? Sau FAT16 ?

Edited by rvacaru, 24 December 2005 - 11:02.


#348
Pastrama

Pastrama

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 24.11.2005

View Postrvacaru, on Dec 24 2005, 10:36, said:

Nimeni nimic despre "Failed to identify SD Card" ?

Ai pus key-ul ala in registry?

#349
rvacaru

rvacaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 09.08.2004
Da, am pus cheia... eroarea nu este cea cu ID-ul SD cardului... nu ajung pana la aia :(

Am incercat cu un SD de 256 si un MMC de 256...

#350
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,689
  • Înscris: 26.11.2001
NU mai puneti crack-uri sau link-uri catre aceste fisiere.
Am fost contactati de producatorii iGO ce ne-au semnalat existenta crack-rilor pe acest thread pt acest produs.

Voi curata acest thread !
Softpedia NU incurajeaza pirateria, dimpotriva !

#351
danflorea

danflorea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.06.2005

View PostPastrama, on Dec 24 2005, 10:28, said:

Asus ruleaza Windows Mobile 5, nu? Merge iGo pe el in varianta initiala, sau i-ai facut update-ul de pe www.gpsmore.ro?

Salutare,

Merge ok in varianta initiala.

Asus A623 folosesc si eu, si functioneaza perfect...

Update-ul nu poti sa-l faci...

#352
predus

predus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.12.2005
FRATZILOR
de unde fac rost de ungaria pt igo

#353
DAFTEK

DAFTEK

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 28.04.2005
Mdea, sa sters multe posturi care nu avea nici o treaba cu hackuri sau crackuri, cam 5 sau 6 pagini..... Pe un forum american nu ai sa vezi asa ceva. Cred ca ne trebui un forum nou unde putem sa ne exprimam sentimentele catre un program care dai sute de eurolaci si sa nu mearga, misto..... :D

#354
hansol

hansol

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 05.01.2004
salutare
am un ipaq 3760 de la compaq , chestia este ca nu am slot de SD pe el
INTREBARE
mai este vre -0 posibilitate sa instalez igo ?

merci mult de tot

sarbatori fericite !!

#355
DAFTEK

DAFTEK

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 28.04.2005
Umm, nu ai cum fara un SD card :D

#356
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,689
  • Înscris: 26.11.2001

View PostDAFTEK, on Dec 24 2005, 17:12, said:

Mdea, sa sters multe posturi care nu avea nici o treaba cu hackuri sau crackuri, cam 5 sau 6 pagini..... Pe un forum american nu ai sa vezi asa ceva. Cred ca ne trebui un forum nou unde putem sa ne exprimam sentimentele catre un program care dai sute de eurolaci si sa nu mearga, misto..... :D

Din pacate am sters cateva pagini care dovedesc lipsa de respect pentru munca altora !
Oamenii de la iGO au muncit pentru acest produs si ceea ce faceti voi inseamna ca le furati bani din buzunar !

Nu imi spuneti saracii de voi care abia ati avut bani de un PDA cu GPS sau o mica masina cu navigatie, nu va permiteti sa cumparati o harta de 8.5 mil pt ca nu va cred !

Pe un forum american al unei firme ce se respecta orice dicutie pe tema de cracking diapare imediat si utilizatorul e imediat banat !
Nu uita ca unde exista libertate de exprimare, exista si responsabilitati. Daca conducerea firmei iGO ar intenta userilor ce au scris pe forum despre cracking, am fi obligati sa dam IP-urile si nu cred ca ati fi asa de bucurosi !

Discutia despre harti de opreste aici, deoarece sunt destui care nu pot intelege sa respecte niste reguli simple.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate