Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 

Serviciul MONITOR

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,714
  • Înscris: 11.01.2005
in afara de putina lume din personalul Romtelecom/Artelecom ... nu prea am idee cine ar mai putea fi client cosmorom ... si totusi am mai vazut prin agendele prietenilor cate un 0766 ratacit, probabil desfiintat demult ...

#20
mark_lm

mark_lm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 23.06.2004

vladut_v, on Apr 23 2005, 17:09, said:

in afara de putina lume din personalul Romtelecom/Artelecom ... nu prea am idee cine ar mai putea fi client cosmorom ... si totusi am mai vazut prin agendele prietenilor cate un 0766 ratacit, probabil desfiintat demult ...

<{POST_SNAPBACK}>


Bun, si care-i legatura cu ce se discuta aici? Daca tu nu ai idee cine mai e pe Cosmorom crezi ca ar trebui chiar sa nu mai faca nimic sa dezvolte reteaua? Dimpotriva, eu cred ca se impune lucrul asta daca vor sa castige unii noi sau sa-i pastreze pe cei existenti.
Mie imi plac foarte mult astia care se bucura de problemele Cosmorom. Si-i invidiez pe cei de la Connex si Orange pentru modul in care reusesc sa va fure prin taxarea la secunda doar dupa primul minut iar voi sa fiti foarte multumiti. Mie nu prea imi iese asa bine chestia asta cu prostitul clientului si sa-l lasi fericit. Si cand te gandesti ca inainte sa apara Cosmorom nici macar nu taxau la secunda.
Eu zic sa va rugati sa cada toti concurentii poate ne intoarcem la vremurile de altadata.

#21
tatal_lor

tatal_lor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 31.07.2004
Salutare,

Am vazut si am studiat la un amic acest serviciu si tin sa spun ca e super interesant si pentru cei "necredinciosi" le spun ca e chiar moka. Cel care suna aude un mesaj dar nu de voice mail si nu e taxat. Cel ce are activ serviciul/aboantu' primeste un sms cu apel pierdut - nr tel. ora si data. Mi se pare un super serviciu. Am descoperit ca au un abonam de 15 USD cu 75 min nationale si unu de 45 cu 250 min. Stiam ca aveau doar unu cu 9USd si 35 min. Misto e ca au mai bagat si ei ceva...

Felicitari Cosmorom!

#22
ala_mic

ala_mic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 11.08.2003
spuneti-mi si mie al ce numar trebuie trebuie sa redirectionez, eu am incercat la 1530 si nu a mers imi apare pe ercran un text mare cu REFUZAT. serviciul ste numai pt abonament sau si pt cartela?

eu zic ca [,] COSMOROM are servicii super misto, dar singura cestie care ii lipseste este reclama....

#23
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003

ala_mic, on May 1 2005, 13:48, said:

eu zic ca [,] COSMOROM are servicii super misto, dar singura cestie care ii lipseste este reclama....

<{POST_SNAPBACK}>

Si acoperirea !!

#24
martonz

martonz

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,716
  • Înscris: 08.05.2004

Cosconor, on May 1 2005, 21:17, said:

Si acoperirea !!

<{POST_SNAPBACK}>


Asa-i, dar parca chiar mai mult reclama!
Cei din partea de Vest al tarii il pot folosi fara probleme, SM, BH, AR, TM, e acoperit bine , si CT, si sigur mai sunt judete unde-i folosibil.

#25
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003

martonz, on May 7 2005, 09:12, said:

Cei din partea de Vest al tarii il pot folosi fara probleme, SM, BH, AR, TM, e acoperit bine, si CT, si sigur mai sunt judete unde-i folosibil.

<{POST_SNAPBACK}>

da, cu acoperirea nu stau prea rau în Vestul tarii si în Sud. daca ar mai adauga câteva BTS-uri, ar fi chiar buna. Ce este întradevar pacat la ei e faptul ca au montat deja piloanele, dar nu au mai avut bani pentru a monta antene pe ele. Asa ca în multe locatii (care sunt semnalate pe harta de acoperire 2002 ca fiind acoperite la sfârsitul lui 2002) vezi câte un pilon Cosmo gol. :crying:

#26
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003
/offtopic/

Cosmorom said:

Acum va puteti (re)incarca cartelele preplatite si prin efectuarea unei plati la punctele de colectare CEC, cu sume cuprinse între 3 si 100 USD*. Veti beneficia totodata de acordarea unui bonus de 50% pentru fiecare suma încarcata.
Pentru detalii suplimentare nu ezitati si apelati 1234 - gratuit de la telefonul Dvs. mobil COSMOROM (0214041234 de pe alt telefon) sau sa consultati www.cosmorom.com.

<{POST_SNAPBACK}>


Edited by Cosconor, 10 May 2005 - 09:24.


#27
martonz

martonz

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,716
  • Înscris: 08.05.2004

Cosconor, on May 10 2005, 09:23, said:



Oare merge chiar la orice CEC din tara?

#28
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003
La asta cred ca doar Serviucul Clienti îti poate raspunde. ;)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate