Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme
 Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...
 Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire

Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn
 Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 

jerry's pizza sucks

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
zanna

zanna

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 02.02.2007

 macuser, on Apr 8 2005, 00:24, said:

o sa fug cat pot de repede de aici. mi-e sila de "serviciile" din RO. mi-e sila de mentalitatea tipica RO. mi-e sila ca sunt roman (prin origine). o sa plec cat o sa pot de departe. si o sa uit ca si eu am fost RO. exact cum spuneau Parazitii : F... you Romania...

Sa stii ca oriunde te-ai duce or sa te integreze aia imediat. O sa fii (t)ratat ca unul de-ai lor intr-o luna, or sa te dea la ziarul locat, veciniii or sa faca coada la usa ta pentru un autograf, biserica (cea noua) o sa-ti compuna imnuri... si pizzeria din zona o sa iti multumeasca zilnic pentru telefonul de la miezul noptii

#20
olix

olix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 06.07.2006

 zanna, on Mar 30 2007, 04:05, said:

Sa stii ca oriunde te-ai duce or sa te integreze aia imediat. O sa fii (t)ratat ca unul de-ai lor intr-o luna, or sa te dea la ziarul locat, veciniii or sa faca coada la usa ta pentru un autograf, biserica (cea noua) o sa-ti compuna imnuri... si pizzeria din zona o sa iti multumeasca zilnic pentru telefonul de la miezul noptii

eu tocmai imi facusem comanda, imi facusem niste calcule cu preturile de pe site si respectivu` mi-a dat un pret cu 4 lei mai mare.. astept acum sa vina omul la usa cu pizzele si sa-mi dea si bonul si o sa ma uit sa vad care-i treaba. singura explicatie ar fi ca preturile de pe site nu ar fi actualizate.

#21
olix

olix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 06.07.2006
a venit pizza, a costat 50.80 lei si i-am dat 55 de lei.

pe bon scria doar 2x25.4, iar comanda mea era cam asa:

aloha mare 20,00    
bacon 1,95    
ciuperci 1,95    

country 20,00    
extra mozarella 1,95    
peperoni 1,95    

totalul meu: 47.80

va rog eu mult, ca sa fiu eu linistit  :rolleyes: aruncati o privire pe http://www.jerryspizza.ro/ si spuneti-mi daca gresesc.

Fiind roman, mi se pare ciudat sa sun si sa intreb de ce a costat atat si nu atat .. poate imi si inchide ala telefonul in nas :))

#22
vipw

vipw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 351
  • Înscris: 20.09.2009
Eu comand pizza de la o pizzerie mai mica mai putin cunoscuta care nu m-a dezamagit.Oricum pe langa pizza mai comand si altele,pentru ca au un meniu destul de mare.Pizzeria se numeste Delicios Food si sunt pe undeva pe la 1 Mai.

#23
reovel

reovel

    Doesn't she look darling?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,757
  • Înscris: 17.01.2009
Si tu faci o reclama nesimtita. :ciocan:

#24
vipw

vipw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 351
  • Înscris: 20.09.2009
:naughty: " Opinii despre PRODUSE / SERVICII "
:nonobad: Eu reclama?
Am voie sa imi spun parerea,atat timp cat am mancat de la ei.

#25
watami

watami

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.01.2010

 olix, on 10th August 2007, 21:30, said:

a venit pizza, a costat 50.80 lei si i-am dat 55 de lei.

pe bon scria doar 2x25.4, iar comanda mea era cam asa:

aloha mare 20,00    
bacon 1,95    
ciuperci 1,95    

country 20,00    
extra mozarella 1,95    
peperoni 1,95    

totalul meu: 47.80

va rog eu mult, ca sa fiu eu linistit  :rolleyes: aruncati o privire pe http://www.jerryspizza.ro/ si spuneti-mi daca gresesc.

Fiind roman, mi se pare ciudat sa sun si sa intreb de ce a costat atat si nu atat .. poate imi si inchide ala telefonul in nas :))

Aloha mare costa 20.00, daca iti iei inca un topping calculul se face ca si cum ti-ai lua pizza de baza +toppingurile de la aloha+toppingul tau.

#26
toteudinnou

toteudinnou

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,112
  • Înscris: 06.03.2010

 vipw, on 16th February 2010, 18:20, said:

:naughty: " Opinii despre PRODUSE / SERVICII "
:nonobad: Eu reclama?
Am voie sa imi spun parerea,atat timp cat am mancat de la ei.

Deloc! http://forum.softped...p;#entry7803039

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate