Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV
 La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...
 

Antivirus BitDefender 2009

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Krotal

Krotal

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 586
  • Înscris: 28.09.2008
Buna ziua!...Ma straduiesc de citeva zile sa devin utilizator de antivirus BitDefender 2009 si nu reusesc.....Fenomenul este ca aproximativ doua,trei zile,antivirusul (BitDefender 2009) merge bine,apoi computerul merge mai incet si cind intru pe ,,gmail'' dureaza aproximativ 1 minut sa deschida pagina si practic numai pot folosi gmail in conditii optime.
PC-ul e vechi,M.B.=M848A,767MB memorie de tip PC3200; Ce ma oftica este ca merge bine doua sau trei zile,inclusiv ,,gmail"apoi i-mi face figura.
Am o licenta de proba de 60 zile primita pe ,,gmail"
Cind am inregistrat antivirusul la BitDefender,am folosit adresa ,,yahoomail"....Sa fie asta problema?
De regula folosesc Avast si COMODO si merge perfect PC-ul.

#2
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Ai umblat la setatile Bitdefender si l-ai setat pe high ?!

#3
Krotal

Krotal

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 586
  • Înscris: 28.09.2008
Setat normal sau ,,high" problema este aceeasi,functioneaza bine doua,trei zile,apoi trece in regim ,,slow",si daca intru in ,,gmail" se blocheaza aproximativ 40-60s,dupa care functioneaza dar  incet; am crezut ca am incasat un virus dar problema era de la BitDefender,dupa dezinstalare PC-ul mergea normal.Logic nu am nici o explicatie,am incercat tot felul de ,,debifari" si ,,comutari"comportamentul este acelasi :huh: ; Cred ca trebuie sa ma innoiesc cu un PC mai performant :D

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate