Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 

Adult Friend Finder Affiliates

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
alexsnoop

alexsnoop

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 14.07.2007
Sunt afiliat la adultfriendfinder, am 116$ in cont, mi`au cerut sa le trimit un formular completat prin fax la un nr pt activarea platilor, zis si facu....am trimis foaia. Au trecut vreo 2 sapt de atunci si nici un semn de la ei, am incercat sa dau de ei prin mail, nici un raspuns, in schimb primesc fel de fel de newsletters de la ei. Ultima varianta ar fi sa sun la ei, dar mai intai vreau sa vad parerea voastra, poate ati dat de aceeasi problema si voi.

#2
soundbites

soundbites

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 18.08.2005
Salut - sint si eu affiliate cu ei de peste 8 Ani - si am primit mereu Bani (check) fara probleme. Trebue sa ai un "Affiliate Manager" este plasat peste "Stats" cu ICQ, email, telefon....

#3
alexsnoop

alexsnoop

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 14.07.2007

View Postalexsnoop, on Apr 6 2009, 16:27, said:

Sunt afiliat la adultfriendfinder, am 116$ in cont, mi`au cerut sa le trimit un formular completat prin fax la un nr pt activarea platilor, zis si facu....am trimis foaia. Au trecut vreo 2 sapt de atunci si nici un semn de la ei, am incercat sa dau de ei prin mail, nici un raspuns, in schimb primesc fel de fel de newsletters de la ei. Ultima varianta ar fi sa sun la ei, dar mai intai vreau sa vad parerea voastra, poate ati dat de aceeasi problema si voi.


Ms frumos pentru informatie....cu ocazia asta am aflat ca mi`au suspendat contul, ciudat ca nu am primit un mail din partea lor, si nici nu au raspuns la mailurile mele...

#4
antone_marian

antone_marian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 15.07.2007

View Postsoundbites, on 8th April 2009, 07:30, said:

Salut - sint si eu affiliate cu ei de peste 8 Ani - si am primit mereu Bani (check) fara probleme. Trebue sa ai un "Affiliate Manager" este plasat peste "Stats" cu ICQ, email, telefon....


Salut. Te rog din suflet, daca ai. Imi dai si mie un ID de messenger. Orice in afara de ala de ICQ..ca nu intra veci online nimeni. Si 2: pe mail raspund o data pe luna..Doamne ce nervi imi fac oamenii astai. Sau mai intreba si daca poti sa faci rosst de un ID ceva...da-mi un add la ID meu:"" [email protected] "" . Ms mult. Si astept raspuns....poate o sa primesc macar de aici ceva  :D

#5
fane1988

fane1988

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.04.2011

View Postalexsnoop, on 13th April 2009, 16:59, said:

Ms frumos pentru informatie....cu ocazia asta am aflat ca mi`au suspendat contul, ciudat ca nu am primit un mail din partea lor, si nici nu au raspuns la mailurile mele...
sal ... de mult tot incerc sa-mi deschid si eu un cont pe saitu asta ... si imi tot spune ca adresa mea de mail de pe yahoo nu e buna ... de ce??? ce adresa de mail trebue sa pun ... si unde pot sa aflu si eu mai multe amanunte despre saitu asta cee cu adevarat in spatele lui ... da-timi si mie add la [email protected] ptr mai multe detali ... ms anticipat

#6
hacktools

hacktools

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 25.11.2010

View Postfane1988, on 19th April 2011, 22:35, said:

sal ... de mult tot incerc sa-mi deschid si eu un cont pe saitu asta ... si imi tot spune ca adresa mea de mail de pe yahoo nu e buna ... de ce??? ce adresa de mail trebue sa pun ... si unde pot sa aflu si eu mai multe amanunte despre saitu asta cee cu adevarat in spatele lui ... da-timi si mie add la [email protected] ptr mai multe detali ... ms anticipat

Eu sunt afiliat cu AWE si sunt foarte multumit.Pentru cei care AU bunavointa VOR sa faca bani din site-uri adult ii pot ajuta(construire website,upload site,SEO,informatii despre hosting,etc)Nu cer bani!Vreau doar sa va inscrieti sub linkul meu de referal.Persoanele neserioase si copii sub 18 ani rog sa se abtina!

#7
biggie_smalls

biggie_smalls

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.02.2009

View Posthacktools, on 1st May 2011, 14:22, said:

Eu sunt afiliat cu AWE si sunt foarte multumit.Pentru cei care AU bunavointa VOR sa faca bani din site-uri adult ii pot ajuta(construire website,upload site,SEO,informatii despre hosting,etc)Nu cer bani!Vreau doar sa va inscrieti sub linkul meu de referal.Persoanele neserioase si copii sub 18 ani rog sa se abtina!
Imi poti da o adresa de mail sa putem vorbi despre asta?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate