Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Nu mai pot descarca fisierele atasate in yahoo mail!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
ThePuiu

ThePuiu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,742
  • Înscris: 11.11.2003
Salut! ma confrunt cu o problema ciudata: intru in mail pe yahoo si citesc un email oarecare. Daca acesta are si atasat un fisier si incerc sa-l descarc, apare fereastra de descarcare dar sta si sta si sta si nu face nimic, indiferent de dimensiunea fisierului atasat....de fapt, nici nu apare bara aceea unde se vede cit a fost descarcat din fisier...e gol in locul ei. Initial pe comp a fost XP apoi am pus Vista si acelasi lucru: citeva zile dupa instalarea win merge, apoi nu mai vrea! Precizez ca este instalat Bitdefender Internet Security pe comp. Puteti sa-mi dati un sfat ce sa fac? Multumesc anticipat!

#2
JOSEPH

JOSEPH

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 674
  • Înscris: 17.06.2006
Ai incercat sa opresti Bitdefender si sa incerci din nou ?

#3
ThePuiu

ThePuiu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,742
  • Înscris: 11.11.2003
hmmm, nu am incercat asta...dar imediat dupa instalarea win am instalat si BD si totul a fost OK vreo 3-4 zile! Compu e la un cunoscut, dar o sa vad imediat daca are vreun impact dezactivarea BD...

Multumesc de idee!

#4
alexcrist

alexcrist

    Watchdog

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,311
  • Înscris: 02.02.2006
Dezactivează scanarea traficului YM (din setările BitDefender) + protecția antiphishing. Astea două au probleme cu mailul de la Yahoo.

#5
ThePuiu

ThePuiu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,742
  • Înscris: 11.11.2003
da, a mers! ciudata treaba...
multumesc mult!

#6
bluesky_c3

bluesky_c3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 549
  • Înscris: 24.01.2007
si eu intampin exact aceeasi problema, nu pot descarca nimic atasat pe mailul de yahoo, mai ciudat e ca am incercat pe 2 copmuri diferite....

tot asa patesc, dau sa descarc, si nu se intampla nimic...nici macar "view photos as slideshow" nu merge, in yahoo mail asta nou.

a mai patit cineva asa?

#7
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,578
  • Înscris: 15.06.2004
Topic dedicat webmail - http://forum.softped...howtopic=600497

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate