Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...
 Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire

Inlocuit/upgrade placa video Nvid...
 Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...
 Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 

Termopan stil "Alumin-konig 2000 Brasov"

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
33333

33333

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.02.2009
SI EU AM FOST IN SITUATIA NEPLACUTA DE A LUA TERMOPANE DE LA ACEASTA FIRMA , SI DESI LA INCHEIEREA CONTRACTULUI AM SEMNAT CEVA LA FINAL NU AU RESPECTAT TERMENII PREVAZUTI IN CONTRACT , AU GRESIT MASURATORILE , AU INTARZAIAT LA MONTAJ , AU............ numai cuvinte de """"lauda""""""
NU RECOMAND ACEASTA FIRMA NICI LA CEL MAI MARE DUSMAN. PATRONII, FERII SI EDI SUNT NISTE NESIMTITI SI NISTE MINCIMOSI . NU VA LASAT DUSI DE PRETUL  PE CARE VI-L SPUN .
CAUTATI MAI BINE ALTA FIRMA.
DACA NU SUNT PREA MULTE  INFORMATII DESPRE CE  PROBLEME CREAZA ACEASTA FIRMA , ESTE PT. CA MULTI NU SCRIU PE ACEST FORUL / SAU PE ALTELE
DAR VA ASIGUR CA SUNT  ffffffff MULTI NEMULTUMITI , NU VA LASATI  PACALITI

#20
solar_wind

solar_wind

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.10.2009
si eu am patit asa ceva cu acesti indivizi! ghinionul meu este ca nu am cautat inainte mai multe informatii despre firma asta! oricum, zilele urmatoare o sa fac niste reclamatii impotriva acestei firme, pentru ca se pare ca altfel nu merge! in viata mea nu am intalnit niste mincinosi mai mari...

 solar_wind, on 26th October 2009, 19:42, said:

si eu am patit asa ceva cu acesti indivizi! ghinionul meu este ca nu am cautat inainte mai multe informatii despre firma asta! oricum, zilele urmatoare o sa fac niste reclamatii impotriva acestei firme, pentru ca se pare ca altfel nu merge! in viata mea nu am intalnit niste mincinosi mai mari... deci FERITI-VA DE ACEASTA FIRMA!!!!


#21
dreamx2000

dreamx2000

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 03.11.2011

 solar_wind, on 26th October 2009, 19:43, said:

si eu am patit asa ceva cu acesti indivizi! ghinionul meu este ca nu am cautat inainte mai multe informatii despre firma asta! oricum, zilele urmatoare o sa fac niste reclamatii impotriva acestei firme, pentru ca se pare ca altfel nu merge! in viata mea nu am intalnit niste mincinosi mai mari...


Culmea este ca din mai toti cu firme de termopane eu am una de Reparatii Termopane lucru care ma pune pe ganduri cateoda cata bataie de cap am cu o multime de lucrari executate cu neseriozitate. Un mic exemplu; piese lipsa, profile strambe, montaj necorespunzator al sistemului...samd. Intradevar dau dreptate clientilor si de cele mai multe ori le inteleg nemultumirea fata de firmele care executa termopane. Ca sfaturi de la mine..." daca o firma de termopane va anunta ca intarzie cu executia lucrarii sa nu credeti ca este din cauza lipsei de personal sau al nu stiu caror motive ..se intampla din cauza ca nu va dau importanta mare ca si client. "

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate