Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...

La mulți ani @mishu_bz!
 La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...

Tencuiala exterioara casa caramid...
 Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Quantum computing / Calculatoare ...
 Care din urmatoarele optiuni este...

Cum se calculeaza MTBF la un swit...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...
 

huburi astral

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Hobo

Hobo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 10.07.2004
care stie huburi de dc++ de astral din constanta de preferinta .(metropolitana sau cum se cheama)

#2
painkiller

painkiller

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 26.12.2004
sincer nu vad care ar fi avantaju unui hub astral pentru ca nu ai cum sa tragi mai repede de la alt user astral(vezi topicu "viteza la astral"). Sau ma rog nu stiu acum la ce te-ai gandit tu cand ai cerut un hub astral pt cta..

#3
horatzica

horatzica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,436
  • Înscris: 20.03.2002
Poate are un abonament cu trafic inclus.

#4
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004
Nu contează unde este localizat serverul hub DC, ci unde-s ăia de la/către care tragi/împingi. Nu știu cum stă treaba în Constanța, dar în București poți să faci trafic liniștit cu oricine din România, că nu ești contorizat, și presupun că se aplică și acolo aceleași principii.
Nu te baza pe ce spun cei de la suport tehnic Astral.
La ora actuală eu n-am mai reușit să găsesc un singur ISP din România cu care Astral să n-aibă legătură directă. (deci, fericire mare :) )

#5
veverita

veverita

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,820
  • Înscris: 13.12.2004

retele, on Feb 28 2005, 00:24, said:

Nu contează unde este localizat serverul hub DC, ci unde-s ăia de la/către care tragi/împingi. Nu știu cum stă treaba în Constanța, dar în București poți să faci trafic liniștit cu oricine din România, că nu ești contorizat, și presupun că se aplică și acolo aceleași principii.
Nu te baza pe ce spun cei de la suport tehnic Astral.
La ora actuală eu n-am mai reușit să găsesc un singur ISP din România cu care Astral să n-aibă legătură directă. (deci, fericire mare :) )

<{POST_SNAPBACK}>


n-are legaturi directe cu: connex/xnet, maronet (daca mai exista), idilis. si cred ca mai sunt.

#6
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004

veverita, on Mar 4 2005, 09:36, said:

n-are legaturi directe cu: connex/xnet, maronet (daca mai exista), idilis. si cred ca mai sunt.
maronet nu cred că mai există, iar cu connex și idilis are legatură prin rds sau gts ( e adevarat ca nu e direct, dar tot nu cred că ești contorizat, că de fapt asta îl durea pe petiționarul acestui post).

#7
veverita

veverita

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,820
  • Înscris: 13.12.2004

retele, on Mar 4 2005, 19:19, said:

maronet nu cred că mai există, iar cu connex și idilis are legatură prin rds sau gts ( e adevarat ca nu e direct, dar tot nu cred că ești contorizat, că de fapt asta îl durea pe petiționarul acestui post).

<{POST_SNAPBACK}>


cu idilis e contorizat, legatura cu GTS-ul o au via RONIX. cat despre connex... la dus merge prin RDS, dar la intoarcere, din cate stiu eu, nu vine tot pe acolo.

#8
worm

worm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,806
  • Înscris: 21.06.2002
Pentru cei din TIMISOARA anunt hub-ul de metropolitana Astral aflat la adresa: astrality.servegame.com:4111 . Va asteptam.

#9
xacto

xacto

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.04.2006

 worm, on Apr 8 2005, 18:07, said:

Pentru cei din TIMISOARA anunt hub-ul de metropolitana Astral aflat la adresa: astrality.servegame.com:4111 . Va asteptam.


Connection refused by target machine... pana acum 2 zile hub-ul metropolitan Astral a mers. Are cineva idee ce se intampla?

#10
artalecs

artalecs

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.03.2006

 xacto, on Apr 4 2006, 10:06, said:

Connection refused by target machine... pana acum 2 zile hub-ul metropolitan Astral a mers. Are cineva idee ce se intampla?

da asa-i. de cateva zile primesc connection timeout sau alte erori la greu. ce se petrece??

#11
gabont

gabont

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.03.2004

 artalecs, on Apr 13 2006, 14:58, said:

da asa-i. de cateva zile primesc connection timeout sau alte erori la greu. ce se petrece??
  incercati astrality.servegame.org:4111    :D

#12
Virtual

Virtual

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 30.01.2005
Nimic nou despre hub-ul metropolitan timisoara ?
Mie tot connection timeout imi da :(

#13
emytos

emytos

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 12.09.2006
acuma este: astrality.ro:4111

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate