Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta
 Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 

World Cup 2002

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
steelk

steelk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 08.06.2002
Am facut rost de un joc de mult ravnit .... World Cup 2002.Nu stiu ce parere aveti voi ... defapt ash vrea sa o stiu ... da mi se pare bine realizat .... atata tot ca .. ca si fifa 2002 n-are training ... in rest mi se pare realist (si e !). Voi ce parere aveti ???

#2
West

West

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 02.03.2002
Jocul e tare !
E ceva diferit fata de Fifa 2002,ca sa zic .
Fifa 2002 e joc pt. copii mici pe langa WC 2002 !
Cine poate sa faca fata pe world class in WC 2002 e tare !
Pana acum nu am gasit vreunul sa ma bata la vreun fifa si astept competitori !
Astia de la EA Sports au vrut sa faca un adevarat simulator dar l-au cam gresit , nu l-au echilibrat bine - la nivelele de dificultate.
Imi place f. mult stilul de a iti arata dara din urma sutului - il face mai interactiv !
Comentariile - asa si asa !

#3
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
Un minus care am observat ca il are este acela ca atunci cand il joci in retea (in orice tip de retea), cand faci modificari asupra strategiei echipei sau a asezarii acesteia in teren...adversarul paote vedea linistit ce modificari faci tu acolo..fapt ce il consider total deplasat..pana acuma..de cate ori intrai in aceste meniuri in timpul jocului..adversarului ii aparea mare pe ecran "Please wait while your opponet manages the team" sau ceva similar..nu mai stiu exact ce....in rest..un joc de nota 9..mai are mici scapari ici-colo...

#4
West

West

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 02.03.2002
Ai dreptate la faza cu reteaua !
Si plus de asta se misca destul de greu in retea !

#5
steelk

steelk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 08.06.2002
Ce parere aveti de "auto-efect" ... la fifa 2002 il dadeai tu cu z sau x sau ce taste aveai  .... aici orice sut prinde efect la greu !

#6
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
nashpa si asta...iar la chestia ca se misca greu in retea...e adevarat! ciudat,nu?mai ales pe sisteme puternice!??!!!asta e....

#7
RossAdy

RossAdy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,352
  • Înscris: 07.12.2001
Salutare
Este superb ca grafica dar parca nu se compara cu Fifa 99

Am jucat in retea si parca exista ceva buguri ,goluri de la jumatea terenului sau plecam si intram cu mingea in poarta fara sa ma deranjeze adeversarul

Stie cineva daca exista vreun Patch lansat pentru WC 2002 ?

#8
steelk

steelk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 08.06.2002
Tu zici la misto ca nu se compara cu fifa 99 nu ?!!!!?!

#9
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
Poate ca ceea ce a vrut sa zica in legatura cu Fifa 99 se refera la gameplay...ceea ce este cam adevarat..fara suparare.....acolo faceai tu absolut totul...nu aveai auto efect si parca adversarul reactiona altfel...dar totusi..in ciuda unor deficiente...FIFA de la EA Sports este din ce in ce mai bun si mai spectaculos de al 2001 incoace...

#10
steelk

steelk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 08.06.2002
Pitic .... acuma o iei tu off-topic ... io am zis pareri despre WC 2002 nu fifa 99 !!!!

#11
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
pai are legatura cu WC2002....citeste titlu`!

#12
steelk

steelk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 08.06.2002
Pai stiu titlu ca io l-am pus da nu mai stam acuma sa ne amintim de fifa 99 .... pareri calde sau reci de WC 2002 !!! aveti ? vad ca uni au si e bine !

#13
West

West

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 02.03.2002
Jocul oricum e mai reusit fata de celalate - macar in anumite privinte - se evidentiaza prin multitudinea de optiuni !
Acum sa asteptam vesti despre FIFA 2003 care apare in noiembrie ! ! !

#14
steelk

steelk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 08.06.2002
Wow ... auzi West ... poti sa postezi sturile la topicu ala de stiri a lu Pittick !!! Marfa vestea !!!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate