Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...
 De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...
 La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 

Alocare Minute: 0'00''

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005
Suna si fa o sesizare. Eu am facut.

#20
loveparade

loveparade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,429
  • Înscris: 23.07.2006
Pentru 2 luni? Cat vor m-ai dura vechile planuri tarifare... Nu are rost! Si asa maine imi expira toate optiunile din Orange Young (implinesc 24 de ani) si daca nu voi mai putea activa nici una din optiunile lunare cu sutele de minute, stai atunci sa vezi daca imi voi mai dori sa raman pe Orange!

#21
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005
La multi ani! Iti raman optiunile din oferta Orange pentru toti utilizatorii.

#22
alexx1402

alexx1402

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,229
  • Înscris: 01.01.2007

View Postloveparade, on Jan 10 2009, 14:41, said:

Pentru 2 luni? Cat vor m-ai dura vechile planuri tarifare... Nu are rost! Si asa maine imi expira toate optiunile din Orange Young (implinesc 24 de ani) si daca nu voi mai putea activa nici una din optiunile lunare cu sutele de minute, stai atunci sa vezi daca imi voi mai dori sa raman pe Orange!
24 inclusiv (cred). Eu am facut 24 in feb 08 si inca mai pot activa optiunile Orange Young :D. Acum sa vedem ce sa va intampla cand implinesc 25

#23
serenne

serenne

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 30.09.2006

View Postalexx1402, on Jan 19 2009, 02:23, said:

24 inclusiv (cred). Eu am facut 24 in feb 08 si inca mai pot activa optiunile Orange Young :D. Acum sa vedem ce sa va intampla cand implinesc 25


cand implinesti 25 de ani iti expira contul...si pa si pusi orange young....
mi se pare atat de penibil sa te plangi ca nu ai primit un amarat de 1 euro cu care poti face un apel de max 5 min...
voi stati si asteptati 1 euro ala si pana atunci nu reincarcati in speranta ca poate poate vine si pot suna...
bonusul ala dupa mine ar trebui sa se scoata de tot...la cosmote nu se aloca nikcik un bonus si toata lumea e fericita...

#24
tibi008

tibi008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 31.10.2006

View Postserenne, on Jan 20 2009, 20:29, said:

mi se pare atat de penibil sa te plangi ca nu ai primit un amarat de 1 euro cu care poti face un apel de max 5 min...
voi stati si asteptati 1 euro ala si pana atunci nu reincarcati in speranta ca poate poate vine si pot suna...
bonusul ala dupa mine ar trebui sa se scoata de tot...la cosmote nu se aloca nikcik un bonus si toata lumea e fericita...

Asa e , ai dreptate , la mine de cand s-a resetat la 0:00 nu mi s-a mai pus nici un minut in plus desi am fost sunat din afara retelei...si nu am mai plans atat pentru 1.15 euro cat primeam.

#25
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005

View Postserenne, on Jan 20 2009, 20:29, said:

cand implinesti 25 de ani iti expira contul...si pa si pusi orange young....
mi se pare atat de penibil sa te plangi ca nu ai primit un amarat de 1 euro cu care poti face un apel de max 5 min...
voi stati si asteptati 1 euro ala si pana atunci nu reincarcati in speranta ca poate poate vine si pot suna...
bonusul ala dupa mine ar trebui sa se scoata de tot...la cosmote nu se aloca nikcik un bonus si toata lumea e fericita...


Tu poate primesti un euro, eu am primit si 6. Nu te mai evalua in raport cu cat primesc altii.

#26
serenne

serenne

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 30.09.2006

View Postionut.tabacaru, on Jan 20 2009, 21:32, said:

Tu poate primesti un euro, eu am primit si 6. Nu te mai evalua in raport cu cat primesc altii.


eu nici macar nu am orange...nu am avut orage si nu o sa am niciodata orange...
dar tu pt cei 6 euro pe care ii primesti nu faci absolut nimic...numai pt ca primesti niste apeluri primesti 1 euro sau 6 sau cat o fi...
raspunde-mi la o intrebare te rog...
cand nu ai primit bonusul...ai reincarcat????sau ai stat sa astepti ca poate poate vine...

#27
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005

View Postserenne, on Jan 26 2009, 18:49, said:

dar tu pt cei 6 euro pe care ii primesti nu faci absolut nimic...numai pt ca primesti niste apeluri primesti 1 euro sau 6 sau cat o fi...
raspunde-mi la o intrebare te rog...
cand nu ai primit bonusul...ai reincarcat????sau ai stat sa astepti ca poate poate vine...

Mai bine taceai! Am 1 abonament orange, 1 abonament Zapp + 2 abonamente Digi + 1 Prepay Orange. Pe fiecare am consum lunar. Frustrarea ta e legata de faptul ca primesc multe apeluri si vreau ca un operator sa-si respecte oferta?

#28
serenne

serenne

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 30.09.2006

View Postionut.tabacaru, on Jan 26 2009, 20:26, said:

Mai bine taceai! Am 1 abonament orange, 1 abonament Zapp + 2 abonamente Digi + 1 Prepay Orange. Pe fiecare am consum lunar. Frustrarea ta e legata de faptul ca primesc multe apeluri si vreau ca un operator sa-si respecte oferta?

nu stiu cum sa-ti zic...dar nu ma intereseaza cate abonamente ai tu...poti sa te speli pe cap cu ele...putin imi pasa...si pt cultura ta generala nu operatorii cu de la relatii cu clientii iti dau bonusul ala....trebuie facue anumite verificari...tu doar suni si ei iti zic ca o sa-l primesti..
da si intr-adevar sunt foarte frustata ca tu primesti apeluri...nici nu pot dormi noaptea din cauza asta.. :lol: :lol: :lol:  
hai pa ca m-ai binedispus pe ziua de azi... :lol: :lol: :lol: :lol:

#29
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,204
  • Înscris: 08.12.2006

View Postionut.tabacaru, on Jan 26 2009, 20:26, said:

Mai bine taceai! Am 1 abonament orange, 1 abonament Zapp + 2 abonamente Digi + 1 Prepay Orange. Pe fiecare am consum lunar. Frustrarea ta e legata de faptul ca primesc multe apeluri si vreau ca un operator sa-si respecte oferta?
O curiozitate personala.....tu mergi cu toate telefoanele dupa tine? adica 5 din cate am numarat eu????sau cu cate telefoane mergi dupa tine?

#30
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005

View Postserenne, on Jan 29 2009, 09:27, said:

si pt cultura ta generala nu operatorii cu de la relatii cu clientii iti dau bonusul ala....trebuie facue anumite verificari...tu doar suni si ei iti zic ca o sa-l primesti..

Despre ce vorbesti aici madam? Eu zic sa te intorci putin pe la scoala generala, sa termini cele 4 clase primare si apoi sa te manifesti pe aici. Vai de exprimarea ta, vai de cultura ta!

P.S. Si pana la urma care e problema ta cea mare?

Edited by ionut.tabacaru, 29 January 2009 - 09:54.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate