Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

RomTelecom a preluat ARtelecom

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ukel

ukel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 28.09.2004
Operatorul de telecomunicatii RomTelecom a preluat prin absorbtie furnizorul de servicii Internet ARtelecom, operatiunea fiind finalizata pe 1 februarie, o data cu inscrierea la Oficiul National al Registrului Comertului (ONRC) a cererii de radiere a societatii absorbite.

In urma operatiunii, capitalul social al RomTelecom va ramine nemodificat.

Totodata, personalul salariat al ARtelecom va fi transferat catre societatea absorbanta.

Evenimentul Zilei, 11 feb 2005

#2
ianos9catalin

ianos9catalin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 29.01.2004

ukel, on Feb 11 2005, 11:46, said:

Operatorul de telecomunicatii RomTelecom a preluat prin absorbtie furnizorul de servicii Internet ARtelecom, operatiunea fiind finalizata pe 1 februarie, o data cu inscrierea la Oficiul National al Registrului Comertului (ONRC) a cererii de radiere a societatii absorbite.

In urma operatiunii, capitalul social al RomTelecom va ramine nemodificat.

Totodata, personalul salariat al ARtelecom va fi transferat catre societatea absorbanta.

Evenimentul Zilei, 11 feb 2005

<{POST_SNAPBACK}>

Salutare! Oare cand vor elimina aceste penibile abonamente?Este o adevarata idiotenie sa platesc in plus 5E? Pentru ce? Se vor imbunatati serviciile? Care sunt avantajele ? Sa auzim de bine!

#3
agre

agre

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 06.10.2004

ukel, on Feb 11 2005, 11:46, said:

Operatorul de telecomunicatii RomTelecom a preluat prin absorbtie furnizorul de servicii Internet ARtelecom, operatiunea fiind finalizata pe 1 februarie, o data cu inscrierea la Oficiul National al Registrului Comertului (ONRC) a cererii de radiere a societatii absorbite.

In urma operatiunii, capitalul social al RomTelecom va ramine nemodificat.

Totodata, personalul salariat al ARtelecom va fi transferat catre societatea absorbanta.

Evenimentul Zilei, 11 feb 2005

<{POST_SNAPBACK}>


din cate stiu eu artelecom a fost ca si cosmorom.... o subdivizie a romtelecom ...

#4
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
asa stiam si eu ca artelecom face parte din romtelecom...

#5
ianos9catalin

ianos9catalin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 29.01.2004
Credeam ca e offtopic dar sunt curios daca a mai patit cineva ca mine! Dupa cum stiti a aparut serviciul Clicknet Freedom Maxi cu 15 E abo . Ei bine! plata la acest abonament a fost un adevarat  cosmar , in marele municiupiu Suceava toate, dar absolut toate bancile au refuzat sa primeasca factura si dupa Km intregi de plimbari si dupa multe rugaminti si rugaciuni cei de la BCR au admis prin ordin de plata deci cu comision de 15% oribila factura! Toate bune! Urmatoarea factura bineinteles ca a inclus si suma de luna aprilie desi am trimis prin fax la un nr. Romtelecom dovada ca am platit factura!A platit din nou 15% comision bineinteles! In plus nu am inteles acel "best effort" caci tot cu 4 Kbps la download lucreaza ca si decedatul artelecom, deci nici o imbunatatire a calitatii ci doar am scapat de stresul timpului! Pun intrebarile: oare sunt singurul abonat din Suceava al acestui serviciu? este o mare pacaleala? e singura parere a mea vizavi de acest serviciu? ce suma va fi pe viitoarea factura?
Multumesc!

#6
eb2e2

eb2e2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,667
  • Înscris: 16.05.2003

ianos9catalin, on May 29 2005, 19:14, said:

Credeam ca e offtopic dar sunt curios daca a mai patit cineva ca mine! Dupa cum stiti a aparut serviciul Clicknet Freedom Maxi cu 15 E abo . Ei bine! plata la acest abonament a fost un adevarat  cosmar , in marele municiupiu Suceava toate, dar absolut toate bancile au refuzat sa primeasca factura si dupa Km intregi de plimbari si dupa multe rugaminti si rugaciuni cei de la BCR au admis prin ordin de plata deci cu comision de 15% oribila factura!

<{POST_SNAPBACK}>



Incearca la Bancpost , ei au relatii mai "speciale"  :naughty:  cu Romatelecom

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate