Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

GOLF VI vs MEGANE III

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

Poll: GOLF VI vs MEGANE III (137 member(s) have cast votes)

Ce model va place mai mult?

  1. Golf VI (72 votes [52.55%])

    Percentage of vote: 52.55%

  2. Megane III (65 votes [47.45%])

    Percentage of vote: 47.45%

Vote Guests cannot vote

#55
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,503
  • Înscris: 04.05.2006
Si-n plus, eu nu m-as hazarda sa afirm ca G6 este mai bun decat M3 pentru aceste motive, atata timp cat nu as fi 100% convins ca exista aceste diferente intre ele. Ori...cum poti fi sigur de asa ceva, atata timp cat nici una din masini nu a fost lansata inca oficial?

#56
paul_s

paul_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 698
  • Înscris: 20.01.2007

View Postrotnic, on Oct 7 2008, 13:51, said:

Tocmai, ca la ultima la BMW trebuie sa platesti. Intreaba-l pe Sandy.

Astea sunt mici chestii de suprafata, ca sa spun asa, insa ganditiva dedesupt cate or mai fi.

tare asta, deci nu mai cumparati bmw cumparati g5 si supernova ca ;le au moca, acum serios vb treaba asta e extrem de simplyu de facut, sunt nesimtiti aia ca cer bani pe asa ceva

cat despre lincu cu climatronicu, foarte misto, ca eu nu reusisem, mi-a explicat cineva dar pe un climatronic cu rotite

#57
test_driver

test_driver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,745
  • Înscris: 30.01.2006

View Postrotnic, on Oct 7 2008, 13:51, said:

Tocmai, ca la ultima la BMW trebuie sa platesti. Intreaba-l pe Sandy.

Astea sunt mici chestii de suprafata, ca sa spun asa, insa ganditiva dedesupt cate or mai fi.

La BMW-urile cu BC ai si meniuri ascunse care fac multe lucruri, doar ca trebuie sa opresti masina, sa scoti cheia si apoi le poti activa, dar nu mai vezi km parcursi.

View PostAbove_Gods, on Oct 7 2008, 13:56, said:

in legatura cu hint-urile : am activat o perioada in service-ul Mercedes-Benz . acolo nu am vazut nicio masina M.B.(de la A-klasse la S-klasse) care facea ceea ce face un golf 5 . asta inseamna ca aceste hinturi fac diferenta intre benz si G5(nu ma refer la calitate , ci doar la ``feelingul`` ca masina ta face ceva ``extraordinar`` ) ?
sincer , daca iti cumperi masina doar pt asta mai bine mergi cu autobuzul , iar u nu mai faci nimic , ca soferul face tot ce trebuie .



nu ot sa aleg intre cele 2 ; daca as cumpara una cred ca as da cu banul si care pica pe aia o iau   :P

Cred ca glumesti despre Mercedesuri, de fapt sunt sigur. desi nu as baga mana in foc.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate