Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 

amenda pt sex in masina?

- - - - -
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#55
Pengoon

Pengoon

    Ударник

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,939
  • Înscris: 11.06.2003
daca n-ai semnat nimica, or sa fie audiati politistii, gardienii sau potera, in functie de cine a descoperit "evenimentul", ca martori. si ia ghici pe cine o sa creada judecatorul?
meri, plateste amenda si alta data de banii aia iei o camera de motel, daca acas n-ai unde. si ce are daca-ti vine amenda acasa?

#56
MorphyK

MorphyK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 05.01.2008
pai nimeni nu mi-a zis nimic de amenda... nu e de mine... e de parintii fetei ca se lasa urat... mna ...

faza e ca ala vrea sa ne santajeze ca sa nu zica la nimeni ce s-a intamplat (ca mna faza e ca ea nu vrea sa afle nimeni despre patania noastra)

acum nu stiu ce sa fac... cui sa ma adresez daca d-nul gardian(martorul) vrea sa ne santajeze?

#57
Al_Bundy

Al_Bundy

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,103
  • Înscris: 29.06.2011
la politie -_-

Edited by Al_Bundy, 19 October 2011 - 16:09.


#58
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,481
  • Înscris: 04.05.2006

View PostMorphyK, on 19th October 2011, 16:59, said:

pai nimeni nu mi-a zis nimic de amenda... nu e de mine... e de parintii fetei ca se lasa urat... mna ...

Pai daca fata a fost cautata "la ea la magazin" se presupune ca e majora. Deci ce se poate intampla prea nasol cu parintii ei? :huh:

#59
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,678
  • Înscris: 23.10.2006
Este simplu, faci un denunt la DNA si ii organizeaza ,,baietii" un flagrant si sa rezolvat pe viata individul B)

#60
blue_wings

blue_wings

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 945
  • Înscris: 24.05.2007
Chestia cu facutul sexului in masina este similar cu facut sex in cort, rulota sau apartament...atata timp cat am perdelele trase si nu se vede nimic, nu am cum sa deranjez trecatorii.

Daca stau la parter si nu im trag perdelele dar ma uit la filme XXX si mi-o trag cu una pe pervaz ce are? Vine politia si imi da amenda?

#61
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003
Spatiu public , spatiu privat , nu ca ar fi mari diferente.

#62
LolaGirl

LolaGirl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.04.2014
Hello,


Ieri seara am trecut si eu printr-o faza de genul cu domnii comunitari.
Eram intr-o parte a unui cartier privat din Bucuresti si ne cam incisesem in masina(eu si iubitul),cand ne trezim cu doi agenti de la politia comunitara langa noi,cu farurile stinse. Desi nu s-a intamplat nimic in masina , cei doi au venit langa masina si cum  aveam jumatate de haine da-te jos, parea altceva. Mi-au facut poze la masina intre timp si una noua ,iar prietenul meu s-a dus sa discute cu ei. Am vazut ca el si-a dat datele si tot intrebau de masina , le-a spus ca este a mea , au insistat de un buletin ,dar nimic. Chiar vroiau sa ne de-a amenda.
Ne-au informat de amenda cat costa, iubitul meu a insistat cu un advertisment si o bere la rece . Dansii tineau la negociere si intrebau cam cate beri primesc, ca daca le facem ceva (inregistram,bla bla,) Iubitul ii linistea ca nu ca suntem tineri si nu vrem probleme. I-a spus sa lase "berile" pe bancheta din spate si am plecat. Ne-au asigurat ca vor fi sterse pozele cu masina.

Totusi se poate trimite amenda pe numarul masinii? A avut cineva de a face cu asta?
Tin sa precizez ca el nu a semnat nimic. Si-a lasat datele, nume,prenume si adresa fara serie si numar de buletin.

Edited by LolaGirl, 07 April 2014 - 10:01.


#63
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004
Amenda pe numărul mașinii doar dacă au scos radarul și l-au surprins pe "iubitul" șofer că presta cu o viteză neregulamentară într-un cartier public (ce cartier privat există în București?).

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate