Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate
 Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...
 Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...
 Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...
 

Incarcare electronica

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
SouL

SouL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 533
  • Înscris: 22.08.2005
Salut. Am tot cautat pe aici si cel putin pan acum nu am ajuns unde am vrut. Din ce in ce mai multe magazine , chiar si librarii, ofera incarcare electronica pt vodafone. Vreau sa stiu mai multe detalii despre ce trebuie pt a incarca cartele prepay, de exemplu daca l-as instala intr`un magazin. Stiu ca trebuie un cititor special de card , un card care cred ca e dat de cei de la vodafone cu un credit lunar alocat care poate fi folosit la incarcari si o aplicatie software (bineinteles calculator + internet)
Cu cine as putea vb despre toate asta? Are cineva asa ceva ? Ma refer la persoane juridice. Multumesc !
Ps.: Se poate si la persoane fizice autorizate?

#2
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007
Pentru a deveni distribuitor trebuie sa completezi acest formular si te suna ei  :)

#3
SouL

SouL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 533
  • Înscris: 22.08.2005

View Postcristian0007, on Sep 24 2008, 19:13, said:

Pentru a deveni distribuitor trebuie sa completezi acest formular si te suna ei  :)
Mersi frumos de promptitudine! Cat am stat sa ma chiorasc pe site`ul lor  ^_^

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate