Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Adobe encore 2 ma baga in ceata!

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Chilipir

Chilipir

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 19.03.2008
Ma trezesc cu eroarea asta atunci cand vreau sa fac dvd-folder-ul....

Attached Files



#20
raduzeen

raduzeen

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 09.04.2007
am si eu o problema ,daca poate sau daca stie cineva
......dupa ce am facut tot proiectul in encore l-am seta pe dual layer pt prima  data cind fac in formatul asta pina acum am facut numai single layer.........ii dau build si face ce face kam un min minut si pe urma imi apare o fereastra mica ....si scrie acces denied.......

#21
alfaromeo

alfaromeo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 01.09.2003
Nu stiu daca m-ar putea ajuta cineva,dar incerc.Nu ma pricep la Encore.De fapt ultima data cand am folosit un editor video a fost acum cativa ani buni,cand iesise Pinnacle 8. Ce ma intereseaza pe mine,e urmatoarea chestie: sa fac dintr-un .mkv , un blu ray,deoarece nu am alt player de blu ray decat PS3,iar acesta nu citeste (cel putin deocamdata) fisiere .mkv.As putea folosi orice alt program simplu,dar cred ca in marea lor majoritate,alte programe mi-ar schimba structura video 1920 x 1080p sau/si audio DTS.Banuiesc ca e super mult de explicat,de aceea sper macar ca cineva sa imi indice macar un site cu un tutorial video,caci eu inca nu am gasit.Folosesc Adobe Encore 4 in Mac OS X.Si daca explicatiile sunt pentru windows,nu ar fi o problema.
Multumesc anticipat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate