Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Key Logger free

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
Neil

Neil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 18.09.2003
tre sa fie unul si nedetectabil... da nu-l stim noi...

#20
Intel

Intel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,988
  • Înscris: 28.11.2001
Nedetectabile sunt toate......la inceput; dupa aceea......nu cred ca scapa nici unul ;)

#21
vektor12

vektor12

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,977
  • Înscris: 20.05.2004
pe mine ma intereseaza unul free, care sa poata rula ascuns si care sa faca si poze sau sa inregistreze ferestre de messenger... care stie???

#22
Zygoth

Zygoth

    specimen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,081
  • Înscris: 29.04.2006

View Postgreenperfume, on Jun 28 2007, 04:39, said:

:confuzzled:
hjx, i need serial number for idm , help me!! thx so much

No warez!

#23
tomycta

tomycta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 22.07.2005
mi se pare ca, daca il puteti pune ca exceptie pt anti-virus ar merge perfect :D

#24
nyd

nyd

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 118
  • Înscris: 25.03.2007

View PosthErr, on Jun 24 2004, 19:33, said:

si nortonul meu l-a detectat ca troian. totusi, eu am un mare semn de intrebare. de ce l-a detectat ca troian?
faptul ca logheaza tastele nu cred ca e asa grav, pt ca eu lucrez la un soft care fact tot un fel de key-log, ba chiar si mouse-log, dar nortonu la programul meu tace milc. e adevarat ca eu am pus functiile de urmarire intr-un dll, dar nu cred ca asta ar fi o problema sa-l detecteze.
pe mine ma duce gindul ca totusi, prog asta deschide undeva o usita, prin care sa traga cineva cu coada ochiului. cu toate ca m-ar tenta muuuult de tot sa aflu parolele citorva admini din firma, mai bine NU!!!
normal ca deschide o usita, ce sens ar avea un keylogger daca nu ar deschide un port ca sa puna pe un ftp sau sa trimita la un mail(al atacatorului) tot ce a inregistrat. Din cauza asta antivirusii detecteaza keyloggerele ca trojan keylogger.

View PostNeil, on Sep 13 2004, 15:18, said:

tre sa fie unul si nedetectabil... da nu-l stim noi...
nedetectabil e doar ce soft scrii tu cu mana si capusorul tau si nu lasi liber pe internet, ci pui pe calculatoarele din firma unde ai dreptul sa faci asta si atat... +eventual cativa "prieteni" daca esti vektor
Ideea e ca tre sa fii atent sa nu scape pe internet, ca odata scapat, cel mai probabil nu rezista o saptamana pana sa fie detectat si creata semnatura de antivirusi. Si uite asa se duce nedetectabilitatea.

View Postvektor12, on Sep 17 2004, 17:26, said:

pe mine ma intereseaza unul free, care sa poata rula ascuns si care sa faca si poze sau sa inregistreze ferestre de messenger... care stie???
Daca il faci tu, dupa cum am scris mai sus, e free, face cafeaua si deschide si suportul de cafea sau orice mai vrei tu

/offtopic
ultima chiar e reala, mi-a povestit-o unul de la service. A a venit unu la el si s-a plans ca i s-a stricat suportul de cafea, ca nu mai iese din unitate si e abia cumparat. Am ras 3 zile la faza asta
/tot offtopic
nu va mirati daca o sa mai scriu faza asta si pe alte forumuri, bineinteles, tot offtopic, merita povestita

#25
Drag0n_X

Drag0n_X

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,761
  • Înscris: 17.04.2007
va rog frumos caut si eu un keylogger kre trimite informatiile pe mail (adik informatiile sa nu apara tot pe calculatorul pe care au fost introduse) mutumesc anticipat :peacefingers:

#26
maddogg

maddogg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 674
  • Înscris: 25.11.2004
Perfect Keylogger
google it!

#27
Drag0n_X

Drag0n_X

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,761
  • Înscris: 17.04.2007

View Postmaddogg, on Oct 16 2007, 11:34, said:

Perfect Keylogger
google it!
multumesc exact ce cautam :coolspeak:

#28
websitefinder

websitefinder

    pretendent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,402
  • Înscris: 15.06.2006

View Postmaddogg, on Oct 16 2007, 11:34, said:

Perfect Keylogger
google it!
De cand e asta free!?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate