Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

ThomsonFly, Londra - Cancun/Havana

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
MATRIXU

MATRIXU

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,930
  • Înscris: 09.10.2003
A zburat cineva peste ocean cu ei? Cum sunt? Din ce am citit pe net parerile sunt cam impartite, dar cum majoritatea sunt englezi care sunt sau pro sau contra(cale de mijloc nu exista) nu prea imi pot face o parere!

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Sunt ok. Depinde ce așteptări ai

#3
MATRIXU

MATRIXU

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,930
  • Înscris: 09.10.2003
Mancare, bautura, entertainment cam tot ce trebuie pentru un zbor de 10 ore! Tu ai zburat cu ei? Pe ce ruta?
Au monitoare la economy pe fiecare loc? Da-mi mai multe detalii te rog!

Asteptari prea mari nu am, dar nici sa nu mananc/beau nimic 10 ore, sau sa ma uit pe geam ca n-am entertainment! Nu incerc sa fac comparatii cu alti operatori englezi gen Virgin sau BA, pt ca sigur o sa fiu dezamagit!

#4
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Mâncarea se plătește, la fel și băutura. Au IFE, eu ecrane touchscreen pe rutele long haul. Sunt câteva trip reports aici , cu imagini http://www.airliners...s/trip_reports/

#5
MATRIXU

MATRIXU

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,930
  • Înscris: 09.10.2003
Hmmm..pai ei zic ca mancarea e inclusa, cel putin asta zice agentia engleza cu care plec!  Si prin reviewuri am vazut ca mancarea se da, mai proasta dar se da
O sa mai studiez, mersi de info

#6
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Ok atunci, dacă așa spune așa e, o face parte din pachetul turistic. Normal pentru un pasager de rând, nu e.

#7
MATRIXU

MATRIXU

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,930
  • Înscris: 09.10.2003
Am citit reviewuri pe airliners si toti ziceau ca mancarea a fost moca, doar bauturile le-au platit! Agentia de care zic eu este First Choice care aveau si avioanele lor, insa in cele din urma au fuzionat cu Thomson! Am ramas placut surprins de ce am citit legat de first choice inainte de fuziune, banuiesc ca acum nu are cum sa fie mai rau, cel putin pe longhaul!
Pe short sigur nu iti da mancare moca!

#8
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Încearcă sa faci un booking online, vei fi nevoit să alegi masă sau nu, dacă alegi, plătești. Vorbesc de long-haul. www.thomsonfly.com

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate